X-Factor Bulgaria - Сезон 4, Тема 7

  • 46 864
  • 744
# 315
Той си е такъв - къдравелко Grinning
Виж целия пост
# 316
Рафи какво момченце беше...Grinning
Мирише ми на Вики и Стивън
Виж целия пост
# 317
Бях свикнала да го гледам с късо подстригана коса и сега се учудих - сладур е и така. А песента не е лоша.

За съжаление, опасенията ни че Вики ще е на елиминации, се оказа вярно. Изходът за мен е предрешен - Дарина продължава
Виж целия пост
# 318
Прекрасно. Трима предпочитани от мен отидоха на финал.
Айде сега Даринчето да си ходи.
Виж целия пост
# 319
Дарето е пътник  Peace
Виж целия пост
# 320
Айде, Дарито вън! Няма как да изберат Дарина пред Вики!
Виж целия пост
# 321
Между Виктория и Дарина, предпочитам последната да си тръгне, но.....ще видим Thinking
Виж целия пост
# 322
Ох, много дразнещо и нагло се държи Дарина.
Виж целия пост
# 323
Дано изгонят Дарина.  Егати и самочувствието извади. 
Виж целия пост
# 324
Мдам, мислех, че си така ще стане за елиминациите. Криско, горкия, остана без думи  Rolling Eyes

Иначе класирането според нашата анкета:

Християна - 45 (26%)
АВА - 44 (25%)
Стивън - 28 (16%)
Виктория - 25 (14%)
Кристиан - 20 (11%)
Дарина - 11 (6%)
Виж целия пост
# 325
Мисля си, че ще оставят решението на уж зрителски вот и там Вики ще е аут - за мое огромно съжаление.

Ако Дарина е универсална певица, аз съм Мария Калас.

Много си  е повярвала - може и така да е модерно, но дразни, поне мен.
Виж целия пост
# 326
Браво на Вики, независимо дали ще остане тя е откритието тази година - пожелавам й успешна кариера.
Виж целия пост
# 327
Вики разби!

Да видим онова изненаданото ...
Виж целия пост
# 328
Страхотна Вики.
Виж целия пост
# 329
 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Боже, дано Стефка Съботинова не слуша, че ще се върти в гроба из чекрък Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия