По-бърз растеж на косата - тема 4

  • 91 895
  • 720
# 345
Косата ми стана много по-гъста,появиха се много нови косми и расте бързо. bouquet
Виж целия пост
# 346
Косата ми стана много по-гъста,появиха се много нови косми и расте бързо. bouquet
Ехе , страхотна новина , нямам търпение и моето масло да дойде ,аз искам да расте бързичко.

А ти на коя марка използваш ?

 bouquet

Да се редактирам : по цялата коса ли мажеш или само в корените ?
След колко време забеляза по-бърз растеж на косата ?  Hug
Виж целия пост
# 347
Аз моето си го взех от Зоя.В началото мажех само корените,но веднъж пробвах и по дължините и останах очарована успя да заглади и цъфтежите(аз попринцип нямам проблем с тях,но тогава косата ми се беше изтощила от боята малко).За растежа,косата ми расте сравнително бързо,но още от първото използване ми се появиха наистина много косми и се гъсти,а и го препоръчват за растеж на нова коса и по-бърз растеж като цяло.Така,че според мен си има сериозен ефект върху растежа. bouquet Hug
Скрит текст:
Виж целия пост
# 348
Аз моето си го взех от Зоя.В началото мажех само корените,но веднъж пробвах и по дължините и останах очарована успя да заглади и цъфтежите(аз попринцип нямам проблем с тях,но тогава косата ми се беше изтощила от боята малко).За растежа,косата ми расте сравнително бързо,но още от първото използване ми се появиха наистина много косми и се гъсти,а и го препоръчват за растеж на нова коса и по-бърз растеж като цяло.Така,че според мен си има сериозен ефект върху растежа. bouquet Hug
Скрит текст:
Много ти благодаря мила за информацията.
И аз това поръчах,значи ще се мацам смело  Hug
Виж целия пост
# 349
Сигурна съм,че ще останеш доволна. Hug
Виж целия пост
# 350
Сигурна съм,че ще останеш доволна. Hug
Дано  Hug
Нямам търпение да пристигне утре  Heart Eyes Mr. Green
Виж целия пост
# 351
Сигурна съм,че ще останеш доволна. Hug
Дано  Hug
Нямам търпение да пристигне утре  Heart Eyes Mr. Green


Нямам тьрпение да споделиш и ти как ти дейсва , че от доста време го обмислям заедно с кокосовото . Hug
Виж целия пост
# 352
Сигурна съм,че ще останеш доволна. Hug
Дано  Hug
Нямам търпение да пристигне утре  Heart Eyes Mr. Green


Нямам тьрпение да споделиш и ти как ти дейсва , че от доста време го обмислям заедно с кокосовото . Hug
Ще гледам петък-събота ,когато не съм на работа да дам отзиви. Hug
Виж целия пост
# 353
Аз имам коса почти до кръста. Всяка седмица си правя маска. Много ми харесва ефектът от маската със желатин. Слагам три супени лъжици желатин и две супени лъжици балсам. Преди това заливам желатина с вряла вода и бъркам докато изстине и се сгъсти. След нанасяна на косата престоявам 1-2 часа. Косата става супер лъскава и по-трудно се омазнява.
Виж целия пост
# 354
Момичета и аз да споделя моят опит. Използвала съм хининова вода и да , наистина има ефект но трябва постоянство . Взимала съм си много маски и съм доволна от тези на Денис българските с плацента около 6лв струва. А сега от 2-3месеца ползвам една на ProCare с бадемово масло и е просто невероятна на скромната цена от 2-3лв за 500мл. ще сложа и снимка за да ви улесня.  Не знам дали ускорява растежа но прави косата невероятна Simple Smile  Wink
https://www.google.bg/search?q=%D1%85%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0 … DsJAgAL6L9liYM%3A
Виж целия пост
# 355
Много полезни съвети давате момичета ,супер сте.

Вели , за кокосовото масло мога да кажа ,че най-голям ефект има ,когато се спи с него и на сутринта се измие косата , става уникална.
Не знам дали помага за растежа ,но определено има влияние върху състоянието на косата.

Относно шилажит мумио използвах 20 таблетки до момента и забелязвам ,че косата ми е пораснала ,макар ,че си самоподстригах връхчетата скоро.
Виж целия пост
# 356
Много полезни съвети давате момичета ,супер сте.

Вели , за кокосовото масло мога да кажа ,че най-голям ефект има ,когато се спи с него и на сутринта се измие косата , става уникална.
Не знам дали помага за растежа ,но определено има влияние върху състоянието на косата.

Относно шилажит мумио използвах 20 таблетки до момента и забелязвам ,че косата ми е пораснала ,макар ,че си самоподстригах връхчетата скоро.


Ох , много бих искала но от малко неизсушена глава настивам  Rolling Eyes , освен ако я изсуша или не знам , по вероятно е да преседя по-дьлго с него отколкото да пренощувам , иначе благодаря ти за отзива Hug
Виж целия пост
# 357
Лисичке, шилажит мумио в шампоана ли? Или в маските? От колко време го ползваш/колко често?
Извинявай, че те засипах с въпроси, но съм го купила и още се чудя как да процедирам с него?  Laughing

Няколко пъти вече се мия с конския шампоан Дермокан. Не мога да кажа дали помага за бърз растеж, но определено влияе добре на косата ми - става някак по-плътна, тежка и лесно се разресва дори без балсам (имам предвид преди балсама в банята, не че си спестявам балсама).
Виж целия пост
# 358
Ааа сега ме запалихте да купувам масло от синапено семе  Whistling. Потвърждавам мнението на малка лисичка за спането с кокосово масло. Аз си слагам рехаво плетена шапка на главата и не усещам студ даже напротив затопля ми се.
А какъво се прави този шилажит мумио?  Embarassed стрива се в шапоан/маска или се пие?
Виж целия пост
# 359
   ..::V.I.P::.., беше ми дала един линк на кокосово масло в началото на темата, но сега е неактивен  Crossing Arms
Може ли пак да ми го постнеш ?  Blush Hug И да попитам - има ли аромат на кокосче, много го обичам  Heart Eyes

Редактирам се - поръчах го и аз това масло от синапено семе, няма да се цепя от колектива, я  Laughing
Кокосово взех на Nutiva, дано е с аромат  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия