По-бърз растеж на косата - тема 4

  • 91 903
  • 720
# 330
Lacerta , на коя марка ползвате ленено масло ?

Ето от тук си ги поръчах: http://-spam247-/ 
Благодаря ти , а по дължините ли мажеш само или навсякъде ?

Мажа навсякъде, масажирам малко повече корените и после понамазвам цялата коса. Обикновено го правя в неделя следобед и седя толкова време колкото мога да си позволя.
Виж целия пост
# 331
Много ти благодаря,  поръчах си и аз  Hug
Виж целия пост
# 332
Маслото от синапено семе от къде го взимате и по колко време седите с него , че преди време четох ,че не е препоръчително да се седи дълго време с него , защото е силно . Забелязвате ли ефект ?  Hug
Виж целия пост
# 333
Маслото от синапено семе от къде го взимате и по колко време седите с него , че преди време четох ,че не е препоръчително да се седи дълго време с него , защото е силно . Забелязвате ли ефект ?  Hug
Да,забелязвам ефект,аз си го купувам от Зоя.Още от първото нанасяне ми се сгъсти косата и ми се появиха много нови косми и расте бързо.Аз седя с него възможно най-дълго и нямам никакъв проблем.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 334
Хайде аз пак на отчет с намазана коса Laughing,трета поредна седмица правя маската с горчица и днес се притесних....пари много лекичко,вече седя 30 мин.Направих рецептата точно както и предния път...както върви при мен следващата процедура няма нищо да усещам....пък нали ефекта идва от заграването Rolling Eyes
Виж целия пост
# 335
Заинтригувахте ме с това синапено семе  Blush
Виж целия пост
# 336
Скрит текст:
Lacerta , на коя марка ползвате ленено масло ?

Ето от тук си ги поръчах: http://-spam247-/ 
Благодаря ти , а по дължините ли мажеш само или навсякъде ?



Мажа навсякъде, масажирам малко повече корените и после понамазвам цялата коса. Обикновено го правя в неделя следобед и седя толкова време колкото мога да си позволя.
Не омазнява ли много косата ако се слага в корените? Аз съм го пробвала само на краищата, но ако не омазнява бих си сложила и на цялата коса. Ти с каква коса си - суха, мазна, нормална?

Edit: Това масло от синапено семе и мен ме заинтригува. Предполагам, че действието му е като на маската с горчица, или?  newsm78
Виж целия пост
# 337
Аз поръчах  масло синапено семе от зоя.
Тази седмица ,когато имам време ще се омажа.Чудя се дали ще пари ?
Виж целия пост
# 338
Аз поръчах  масло синапено семе от зоя.
Тази седмица ,когато имам време ще се омажа.Чудя се дали ще пари ?

и аз точно това се чудех  Laughing. Сподели като го ползваш дали пари и ако да дали е много или е поносимо. Аз пробвах маската с горчица на прах и издържах около 10 мин.  #Crazy. Май не е за мен, но ще си я доизползвам, колкото и както мога.
Виж целия пост
# 339

[/quote]
Не омазнява ли много косата ако се слага в корените? Аз съм го пробвала само на краищата, но ако не омазнява бих си сложила и на цялата коса. Ти с каква коса си - суха, мазна, нормална?
[/quote]

Моята коса е нормална към мазна. Не, не ми се омазнява след нанасяне на маслото, просто измивам добре с шампоан след това. Ако твоята е много мазна, предполагам можеш да нанасяш шампоана два пъти при отмиването. Аз съм много доволна от резултатите  Wink
П.С. И на мен ми стана интересно и ще следя мненията ви за синапеното масло.
Виж целия пост
# 340
И аз се ровя за мнения сега за синапеното масло , гледам много го хвалят.
Ами поръчах  Blush

ПП - Какво кокосово масло ползвате ,аз търся такова с аромат  newsm78
Виж целия пост
# 341
Lacerta благодаря ти  Peace. Моята също е нормална към мазна. Следващият път ще се намажа цялата тогава  Crazy

малката лисичка моето е с аромат, от зоя-та http://www.zoya.bg/%D0%9A%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D1%81%D0%BE%D0%B2%D0 … %D0%BC%D0%BB.1126 ето това. И кокосово мляко имам от там и то е с аромат. Изобщо мириша на баунти като се намажа  Mr. Green (а хич не харесвам кокоса като миризма, но се търпи)
Виж целия пост
# 342
Нощен ястреб , благодаря ти  bouquet
Виж целия пост
# 343
Маслото от синапено семе не пари.При мен не омазняваше чак толкова косата,но вече добавям и една лъжица кисело мляко,за да предотврати това омазняване,така ме посъветва фризьорката ми.
Виж целия пост
# 344
Маслото от синапено семе не пари.При мен не омазняваше чак толкова косата,но вече добавям и една лъжица кисело мляко,за да предотврати това омазняване,така ме посъветва фризьорката ми.
Благодаря ти , а какъв ефект постигна с  него ?  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия