X-Factor Bulgaria - Сезон 4, Тема 7

  • 46 863
  • 744
# 300
Аз съм за AVA да победят.
Кристиан не го харесвам Да пее бг песен и да не разбирам на какъв език пее ...
Дарето ... не.
Стивън не го виждам победител.
Виктория много хвалби, много нещо.
Хритияна е много добра. Но все пак след 5 години в консерваторията ...
Виж целия пост
# 301
  Магърдича забрави колко пари лапна от клипове на чалга певици! Имам спомен за клипвете на Кали и как и се кефеше едно време! Е,  порасна му работата от тогава!  Simple Smile
Че и Азис е снимал  Mr. Green
Иначе съм почти на 100% съгласна с мнението на the slayer, с единствената разлика, че вместо АВА имам предположение, че Дарина ще е на елиминации.
Виж целия пост
# 302
Според мен Виктория си е за елиминации, действително не ѝ беше добро индивидуалното изпълнение. Но според мен след това предисловие (за пореден път) как не се вижда победител и т.н. отново напомни за скромността си, което ще мотивира зрителите да гласуват, независимо от снощното представяне. Това поне е моята логика.
Виж целия пост
# 303
Аз мисля,че на финал със сигурност отиват Дарина и Кристиан.Дори ми се струва,че снощи в коментарите си точно това каза Саня.А и да не забравяме,че тя е този,който ще наклони везните и тя си знае кой ще й носи печалба и ще може да похарчи по участия.
АВА са добър,но доста нестабилен проект,доколкото трябва да се изгради от три непознати до скоро момичета нещо читаво,което да работи успешно и послушно,без излишни капризи и лични дразги помежду им.У нас дуети и групи трудно просъществуват,все някой се отцепва и се отдава на солова "кариера".
Християна пък е твърде класен изпълнител за масовата аудитория,тя е  певица,на която можеш да се наслаждаваш дори само слушайки я .Изобщо не мога да си я представя да  лази и да се дупи по мрежест чорапогащник в разни долнопробни,кичозни клипове.Не виждам  тук кой би могъл да й осигури работа ,за жалост.
Виктория е твърде пасивен играч за шоубизнеса,човек,който сам не си вярва,няма как и другите да му повярват и да ги увлече по себе си.
Стивън изобщо не го слагам в сметките,мисля,че той даде нужния колорит сред изпълнителите и вече е на изходна позиция.
Виж целия пост
# 304
Аз мисля,че на финал със сигурност отиват Дарина и Кристиан.Дори ми се струва,че снощи в коментарите си точно това каза Саня.А и да не забравяме,че тя е този,който ще наклони везните и тя си знае кой ще й носи печалба и ще може да похарчи по участия.
АВА са добър,но доста нестабилен проект,доколкото трябва да се изгради от три непознати до скоро момичета нещо читаво,което да работи успешно и послушно,без излишни капризи и лични дразги помежду им.У нас дуети и групи трудно просъществуват,все някой се отцепва и се отдава на солова "кариера".
Християна пък е твърде класен изпълнител за масовата аудитория,тя е  певица,на която можеш да се наслаждаваш дори само слушайки я .Изобщо не мога да си я представя да  лази и да се дупи по мрежест чорапогащник в разни долнопробни,кичозни клипове.Не виждам  тук кой би могъл да й осигури работа ,за жалост.
Виктория е твърде пасивен играч за шоубизнеса,човек,който сам не си вярва,няма как и другите да му повярват и да ги увлече по себе си.
Стивън изобщо не го слагам в сметките,мисля,че той даде нужния колорит сред изпълнителите и вече е на изходна позиция.

+1
Виж целия пост
# 305
  Магърдича забрави колко пари лапна от клипове на чалга певици! Имам спомен за клипвете на Кали и как и се кефеше едно време! Е,  порасна му работата от тогава!  Simple Smile
Че и Азис е снимал  Mr. Green
Иначе съм почти на 100% съгласна с мнението на the slayer, с единствената разлика, че вместо АВА имам предположение, че Дарина ще е на елиминации.

И в капките го беше поканил
Виж целия пост
# 306
Влизам да се оплача, че снощи нямах тв и изтървах концерта. #Cussing out Чета, че Вики нещо е сгафила. Crossing Arms

  Магърдича забрави колко пари лапна от клипове на чалга певици! Имам спомен за клипвете на Кали и как и се кефеше едно време! Е,  порасна му работата от тогава!  Simple Smile
Че и Азис е снимал  Mr. Green
Иначе съм почти на 100% съгласна с мнението на the slayer, с единствената разлика, че вместо АВА имам предположение, че Дарина ще е на елиминации.

И в капките го беше поканил
Няма да се учудя, ако след някоя друга годинка отново се пренасочи натам, когато всички ще сме забравили колко е плюл по чалгата. Whistling
Виж целия пост
# 307
Честита Нова Година на всички!
Да е мирна и здрава!
Гледах концерта на запис, "като цяло" Simple Smile ,хареса ми.
Мързи ме да пиша, а и всичко сте казали.
Християна - перфектна, както винаги. Тя си е такава отначалото. Никаква изненада.
Стивън чуден, но с него винаги си "на тръни", дали пък няма да му се доимпровизира в някой момент.
Вики - много я харесвам, има глас, но не е готова още за "месомелачката".
Кристиян - още ме е яд за адаша му, ...ами не е моят човек, иначе пее детето.
Дарето... това е продукт на "новото" време, това ни чака, ако не се поосвестим скоро. Лично мнение.
АВА - ама мнооого ми харесаха. Страхотно израстнаха тези деца.
Извод за мен: Ако всички ментори бяха като Люси, можеше да видим и други промени и израстване на таланти, но уви...останалите изпълнители си останаха на същото ниво, на което влязоха във формата, само дето понатрупаха сценичен опит и известност, дано имат възможност и съумеят да я използват максимално.
Виж целия пост
# 308
елексир, чудесен анализ и съвпада напълно с моите виждания за изпълнителите bouquet
Виж целия пост
# 309
Честита Нова Година на всички!
Да е мирна и здрава!
Гледах концерта на запис, "като цяло" Simple Smile ,хареса ми.
Мързи ме да пиша, а и всичко сте казали.
Християна - перфектна, както винаги. Тя си е такава отначалото. Никаква изненада.
Стивън чуден, но с него винаги си "на тръни", дали пък няма да му се доимпровизира в някой момент.
Вики - много я харесвам, има глас, но не е готова още за "месомелачката".
Кристиян - още ме е яд за адаша му, ...ами не е моят човек, иначе пее детето.
Дарето... това е продукт на "новото" време, това ни чака, ако не се поосвестим скоро. Лично мнение.
АВА - ама мнооого ми харесаха. Страхотно израстнаха тези деца.
Извод за мен: Ако всички ментори бяха като Люси, можеше да видим и други промени и израстване на таланти, но уви...останалите изпълнители си останаха на същото ниво, на което влязоха във формата, само дето понатрупаха сценичен опит и известност, дано имат възможност и съумеят да я използват максимално.

+ 1  - особено последния параграф Simple Smile. Аз довечера предполагам, че ще отпадне Дарина. Не заради друго, ами нали се правеха едни сметки, че първите 5 получават договор със Саня, а пък нея (Дарина) се кани да я продуцира Криско. Един вид - сега ѝ е момента да си ходи, ако ще работи с Криско  Crazy Нещо такова ми е останало от следенето на коментарите тук, пък да видим дали ми го говорят звездите. Mr. Green
А започнаха ли залаганията за победител? Аз от първите концерти си мисля, че ще е Християна - не заради друго, ами винаги е безупречна. Е, не бих се разсърдила и на АВА Simple Smile Всички останали са ми безразлични.
Виж целия пост
# 310
Гласувах за АВА, Вики и Дара. Фаворит са ми АВА.
Крис не ме е впечатлявал никога с нищо- ни визия, ни сценично поведение, ни глас.
Християна ми е прекалено тренирана, обучена, като по ноти, по учебник. И много крещи. Саня да не забравя, че Саймън не понася викащи, крещящи певици. Хрис е за друга сцена.
Стивън го неглижират, несправедливо. Той е самороден талант, със свой стил, маниер на пеене. Обича риска, експеримента и импровизациите, обича различните коловози. Заслужава да продължи.
Харесаха ми дуетите снощи, подходящо съчетани, съдържаха определена емоционалност, разкриваха екипност и нотка спортсменска надпревара едновременно.
Виж целия пост
# 311
Сега кои дни ще го дават?
Виж целия пост
# 312
Сега кои дни ще го дават?

Понеделник - концерт
Вторник - елиминации

Ау, общото им изпълнение беше нещо средно между Евровизия и Джъстийн Бийбър  Confused  Само АВА и Вики ми харесаха - другите бяха ......
Виж целия пост
# 313
Е как да докарат рок парче, като един мъжки глас не остана!
Виж целия пост
# 314
По-добре да не им дават тогава - много харесвам това парче и такова естрадно изпълнение ми беше смехотворно  Laughing

Рафи защо такъв рошав?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия