Тибетска гъба / кефир / кефирена гъба 3

  • 106 038
  • 772
# 195
Как се съхранява гъбата,ако не искаме за известно време да правим кефир?
Сложете я в съд с минерална вода и в хладилника.
След това като решите отново да я активирате като я сложите в мляко, трябва първите два-три кефира да ги изхвърлите докато и се възстановят функциите и започне на произвежда нормален кефир.
Виж целия пост
# 196
Здравейте,
преди време /около 3 години/ Вери ми беше дала гъба, която оставих на сестра ми и тя не я е опазила. Моля ако някой от Бургас има гъбка за раздаване да ми пише! Благодаря в аванс!  bouquet
Виж целия пост
# 197
Здравейте,
преди време /около 3 години/ Вери ми беше дала гъба, която оставих на сестра ми и тя не я е опазила. Моля ако някой от Бургас има гъбка за раздаване да ми пише! Благодаря в аванс!  bouquet

Ако не ти е спешно след десетина дена ще имам за даване. От Бургас съм.
Виж целия пост
# 198
Здравейте,

Аз съм от Монтана и търся кефирени зърна, за да започна да си приготвям кефир. Моля ако има някои, който може да ми даде, нека пише.

Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 199
Здравейте,

Аз съм от Монтана и търся кефирени зърна, за да започна да си приготвям кефир. Моля ако има някои, който може да ми даде, нека пише.

Благодаря предварително.

Следващата седмица в сряда, ще бъда в София и мога да взема от там. Моля, ако някой може да ми даде кефирени зърна, нека пише.

Благодаря!
Виж целия пост
# 200
Здравейте, търся гъба в Стара Загора, ще и бъда благодарна, ако имате:)))
Виж целия пост
# 201
Здравейте!Бих искал да отбележа за тези които си задават въпроса защо протича по различен начин ферментацията!Купешкото мляко от магазина има добавена захар и др. подсладители затова ферментира по различен начин от домашното!
Виж целия пост
# 202
Здравейте! Ако някой има в повече кефирана гъба, ще съм му много благодарна да ми даде  Simple Smile За Варна става въпрос.
Виж целия пост
# 203
привет,

от 2-3 седмици и аз имам кефирени зърна.
получих ги по пощата - слагат се в малко пликче със зиплок , мляко, разредено във вода. пликчето се залепва горе добре с тиксо и се слага в още едно пакетче със зиплок.
пратиха ми съвсем дребни зрънца, който сега са колкото лешник.
та, става и по пощата, но трябва бързо да се достави. при мен бяха 24ч.

та, имам въпрос: кефирът вкъщи никой не иска да го пие. на таратор се яде, но сега е студено и всеки ден таратор не върви.
започнах да правя катми и бухтички с него, теста най-разнообразни, но всеки ден тестяно пак не върви.

давайте идеи как го консумирате.
сладък вариант не ми е вкусен, шейковите отпадат.
Виж целия пост
# 204
Айселин, радвам се, че и тук се засичаме;) Аз си квасех по съвсем малко - 50-100мл макс на денонощие и го смесвах с домашно кисело мляко, за да го пробутвам незабелязано на домашните... усеща се, но ако е по-малко не се оплакваха;))
Виж целия пост
# 205
Аз моята гъба я забравих...за около месец в хладилника Rolling Eyes.в мляко е,дали още е жива Sad

Вчера си взех кефир на Земенея,тия яко са се объркали,нямаше никакъв вкус на кефир....,гъсто,мазно.
На Хармоника е уникален Wink
Виж целия пост
# 206
Айселин, радвам се, че и тук се засичаме;) Аз си квасех по съвсем малко - 50-100мл макс на денонощие и го смесвах с домашно кисело мляко, за да го пробутвам незабелязано на домашните... усеща се, но ако е по-малко не се оплакваха;))

смесено е абсурд.  Mr. Green
детето отказва веднага.

толкова малко няма как да правя, ще ми умре кефира от глад. вчера го разделих и ще раздам малко.
правих пак катми, кисели станаха. явно много кеф. зърна на малко мляко е дошло и доста киселееше. надявам се сега да стане по-добре.

Доли, няколко пъти го слагай в мляко и го хвърляй. ще видиш дали са живи. Wink
Виж целия пост
# 207
Здравейте! От Варна съм и искам да се сдобия с кефирена гъба. Има ли някой в момента в излишък?
Виж целия пост
# 208
здравейте, изчетох всичко изписано и искам да поставя няколко въпроса 1. ако взема от гъбата от случаен човек а не от търговската мрежа, до колко гъбата е изолирана от вредни бактерии /примерно от неправилно съхрание/ и какво се прави. 2.ри въпрос разбирам че вкуса на течността се определя от вида мляко, прицент масленост и по скоро вкусът трябва да е към кисел ли? 3. предлаганата от мататама закваса за кефир добра ли е или да се обърна към някого от вас ако има повече, за софия-надежда. Благодаря ви за вниманието
Виж целия пост
# 209
asyalein, за да не ти е толкова кисел, или сменяй млякото по-често, или в по-голям съд с повече прясно мляко. И на мен палачинките не ми стават хубави с кефир, късат се. Слагам го май само на таратор и на един кекс. Пием го разреден като айрян.
При нас лятото е много топло в къщи и тогава почива в хладилника гъбата. Което е странно, точно лятото много върви айрян, но не мога да насмогна и прокисваше кефира.

Ако някой иска, мога да дам, София, Хаджи Димитър. По срещи не ми е удобно да ходя, в къщи съм с малкия, та на който му е удобно Х. Димитър.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия