На мен фаворити са ми АВА. Не знам защо, но доста от коментарите в страницата на Х фактор във фейсбук не са особено ласкави за тях и обясняват, че били скучни и разваляли песните. Направиха сравнение между тях и Михаела, която също пя песента от "Коса" миналата година. За мен такова сравнение е абсурдно...
Стивън на абсолютно всяка песен ми фалшивее и трябваше да си тръгне преди много много време, но предполагам го държат за цвят.
За мен логичния финал по предпочитанията на жури и недораслата публика ще е между Дарина и Кристиян и не знам как който и да било от двамата ще успее да изпее нещо чисто за напред. Аз не им разбирам текста на нито един език. Дарина 2 изречния не успя да изпее като хората на общата песен във вторник и пак обърка и изпя нещо като бубалубамуба тейк ит.
Изключение прави дуета им, понеже на припевите пускаха или бек вокали или оригиналната песен, та се разбра някоя дума.



