ОСМИ КЛАС - тема 73

  • 65 672
  • 776
# 720
Не са в РИО, а в МОН. Има линк 4 поста по-нагоре Peace
Виж целия пост
# 721
http://www.mon.bg/?go=page&pageId=16&subpageId=169

Аз още си чакам резултатите от олимпиадата по испански.
Виж целия пост
# 722
big_67 По математика и някои други предмети излизат списъци на класираните и недопуснатите за нац.кръг. А по езиците МОН извеждат само класираните, а резултатите на останалите се публикуват в РИО няколко дни по-късно. 

Flash* В 8-ми клас дъщеря ми недоумяваше как нейни съученички пият кафе и седят да учат до 2-3ч. сутринта. В 10-ти клас вече беше минала и тя на този режим. Няма как да издържи, ако не спи следобед. Получава се един затворен кръг, но тя се приспособи - следобеден сън, кафе, лягане в 1-2ч., ставане в 6 и т.н.
Виж целия пост
# 723
Ще почакаме тогава още малко дни. На сайта на МОН излизат списъци на допуснатите ученици до национална олимпиада. Не излизат списъци с резултати от областни кръгове. Ние не сме от допуснатите не сме и очаквали. Както каза сам не се е справил добре,  все пак не е в математическа паралелка. Чисто любопитство какво е направило детето
Виж целия пост
# 724
Ще почакаме тогава още малко дни. На сайта на МОН излизат списъци на допуснатите ученици до национална олимпиада. Не излизат списъци с резултати от областни кръгове. Ние не сме от допуснатите не сме и очаквали. Както каза сам не се е справил добре,  все пак не е в математическа паралелка. Чисто любопитство какво е направило детето

Ами именно де, резултатите са от областния кръг - тези, които са над 90% от максималния брой са допуснати до нац.кръг, а под чертата са недопуснатите с точките им от областния кръг. Друг списък по математика няма да изкарат.

Виж целия пост
# 725
Ще почакаме тогава още малко дни. На сайта на МОН излизат списъци на допуснатите ученици до национална олимпиада. Не излизат списъци с резултати от областни кръгове. Ние не сме от допуснатите не сме и очаквали. Както каза сам не се е справил добре,  все пак не е в математическа паралелка. Чисто любопитство какво е направило детето

Ами именно де, резултатите са от областния кръг - тези, които са над 90% от максималния брой са допуснати до нац.кръг, а под чертата са недопуснатите с точките им от областния кръг. Друг списък по математика няма да изкарат.
Разбира се, че ще публикуват друг списък. Правят го всяка година. Каченият на сайта на МОН съдържа само резултитатите от арбитража на националната комисия. Не всички деца са били предложени за национален кръг и затова не всички участници присъстват в този списък. А и това за 90%-те процента не е вярно.
Виж целия пост
# 726
Ясмина, надявам се да отложи момента с кафетата. Не знам за вас, ама аз все още я броя дете ... кафета, бири, алкохоли, излизане по тъмно не приемам и толерирам. Слагам и по някоя ябълка в раницата обаче Simple Smile) че не се сеща да си вземе.
Естествено, че ще дойде и този момент, но ми се ще да е по-нататък ... .
Виж целия пост
# 727
Eеее, чакай да се разберем - кафето не го слагам в една група с алкохола и вечерните излизания. Пък и тя пие мляко с кафе, 2в1. Вечерните излизания (то направо нощни) почнаха като стана на 18 и започна да работи.
Твоята е още малка. Моят осмокласник пък си е съвсем малък, не само на външен вид  Mr. Green


Дидева, big_67Извинявам се за объркването относно олимпиадата по математика. Ми нямам опит с нея, то си личи.  Embarassed
Виж целия пост
# 728
На моята щерка за сега единствения ѝ грях е колата, пие рядко обаче. Опитвала се е да пробва от моето нес кафе, но аз го пия без захар и тя остава в потрес Simple Smile 3в1 е пила веднъж, миналото лято.
Бира е пробвала от бирата на баща си, но не е очарована.
Понякога си мисля, че забранения плод е най-вкусен. Ще дам да опита ако иска, но ще се надявам да не ѝ хареса. У дома не пием, но сме пушачи. Само цигари не давам да се пробват, но за сега няма и желание за това.
Виж целия пост
# 729
Моят дзвер не се е класирал за 3 кръг на олимпиадата по искански. Не съм и очаквала да се класира. Сега ще чакам в сайта на РИО да изнесат и резултатите на неуспелите.
Виж целия пост
# 730
Моят е пристрастен към чай, без зелен и черен.
Без захар и мед. Пие дори и лятото в жегите.

Виж целия пост
# 731
Моят е пристрастен към чай, без зелен и черен.
Без захар и мед. Пие дори и лятото в жегите.
Мдам, и моята. Пие всякакви билкови, но с мед. С нея бяхме харесали чая "Ябълка с канела" на Биопрограма, но сега не мога да го намеря по кварталните магазини.
Виж целия пост
# 732
Дидева, знам, че си права, но това не променя изненадата ми от файла по мат за 7 и 8 клас. Peace Да, в последствие РИО ще публикува списък с представянето на всички деца, в това няма спор. Но защо в долната част на настоящия списък се мъдрят деца  с общ резултат от 2,5 или 6 точки, които макар и неодобрени, са били все пак предложени за участие в национален кръг? Ясно е, че има десетки деца от тази възрастова група с подобни, ако не и с  даже по-добри резултати? Къде се крие обяснението? Защо тези деца са в списъка на МОН?
Виж целия пост
# 733
пенсионирана русалка, миналата година се случи същото. Децата са били предложени на националната комисия от областните, защото по тяхна преценка/оценка децата са минали бариерата.
Но националната комисия оценява отново работите на предложените деца и дава други точки. Та предполагам, че в този списък фигурират точките, дадени от националната комисия, а не от областната.  Peace
Поне миналата година беше така.
Виж целия пост
# 734
...олимпиадата по испански.

Направи ми впечатление колко много класирани има от езиковата гимназия във Велико Търново. Браво!

 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия