Тибетска гъба / кефир / кефирена гъба 3

  • 106 036
  • 772
# 180
Не е нужно да е познат,доста често и тук се предлагат.
Виж целия пост
# 181
Подарявам кефирена гъба, важи за Бургас. Тук съм до 26 август.
Виж целия пост
# 182
Здравейте,
Много ми се иска да отглеждам тибетска гъба, запалихте ме. Случайно някой да има за подаряване (София)?
Виж целия пост
# 183
Здравейте,търся от тибетската гъбка...някой да има в повече(от Варна съм)
Благодаря предварително  Laughing
Виж целия пост
# 184
Здравейте,
Много ми се иска да отглеждам тибетска гъба, запалихте ме. Случайно някой да има за подаряване (София)?
Ако не намеря на кой да я дам докато сме тук в Бургас, бих ви я дала, в София сме в Х. Димитър.
Виж целия пост
# 185
Аня , ще съм ти благодарна!
Виж целия пост
# 186
Подарявам кефирена гъба, важи за Бургас. Тук съм до 26 август.

Който иска да му подаря гъба по Еконт (пощенските за вас), моля направо да ми праща координати! Доста се е размножила, а не ми се хвърля. Започнах с количество за 1 чаша, сега имам за 4-5 литра. Само не знам в какво да я сложа... newsm78 Hug
Виж целия пост
# 187
Аня , ще съм ти благодарна!
Пишете ми на лично след 02.09.
Виж целия пост
# 188
Търся гъба - София
Виж целия пост
# 189
Здравейте, бих искала да попитам има ли някой, който да подарява гъбка и е в Пловдив. Бих могла да я взема и чрез пощенски запис, но не знам до колко това е добре за гъбката, малко се притеснявам.
С благодарност!
Виж целия пост
# 190
Здравейте! Има ли някой от Бургас, който може да ми даде от гъбата или някой, който може да ми прати по куриер. Ще бъда много благодарен!!!
Виж целия пост
# 191
Здравейте! Има ли някой от Бургас, който може да ми даде от гъбата или някой, който може да ми прати по куриер. Ще бъда много благодарен!!!

Ако си гледал и преди ще ти дам. Но трябва да имаш опит, за да я съживиш, защото съм я сложила на дълга почивка. Ако ти е за първи път по-добре друг да ти даде.
Виж целия пост
# 192
Мерси,GreenApple!
Да, гледал съм преди година, мисля, че ще се справя със съживяването.
Виж целия пост
# 193
Здравейте, от София съм подарявам гъба.
Виж целия пост
# 194
Как се съхранява гъбата,ако не искаме за известно време да правим кефир?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия