кураж и положителна мисъл.Сигурно е от добрите, това чудо.Аз днес разчиствах шкафове и чекмеджета.Всичко мина през рентген и попаднах на Нашето списание ТЕМА. Поседнах, прочетох статията, гледах снимките и пак си прибрах списанието.
кураж и положителна мисъл.Сигурно е от добрите, това чудо.

,моля те не се предавай каквото и да е . Търси специалисти .
много се радвам ,че вече си при нас. Дано скоро да се видим , а и ти бързо да си влезеш в ритъм.
много ви благодаря за поздравите и пожеланията към Ивайла. Прочетох й ги днес като дойде , много ви благодари и тя! Вика ми "бабо много яко , много са готини твоите баби,благодаря им "


! Едва сега сядам да ви видя, приготвих закуската и обяда, прострях прането, от ранни зори се занимавам с битовизми.
.
! Влезе ли в нашия ритъм!? "Приземяването" не е най-приятно, но е неизбежно. Живот и здраве - на лято пак ще отлетиш
Ще има ли срещичка...
! 




Препоръчани теми