КГБ = Клуб на Готините Баби - 164.

  • 68 701
  • 734
# 480
Алоууу, и Фло и Боряна , какво ви става та сте се одрямали такива. Като били млади, като били красиви.
Ами като не се харесвате сега, просто не се гледайте в огледалото. Помага да запазим спомените  Joy Joy Joy
Ето, аз например си боядисах косата вчера и все още не съм погледнала какъв цвят съм докарала.
Преди години се боядисах с този цвят и тази марка. Като събера смелост, ще видя как изглеждам  hahaha hahaha hahaha
Ама съм сигурна, че съм красива  smile3532
Виж целия пост
# 481
Споко бе,не сме одремали,а  мъдри.То  пък да не мислиш  че ползвам огледало?Чат пат на няколко дни веднъж като излизам за хляб,да няма сажди по носа.И не ми дреме даже.Бяхме млади и хубави ,сега сме само хубави.И съм за подстригване ,с ръце усещам каква четина нося,ама ме мързи в това време да стигна до фризьор.Така ми се иска да се видим,заредим,ама първо трябва да се престраша до фризьора да стигна и тогава да мечтая  за виждане.Да не се изнесе София  иначе непланирано като ме зърне.Щото ползва огладело де ,не за друго....И вижда отсреща какво  мърда.Бабе некво провинциално.
Градско ,мислех да те изненадвам че на 21  декември се носих около теб ,ама батерията паднала като тръгвах ,понеже в последен момент решавам към автобуса.Като се примъкна друг път ще внимавам да има гориво и дрънна един тел ...Ходя за лекарства къмто теб ,разликата стига за път и почерпка ,що да не се разкарам веднъж месечно и  града да види селянка с галоши....
Виж целия пост
# 482
Ето съм, появявам се.
Шпунц, присъединявам се към написаното от всички. Търсете друго мнение и ако трябва бързо лечение.
Всичко ще е наред.
Фло, замина ли си филхармонията?
Аз се помотах навън. Май са излъгали за 14те градуса. Но е поносимо, все ще мине зимата.
Сега съм с маска на косата. Използвам докато Пламен е в Люлин за тютюн. Взе буркани със кисело зеле и трушия за сестра си.
За нас не вади от бидончетата, само за родата.
Да съм си извадела сама. Хем знае, че не обичав да бъркам в солената, студена вода. Хммммм  Crossing Arms
Сбутахме се с Фло и Борянка на КППто.
Я пийнете по 1 -2 чаши довечера и ще мине лошото настроение.
Хули е права - нова прическа също го оправя.
Виж целия пост
# 483
кой  ви излъга с лошото настроение ,животът е радости  тага вика Шишо бакшишо,отдавна нямам Тв но помня този тип.Ама не може все до уши ухилени да сме ,философите са сериозни...Тук е  мрачно ,топи се снега и капе но...аз съм до печката,ръчкам иглите и  дебна за мнения да опонирам...днес е така...Утре може да ми е мълчаливо...После ухилено до уши....
Виж целия пост
# 484
Чакайте и аз да се доизясня. Не става дума за лошо настроение, за депресия, за мрънкане, само забелязвам  нЕк'ви промени, които си обяснявам с натежалите спомени. Естествено е и да не сме толкова пъргави и да летим като моторетки насам натам. Най-малкото, защото към обичайните ми 65 кг., съм добавила още 35.
Я да се похваля като споменах за килограмите. След Нова година положението беше направо трагикомично. Кантарът безмилостно заби на трицифрено число. И на помощ ми дойде огледалото. По съвета на Елизабет Тейлър застанах почти дибидюс пред най-голямото огледало у дома и започнах да се гледам, докато не се намразих. И казах: започвам от сега! Не от утре, от понеделник, или от първо число. ОТ СЕГА!!! И ето вече една седмица се храня по някаква схема. Пак съм в зоната на двуцифрените числа. Доволна съм от резултата. Продължавам.
Та такива ми ти работи. Не съм много силна във философията. Знам, че като ме споходи тъгата, трябва да си намеря противодействие. На мен много ми помага трудотерапията ( като на лудите ) Е тогава да ме видите как си изчиствам печката, или как си излъсквам тавите. Стават като излезли от завода производител.

ХУЛИ,  bgа честита ти нова глава. Няма значение какъв цвят си си направила. По-важен е блясъкът в умопомрачителните ти сини очи...

БОРЯНКА, пак ли шапката плетеш? Хайде подстрижи се, па се мятай на автобуса за София. Чакаме те! Права си: Не сме одрямали, а мъдри hahaha Joy Joy Joy

АЙША, за пояснение: Филхармонията е, когато и сватята е с децата. Да, ама тя най-любезно отказа поканата ни, че преди две години изпадна в потрес от шума, данданията, количеството народ у дома за Коледа и Нова година. Не е свикнала на толкова тупурдия. Предпочете са си е сама у дома. Така, че Виенският цирк си замина. След тях започнахме  чистене. С общи усилия оправихме кухнята, хола и коридора. Вече има къде да посрещнем гости, ако дойдат. Иначе нямаше къде игла да падне. Сватята ще ни гостува през февруари. Сама. Идва на зъболекар Simple Smile

Привиках липсващите, ама пак ги няма, не се обаждат: ДИДИА, СВЕТЪЛЧО, ДЖИЛИ, ХАРМОНИЧНО, КРИСИ, МЕРИ, ТУТИ, МАМСИ, ЗДРАВКА... ЕХОооо Пишете де, къде сте се покрили newsm78






Виж целия пост
# 485
Е, някои още ги няма, но на мен трябва днес да напишете постоянно присъствие  Joy Joy Joy
За килцата, кво да кажа  Embarassed за една година притурих едни 10 кила, дето се чудя как ще махна.
От 52 - 62, чудничко, нали . Ще кажете, че не са много за достолепната ми възраст, но за кьопавите ми тазобедрени стави са множко. Ама ще го мисля Joy Joy Joy
Оппаа, забравих да напиша нещо за ежедневните ни полети ...
Нищо, че към кьопава, но по цял ден хвърча. Не крачкомер, а километраж трябва да си сложа на д-то.
Ама какво да правя, като не търпя неуредици. А тук голяма къща, голямо семейство. Чат-пат ходя на сейо, да си почина  Joy Joy Joy
След малко пак, ако не ме изстрелят с някоя нова задачка.
Решила съм днес да чупя рекорди.
Виж целия пост
# 486
Чакай и аз да се разпиша, да не ми пишете неизвинено. Laughing
И аз от чудене поразтребих кухнята, позамих печка и т.н. и се монтирах на кревата със судокуто, слушайки ТВ. С една дума -мързел. Ще трябва да си наложа ежедневна обиколка на квартала пешком, защото хич не ми харесва това обездвижване дето го подпочнах.
След 10 дни ще съм гледач на кучо Вайс за 4 дни. Обещах им, та ще видим как ще се справим взаимно с него. Ако не ме слуша ще обикаля блока и ще е в принудителен мързел и той.  animal037

Хули, ти пък къде се мериш с нас, закръгленките.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 487
Е, пъ навремето друго чупехме.Цинично нещо.Ся рекорди. Една шапка е готова,но е  бодлешка,беше за проба,ще отиде някъде,дето не им боде. Сега мекичката върви ,а  тази до половина е доста голяма,ще я доплета накрая,като направя нормата но не си давам зор.Бабешка ми работа,бързането остана някъде там.Толкова си мога.И аз днес цял ден пред компа.С леки прибежки някъде.Утре идва един пич да сложи корнизите,после пердетата ,пък плочките на коридора си останаха за пролетта,кво да се прави,не бързам и нищо не ме дразни.У дома съм си ,който не  харесва ,да си седи  у тях.И не ми дреме за нищо ,нито ми пука.Че  това било не така,да е . Все аз ли да се грижа.Не  знам на какво е това ,но ми харесва....

Ей ,още една с мързел,не е болест не ги слушай  какво говорят пъргавите....
Виж целия пост
# 488
Надниквам в темата и гледам разискват Боряна и Фло по една от любимите ми теми. Не се сдържах и аз и "Цоп" "На всяка манджа мирудия..."
Борянче, много ми допаднаха споделените мисли. Като балсам за душата и мисълта. И на Фло ми хареса хортуването. И на Хули ...
За тъжните спомени...Фло , ти си по-положителен герой, защото се отдаваш натрудотерапия , а мен ме смачкват. Но досега почти успявам да ги надборвам с разни позитивни спомени /Е почти.../Тъй като не съм поклонник на суетата , на мен лично не ми пука , че остарявам . Силите и паметта по малко започват да ме предават, но всяко нещо с времето си. С огледалото не контактувал често и за дълго. Най-много га му се изплезя или да направя някоя физиономия.За сега ММ ме търпи, друго не ми трябва.Чувствам се помъдряла и улегнала и това много ме удовлетворява.
Пожелавам ви ведър и позитивен дух!

И на мен ми липсва липсващия числен състав.
Хубава спокойна вечер!
Виж целия пост
# 489
Аз докато се изкажа, трима са ме преварили  Joy
Виж целия пост
# 490
Иха ,за теб си мислех като го донесох това тук,все ти  влагаш културни мисли,рекох да се наредя до теб ,дано прихвана.
Римарче,ти  за това с едно изречение  се обаждаш ,щото да не те превари никой.
Аз отивам в банята,после може би рано ще се нивелирам ,ако стане номера...Имаше доста народ ,ма го няма ,Мери Попинз ми се привижда ,Мамси , и  ред други дружки.Нищо де ,може да имат задачки.Кари оправи ли се не знам ,...
Виж целия пост
# 491

Римарче,ти  за това с едно изречение  се обаждаш ,щото да не те превари никой.


А, нееееее.  Писах малко преди това-не е едно изречение, както сте свикнали напоследък. hahaha
Виж целия пост
# 492
Казано от Фло "когато не трябва да се правя на весела. Когато децата са около мен се опитвам да съм предишната, но дали успявам??? Добре, че поне тогава се опитвам..."

Ах, колко познато състояние в последните почти 8 месеца!
Виж целия пост
# 493
Някой наясно ли е как като пенсионер може да се иде на санаториум /не платено/. Програмите на НОИ са само за работещи с осигуровки.
Виж целия пост
# 494
съседката е пенсионер и ходи. С лекарско предписание
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия