И тази Коледа подаръци ще има от сърце,но най-скъпия подарък ФЕВРУАРИ ще e - 8

  • 51 977
  • 714
# 480
В 37 с. и 1 ден инжекции за дробовете? Че защо? То си е доносено бебе!
Виж целия пост
# 481
Здравейте бъдещи мами , аз съм в 9 месец и живи и здрави очакваме второто си детенце февруари с термин на 17 , очакваме момченце , първото ни дете е момиченце на 5 годинки . Тази ми бременност също протича нормално и се надявам и раждането да е такова . Пожелавам на всички лека бременност и леко раждане Simple Smile bouquet
Виж целия пост
# 482
В 37 с. и 1 ден инжекции за дробовете? Че защо? То си е доносено бебе!

Ами по тяхните думи малко по малка върви  newsm78 последен преглед в 35г.с+3 дни беше 2680гр. Та за всеки случай да не би да изостане ....ох не знам да ти кажа  Thinking
Използва докторката ми думата ретардация /ако не се лъжа/  Rolling Eyes т.е май означава изоставане или спиране на развитие. И няма смисъл бебка да я държат вътре.

Виж целия пост
# 483
Миеринка, и при мен се чудеха за тези инжекции, но взеха решение да сме без. Но аз ще съм по-преден ден от теб, пък и нали уж се движим по-големи. Въпреки, че последно сме 3 150. Но кантара ще каже с точност. В Англия ги слагали в 37 седмица,  Успех!

До скоро!
Виж целия пост
# 484
Geri80, и аз ги правя тези упражнения, но и аз май несериозна излезнах, защото ги правя само веднъж дневно по 10, а то трябвало няколко серии.
Мериенка, честита датичка!  Simple Smile Какво хубаво съвпадение и с рождения ден на мъжа ти!
Denini, и аз ще имам този проблем с разполпжението на легълцето до парното, поради това още се чудим и за други варианти, но времето вървиии...а ние още умуваме.
rainabs, добре дошла в групичката ни и лек остатък до края на бременността ти желая!
Lorl, и ти наближаваш значи  Hug Желая ти да заредиш батерийки с най-положителни нагласи и емоции!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 485
Мериенка, честита датичка!  Simple Smile Какво хубаво съвпадение и с рождения ден на мъжа ти!

 Heart Eyes Hug Hug Hug

 lolr
не се притеснявам нали е минала 2500  Peace няма да е недоносена  Peace
Благодаря ти мили успех и на теб  Hug Ние май ще сме следващите мами  Praynig Heart Eyes пу пу живот и здраве  bouquet
Виж целия пост
# 486
mierinlolr силно стискам палци всичко да е наред!  fingerscrossed fingerscrossedНаистина много малко остана.
Мисля, че ако има вариант бебешкото легло да не е до парното ще е по-добре. Не може ли таткото да е до парното?  Laughing
rainabs, добре дошла и леко бременеене и раждане.

Чух се с доки резултатите от секрета са без бацили само флората ми била изменена, та ми изписа свещички за облагородяване.  Laughing
Виж целия пост
# 487
Гери благодаря ти мила  Heart Eyes Hug
Ще имам нужда  bouquet
Виж целия пост
# 488
До сега го умувах това легло Grinning Остава си там, това е най-доброто разположения за малката ни стая. Хем и бебка ще си е само на една ръка разстояние от мен и ще бъда спокойна. Ще я обличам по-лекичко, за да не я претопля вечер като лягамe и така. За сега това е решението вече след като се роди, може и да имa промени, ако решим, че не е удачно Grinning Естествено бабите като разбраха къде е кошарата и откачиха хахахахаах край ще простудим детето хахахахах там до тоя прозорец студено е Grinning Нищо,че сме с хубава дограма и външни щори, простo никакъв шанс да влезе някакъв студ, но те вече изстудиха стаята Grinning
Виж целия пост
# 489
Аз пък съм с обратния проблем-стаята е много малка /на 60 квадрата имаме две спални, хол и голяма кухня/. Та в спалнята, където ще е и бебо е спалнята, плътно до нея ще е кошарата и до нея стената. Остава място метър на метър да влезеш и да се качиш на леглото Laughing Спалнята е преградена от вътрешната част на хола и отгоре има оставени два прозореца по цялата дължина, които гледат към...хола. От хола се отива в кухнята  и там е вратата към двора, откъдето проветрявам. Прозореца на хола е неотваряем /така го купихме, не сме сменяли дограма още/. Та се чудя как ще проветрявам...
Виж целия пост
# 490
mierin и lolr  като ви чета май наистина ще сте скоро мами   Hug
Много спокойствие и стиснати палци  за вас и от мен.  Всичко ще е наред и ще сте едни щастливи мами  Heart Eyes  Hug
Виж целия пост
# 491
здравейте на всички бъдещи майки. Към края реших и аз да се включа в темата за бъдещите ни бебчета. Има ли някое мамче за раждане при д-р Баев в Тина Киркова около 10-15 февруари. Ще съм секцио по причини, но още не сме определили дата с доки. А термина ми е за 25.02, но ми казва, че бебчето е по - голямо от седмиците си. В 33 седмица беше 2350 гр. и сега в 35 седмица (сряда) пак съм на преглед и най-вероятно тогава ще изберем дата. Ако има някоя бъдеща мама за Тина Киркова моля да пише..... Simple Smile а има ли някоя, която ще си съхрани и стволови клетки  Rolling Eyes
желая успех и стискам палци на всички ....
Виж целия пост
# 492
Мериенка, честита датичка!  Simple Smile Какво хубаво съвпадение и с рождения ден на мъжа ти!

 Heart Eyes Hug Hug Hug

 lolr
не се притеснявам нали е минала 2500  Peace няма да е недоносена  Peace
Благодаря ти мили успех и на теб  Hug Ние май ще сме следващите мами  Praynig Heart Eyes пу пу живот и здраве  bouquet
и аз съм тази седмица bowuu
Виж целия пост
# 493
Здравейте, колко много сте изписали днес... Hug Много късмет и стиснати палци за всички, които ще се срещнат с бебчетата си тази седмица! Всичко ще бъде наред Praynig
ние днес с бъдещия татко бяхме на курс за родители в болницата, от 10 до 17ч Rolling Eyes, повечето неща вече ги бях прочела из нета, но научих и няколко нови ( да не слагам бебето в средата на кошарата, а с крачета подпрени в единия край, тъй като можело да се задуши свличайки се под одеялото, ако е в средата. Също така да не използвам тежки, плътни одеяла, а предимно тези с дупки в първите месеци, баня препоръчват 1 път седмично, 2 пъти дневно почистване с памук лице и дупе, без козметика за баня първите месеци, за да им се запазил защитния слой, който имали още от матката, само олио за тяло, бебето се дава веднага на майката за контакт кожа в кожа, после е в стаята при нея постоянно).
Споменах, че всеки ден мокря бельото и питах възможно ли е водите да изтичат постепенно, не изведнъж, консултантката каза да, така и така си тук, иди да те прегледат. Та така, виждайки болницата, нещата ми се струват съвсем реални вече, още 5 седмици остават.... Crazy
Виж целия пост
# 494
Zolka, ами само през кухнята ще се проветрявате. Simple Smile Наистина трябва на 2-3 часа да се проветрява по-малко.
DENINI, наистина с появата на бебето ще видите дали това е най-добрия вариант.
Desi_n, добре дошла и леко бременеене. За съжаление няма да съхраняваме стволови клетки, защото е доста скъпично.  ooooh!
veselina666, леко раждане и живо и здраво бебче.
٠•● Veggie ●•٠, как издържахте 7 часа?  Crazy Благодаря за споделената информация!  Hug Какво ти казаха на прегледа?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия