Магията на изтока - тема 44

  • 31 299
  • 726
# 570
Сякаш на някой му дреме за стилисти. Simple Smile
Виж целия пост
# 571
Трима от ключовите фигури в IKON  Heart Eyes

Виж целия пост
# 572
Здравейте,
може ли да ми кажете има ли някъде епизодите на Running Man с бг субтитри, но за сваляне. Във vbox  ги има, но търся да не е онлайн?
Виж целия пост
# 573
Май имаше някоя и друга серия в Мастерса, ама не знам дали още има сийд newsm78

Домъчняло ми е за Великолепието, та чак го сънувах Crazy Гладна кокошка.... Laughing

Някой нещо да е чул, какво стана след операцията на коляното? Кога ще го гледаме някъде?

2в1, как върви Съкровището? Сигурно са се понасъбрали серийки за гледане.
Виж целия пост
# 574
10 min. Bad Guys. Не зарибяват корейчетата (както се очаква де).
Виж целия пост
# 575
Аз дори не знаех, че "Running Man" се превежда на български  Crazy
Гледам почти само епизодите с хора които са ми известни, актьори и певци. И на руски ми е достатъчно, то и без това не говорят чак толкова много  Grinning
В чужбина в-бокса се отваря толкова бавно, че почти няма смисъл да се опитвам   Tired

Приключих успешно "Love Me If You Dare" - въпреки инфарктните ситуации за мен бе огромно удоволствие да гледам такъв сериал. Доволна съм, но силно се надявам да няма втори сезон. Не искам да го разводняват, а и психарите в 24те серии са ми напълно достатъчни  Sunglasses
Сега ще потърся нещо весело с Уолас, че ми писна да го гледам как напряга мозък да решава случайте и притеснен в очакване кой от близките му ще пострада този път  Grinning Гледа ми се усмихнат и правещ се на палячо  bowuu

Броманса го стопирах на 11 докато го преведат, но гледам много зад камерата и чета коментарите, при руснаците е голям хит  Mr. Green И там доволно интрига, вече има залагания и анкети знае ли Дзъ Фан или не, дали Я Но е момиче  Mr. Green
Днес стигнах до заключението, че Барон яко е налапал въдицата и това му се отразява на играта, човека  направо си сваля мацката пред камерите и извън  Laughing
Виж целия пост
# 576
Дането, кой броманс?
Виж целия пост
# 577
10 min. Bad Guys. Не зарибяват корейчетата (както се очаква де).

Я, по-добре гледай "Rough Cut" http://asianwiki.com/Rough_Cut и тогава да говорим  Wink

Тупи, http://www.easternspirit.org/forum/index.php?showtopic=12273 обаче е абсолютна женска лигня, въпреки добрата игра и химия на главните  Flutter
Виж целия пост
# 578
Тупи, стават разни обрати при Съкровището. Тази седмица, онази сган семейството на екс-премиера, стигна нови висоти в опитите си да се оттърват от мащехата си. На всичкото отгоре и дъртият пръч изостави жена си. Съкровището обаче е плътно зад нея, макар и прикрито. Лека-полека започват да разплитат възлите, но има още доста епизоди за запълване.

Виж целия пост
# 579
Гледай си Gomorra и си свиркай. Ше видим Rough cut.
Виж целия пост
# 580
Тупи, стават разни обрати при Съкровището. Тази седмица, онази сган семейството на екс-премиера, стигна нови висоти в опитите си да се оттърват от мащехата си. На всичкото отгоре и дъртият пръч изостави жена си. Съкровището обаче е плътно зад нея, макар и прикрито. Лека-полека започват да разплитат възлите, но има още доста епизоди за запълване.



Извинявам се, но как се казва сериала?
Виж целия пост
# 581
Терзи, Glamorous Temptation, има го във Вики.
Виж целия пост
# 582
Я какво открих, има ли наши хора там?

http://asi-bg.com/viewforum.php?f=131
Виж целия пост
# 583
По диагонала хвърлих око на това писание http://www.dramabeans.com/2016/01/news-bites-january-23-2016/ . Какво съвпадение! Скоро се сетих за Yoon Shi-yoon
Виж целия пост
# 584
Тия корейци са ви повредили.  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия