Тибетска гъба / кефир / кефирена гъба 3

  • 106 031
  • 772
# 735
Аз мога да изпратя малко гъба по еконт на един човек Simple Smile
Виж целия пост
# 736
И аз мога да пратя, ако някой иска да ми пише на лични. Simple Smile
Виж целия пост
# 737
Здравейте, бях взела кефир от една дама от Варна, но не мога да открия съобщенията, а не ми е удобно да я притеснявам по телефона. Някой дали има да ми даде отново? 'Simple Smile
Виж целия пост
# 738
Здравейте,
Имам гъба за раздаване. От Бургас съм. Ако някой иска да ми пише на лични
Виж целия пост
# 739
Аз също имам гъба за подаряване.
Виж целия пост
# 740
Здравейте, имам гъба за подаряване. Намирам се в София Simple Smile
Виж целия пост
# 741
Кефира ми не иска да става, минават 3 дни и чак тогава се свъстява и стои като вкиснат.
Гъбата изглежда като преди, мих я зареждах я наново. Трети път резултата е същия... Sad
Виж целия пост
# 742
Ако кефира е рядък на гъбата и е студено така ми казаха по-горе и вярно така беше Simple Smile
Виж целия пост
# 743
Кефира ми не иска да става, минават 3 дни и чак тогава се свъстява и стои като вкиснат.
Гъбата изглежда като преди, мих я зареждах я наново. Трети път резултата е същия... Sad
Поддържайте и стайна температура по време на ферментация, може дори да я завивате с нещо.
Ако и след това не се оправи, си потърсете друга гъбка.
Виж целия пост
# 744
Кефира ми не иска да става, минават 3 дни и чак тогава се свъстява и стои като вкиснат.
Гъбата изглежда като преди, мих я зареждах я наново. Трети път резултата е същия... Sad
Поддържайте и стайна температура по време на ферментация, може дори да я завивате с нещо.
Ако и след това не се оправи, си потърсете друга гъбка.



Лошото е че стаята се отоплява само вечер след работа  и сутрин един час. В останалото време и сравнително студено. Снощи пробвах със завиването...... Странното е че...( тъй като го правя в два по малки буркана) единия ми буркан на третия ден що годе става понякога а другия направо си е като прокиснат. Ще я мъча още...дано не е умряла Sad
Виж целия пост
# 745
Можеш да рестартираш гъбата като превариш изворна вода изчакаш да изстине и оставиш гъбата в нея за 24 часа Simple Smile
Виж целия пост
# 746
Здравейте, момичета /и момчета, ако има/! Имам гъба за подаряване. Живея в София, работя в Перник, това ако някай иска лично предаване, но мога да пратя и по Еконт в други градове на страната.
Виж целия пост
# 747
Здравейте,може ли да ми изпратите от кефирената гъба в Пловдив по Еконт?
Виж целия пост
# 748
Anna dei,  утре ще ти пратя.  Дай адрес само.

Виж целия пост
# 749
Брезовко шосе 180. ТБ Илиянци маг. 1.2.3. Мат Стар.гр. Пловдив.На работа съм и ми е най-удобно да я получа там.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия