Магията на изтока - тема 44

  • 31 298
  • 726
# 585
Хвърлих поглед на линка на Тайна и не мисля, че там има някой от нашата тема. Разпознах един потребител от спирита  Grinning и общо взето нивото на разговора е като в тийн проблем  Mr. Green
Да наречеш Вик нежен и Мин Хо да ти е сред топа по актьорски умения  Rolling Eyes Освен това, да не различиш Кингон от Рой на когото си фен, говори от кога гледат азиатско.
Шапката на самия форум ми докарва коремни спазми.

Цитат
Тия корейци са ви повредили.
В смисъл  newsm78 Че не въздишаме по тъмни балкански субекти или че имаме широк кръгозор и не се впечатляваме от мъж с розов панталон  Grinning
Виж целия пост
# 586
В смисъл че чак живота им гледате. А за тъпите сериали както и да е. Ето ви още фенове https://www.reddit.com/r/KDRAMA
Виж целия пост
# 587
Живота им гледаме до толкова, даколкото се четат в клюкарски статии разни подробности, което правят абсолютно всички фенове на даден актьор/певец по света.
Не виждам никаква разлика от нас и тези които четат за Пит и Джоли или Шон Пен - Мадона.
Понякога гледаме как се снима нещо и зад камера лъсват някакви подробности  Grinning
Това, че има обсебени маниаци е друга тема, но и тях ги има навсякъде  Peace
Виж целия пост
# 588
Да споделя една и съща песен от първи и от втори сезон, изпълнени от момиче и от момче.
I Can See Your Voice 1
https://youtu.be/FvY28fvlB64
I Can See Your Voice 2
https://youtu.be/PGcEitu34iQ
Виж целия пост
# 589
Странно е ,защо трябва да се оправдавам ,че харесвам азиатски сериали и артисти?!

В Аси бях регистрирана ,но там нямаш право да не харесваш или харесваш някой,нямаш право на различно мнение. Те се отделиха от бг мамма ,но направиха същото ,като в турските теми.

 Сигурно не сте чели ,за какво става въпрос в някои от тях. Един турски известен артист ,беше поканен в посолството на друга държава и отива с пуловер. Всички бяха с костюми. Мислих да напиша ,че все пак е трябвало да се съобрази с етикета ,но предпочетох за замълча ,за да не ме подгонят с камъни WinkТук бях написала ,че не мога да гледам
историческите сериали ,но не бях оплюта и не започнахте да ме убеждавате ,че съм безмозъчна.
 По вашите разисквания се убедих ,че трябва да ги започна .

 Да любителите на крими ,започна Signal и има два преведени епизода. Хареса ми ,но този жанр ми е от любимите.
Виж целия пост
# 590
Батко ви намери добър брой самурайски филми. Остава thepiratebay сега.
Виж целия пост
# 591
Здравейте отдавна не съм писала , тия дни започноха много нови корейски сериали.
Една от любимите ми е Cheese in the trap луднала съм по него  Heart Eyes
Ето една от любимите ми клипчета

Виж целия пост
# 592
В смисъл  Че не въздишаме по тъмни балкански субекти или че имаме широк кръгозор и не се впечатляваме от мъж с розов панталон  Grinning
гледай малко Black Sails и Vikings. Добри откъм филм и откъм тъмни субекти.
Виж целия пост
# 593

Тайна, това шоу страшно много ми харесва, от втори сезон съм на 10-ти епизод.Външният вид много лъже, нали?

Приключих с Twinkle, twinkle - в края на краищата всеки от по-лошите персонажи си взе поука и се промени, което обаче в реалния живот надали ще стане така. Но много поуки могат да се извадят от този сериал - да изживеем добре и пълноценно всеки миг от живота си, докато сме здрави, а и че не можем да бъде истински щастливи за сметка на нещастието на другите. Хареса ми сериала, играта на всички актьори беше на много високо ниво.

Pavlinaio,и аз ще гледам Signal, харесвам трилъри, крими и т.п., а и сериала е по истински случай и е пресъздаден в още един филм и сериал.Така че искам да видя тук как е представен и заснет. Ще го следим заедно. Hug

Тук, в нашият форум царува демокрацията и това ме радва много, за това и го харесвам, всеки може да изрази мнение и пристрастие, без да бъде оплют.Е, има една личност, която е доста досадничка, но като гледам, май вече никой не и обръща внимание и не се дразни от нейните маняшки писания.

Тупи, тук, при нас не можем да гледаме Glamorous Temptation във Вики, не знам по каква причина, за това го гледам на руски. Интересното е, че I Have a Lover си го гледам там на бг.

И от мен едно добро изпълнение  от I Can See Your Voice 2, много талантливи деца има и там! А това момче хем хубаво, хем талантливо   Embarassed

Виж целия пост
# 594
Тук, в нашият форум царува демокрацията и това ме радва много, за това и го харесвам, всеки може да изрази мнение и пристрастие, без да бъде оплют.Е, има една личност, която е доста досадничка, но като гледам, май вече никой не и обръща внимание и не се дразни от нейните маняшки писания.
но ето че бе по някакъв начин оплюта  Laughing
м/у другото се бъзикам. нали сте open minded все пак.
Виж целия пост
# 595
Не, просто да се ровиш в чаршафите на само тези двамата, това вече си е мания, тя няма други интереси.Е, да си пише колкото си иска, това си е нейна работа.
Виж целия пост
# 596
За Вики и аз се чудя. Някои сериали мога да ги гледам ,а други - не. Там доста рядко има преведени на български. Гледам обикновено на руски във в контакт или в дораматв.  Има някои ,които гледам на корейски или китайски Wink

Колкото до Дара , тя показваше само едно и също . Прескачах писанията . Важно за мен е, да не пише срещу T.O.P и G-Dragon. Simple Smile

Виж целия пост
# 597
Damarcus, Викингите съм ги гледала, защото мъжа ми ги гледа и не ми пречи докато той гледа тв аз да хвърлям по едно око, не е чак толкова впечатляващ  Grinning
"Black Sails" не съм, но ще надникна, защото харесвам пиратски истории.
Снощи догледах "Друговремец" с триста зора и леко бях  отвратена от натурализма. Не смятам да продължавам със следващият сезон, защото се оспойлих с книгите и вече нямам интерес към това което ще се случи на екрана.
Те и троновете затова ми досадиха, а там и актьорската игра доста куца та го зарязах още на 3 сезон.

Що се отнася до тъмните балкански субекти, тук е най-малко вероятно някой да ги хареса, никак не си падаме по напомпани грубияни които се правят на нещо което не са. Мъжкарството не се измерва с мускули(не че пречи да са добре оформени  Grinning ) и парадиране с това коооолко са голяма работа  Mr. Green

Харесвам предаването на Тайна, но си пускам само отделни изпълнители, че емоционалните изблици на корейците в публиката никак не ми понасят  Laughing
Виж целия пост
# 598
Точно азиатците парадират най-много и те не знаят с какво. Най-много smug се излъчва от азиатци. В Black Sails никой не парадира с нищо. Много запомняща се сцена е когато Вейн отива там при някви диваци не помня какво беше, всички го бяха отписали.
Btw Vikings си е бая яко. Ragnar цепи просто.
Виж целия пост
# 599
Точно азиатците парадират най-много и те не знаят с какво. Най-много smug се излъчва от азиатци.

Предполагам ,че нямате предвид китайците Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия