И тази Коледа подаръци ще има от сърце,но най-скъпия подарък ФЕВРУАРИ ще e - 8

  • 51 977
  • 714
# 210
запис за още една безсънна нощ #Crazy
Виж целия пост
# 211
Аз пък спя, като пор и през деня все съм сънена и тромава. Може и от допегита и конкора да е, ама преди месец не бях така.
То май по-добре да спя.
Все има за какво да се оплакваме, мамиии.
Виж целия пост
# 212
Lorl, права си, че все има за какво да се оплачем май  Mr. Green  И аз като теб от 10дни насам ми е едно заспало, и сутрин до по-късно си лежа, и следобед се случва да ми се доспи, а вечерта си лягам рано(като как).
 Иначе и аз се вълнувам за това, дали послвдно ще бъда секцио, заради плацентата ми(до скоро беше превия,т.е. ниско), или вече мога и нормално(защото уж се качи).  Хммм досега имах страхове за секциото, а сега за това, че не съм се подготвила информативно за нормалното раждане. Нямам търпение до другия преглед, за да ми каже какво мисли моят доктор по въпроса.
Виж целия пост
# 213
Здравейте. Как сте? Как изкарахте коледните празници?  Simple Smile
Аз не успях и да се наям като човек, камо ли да преям, защото бебка така ме притиска нагоре, че получавам боли в стомаха като хапна  Grinning
Иначе утре съм на преглед и така...
Виж целия пост
# 214
Момичета, днес пуснах контрола на желязо след 30 дневен прием.
За съжаление положението още повече се е влошило. Миналият месец беше 15, сега е 8 при реф.ст.над 11. Белтъкът също ми е спаднал и вече е под нормата - 55 като минимумът е над 60, а приемах протеини. Много съм притеснена. Хемоглобинът ми е 133. А ЖСК пад е много висок Sad(((
Някой имал ли е толкова ниско желязо?
При док съм чск на 4.01.
Виж целия пост
# 215
Моето желязо си е ниско от самото начало съм с 8 Simple Smile Но аз имам анемия и при мен е от това Simple Smile И лекарите ми казаха, че ако го поддържам около 8 максимум 10/ което трудно би станало/ е добре и няма да имам проблеми Simple Smile Така че, ако имаш анемия е нормално да си с такова желязо. На мен дори хемоглобина ми е нисък 90 е Simple Smile Твоят хемоглобин е добре според мен Simple Smile
При приема на желязо е много важно поне два часа след като си пила хапчетата да не приемаш млечни продукти. Също така е добре, когато си пиеш хапчетата да си правиш примерно сок от портокал или лимон. Добре се усвоява, когато се приема с храни богати на витамин Ц, но предполагам, че това лекарите са ти го казали Simple Smile
Виж целия пост
# 216
Момичета, днес пуснах контрола на желязо след 30 дневен прием.
За съжаление положението още повече се е влошило. Миналият месец беше 15, сега е 8 при реф.ст.над 11. Белтъкът също ми е спаднал и вече е под нормата - 55 като минимумът е над 60, а приемах протеини. Много съм притеснена. Хемоглобинът ми е 133. А ЖСК пад е много висок Sad(((
Някой имал ли е толкова ниско желязо?
При док съм чск на 4.01.

Извинявай, какви протеини си приемала?
Виж целия пост
# 217
Biogame 100% суроватъчен протеин
Виж целия пост
# 218
DENINI и аз се оказах с анемия  ooooh! ooooh! само това сега ми липсваше  ooooh! Хемоглобина и желязото ми ниски  ooooh! Изписаха ми лекарства и както казваш ти ме предупредихаза тяхното вземане и комбинация с др.лекарства и храни.
Виж целия пост
# 219
Biogame 100% суроватъчен протеин
И мен лекарката ме посъветва да пия, но да си намеря по-хубав чужд и пречистен вариант на Биогейм, каза да питам някой фитнесманиак... Аз така и нямам такъв приятел и не съм пила още. То има хиляди варианти и струват към 200 лева. а Биогейм шейк ли е, хапчета ли са, вредно ли е, как ти се отрази? На мен ми го предписа, за да дебелее бебето, евентуално ако родя преждевременно след серклажа...
Виж целия пост
# 220
Към тези момичета дето си бият фраксипарин/клексан/ биете ли си го още ? и, ако е Да до кога ви казаха да си го биете ?

Ние вчера с доки направихме план за действие  Crazy имам си всички документи, обмената карта е вече в мен. Остава като мине НГ и вляза в 9-я месец да ми дадат направление за хоспитализация. А и на 06.01 си вземам болничния който е 45 дн.преди раждане. И дата за секцио си имам ..... дай боже всичко да е наред само  Praynig Heart Eyes
Виж целия пост
# 221
Момичета, сега се прибрах от преглед. В 33гс и 6 дни съм. Бебка се развива нормално. Но после на тоновете се показа, че имам леки контракции, а аз нищо не усещах. Увеличиха ми дозата магнезий. Доки каза да си лежа и ако ме заболи силно да му звънна и може да ме пусне на венозен магнезий. Аз болки уж нямам, само много леки и то веднъж-два пъти на седмица и много кратки. Обаче това ме сдуха на макс... Познато ли ви е? Има ли причина да се притеснявам яко или малко или много е в реда на нещата? Sad Sad Sad
Виж целия пост
# 222
Biogame 100% суроватъчен протеин
И мен лекарката ме посъветва да пия, но да си намеря по-хубав чужд и пречистен вариант на Биогейм, каза да питам някой фитнесманиак... Аз така и нямам такъв приятел и не съм пила още. То има хиляди варианти и струват към 200 лева. а Биогейм шейк ли е, хапчета ли са, вредно ли е, как ти се отрази? На мен ми го предписа, за да дебелее бебето, евентуално ако родя преждевременно след серклажа...

Според мен продуктът е чудесен. Бебчето ми много порасна от него. Доволна съм. Какво значи въпросът вреден ли е? Мислиш ли, че ще го пия , ако е вреден? За мен е отличен вариант.
Виж целия пост
# 223
Мегит0 не се притеснявай нормални са тези контракции при теб  Heart Eyes Hug Без болка, без това котракциите да са през 10-15 мин най малко, изтичане на води и т.н/да не влизам в подробности/ ..... всичко друго е в границите на нормалното.
Можеш да вземаш но-шпа до 3*2 на ден за болката  Hug Heart Eyes И вземай по предписание магнезия  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 224
mierin, мерси за отговора!  Heart Eyes Иначе да, аз си пия но шпа и магнезий, сега вече и повече ще си лежа и така Simple Smile И мен ме успокоява това, че нямам болки, а и доки щеше веднага да ме хоспитализира ако беше толкова страшно Simple Smile Мерси отново за бързия отговор  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия