По-бърз растеж на косата - тема 4

  • 91 906
  • 720
# 180
Мерси за идеята Did-ko, аз така и почнах да правя. Просто в него има камфор, който не съм видяла, а аз изобщо не харесвам миризмата му. Ама ще го изхабя. Иначе като цяло много обичам аромата на билките, един свежичък ми е. И с аромата на повечето масла нямам проблем, само този камфор ...
Deatchurch на мен само със спиди са ми пращали до сега. Не съм имала проблеми
Виж целия пост
# 181
Да де, но проблема е че на мен спиди  не са ми удобни изобщо и не ги ползвам.
Виж целия пост
# 182
Deathcrush, а защо не погледнеш тук http://www.hennafox.com/product/314/maslo-za-kosa-khadi-s-amla-100-ml.html. И като състав и като цена са 1 към 1, само опаковката е различна. Виж с кой доставя хенафокс и ако ти е по-удобно може да поръчаш оттам.
Виж целия пост
# 183
Момичета, в неделя направих маската с мас, газ и жълтък и стоях два часа. Не я бях правила от години, голям разкош  Joy Обемна и лъскава коса, абе супер, даже останалата лека миризма от газта ми харесва  Laughing Аз ли полудявам / съвсем/ или резултатите от тази т.нар. терапия наистина си заслужават... Реших да я правя един месец всяка седмица, да видим.
Виж целия пост
# 184
много чета за тази маска, но от къде да си купя газ и каква пропорция от трите правите?
Мерси в аванс  bouquet
Виж целия пост
# 185
Газ от кварталната железария, в Кауфланд също каза някой, че има. Аз слагам 2 с.л. разтопена мас, 1 с.л.газ, 1 жълтък. С коса до брадичката съм, май ми беше малко. Краищата намазах с масло от гроздови семки.
Пропуснах да каза, че капнах и малко дом.ракия, но не трябва да се прекалява със спирта, че води до изсушаване.
Виж целия пост
# 186
Мерси, утре съм до Кауфланд, ще я сътворя после и ще докладвам  Hug
Виж целия пост
# 187
Някой използвал ли е маслото на Икаров което се води за растеж? Купих си го преди седмица и за сега съм го използвала само веднъж. Някой има ли мнение за продукта?
Виж целия пост
# 188
Газ от кварталната железария, в Кауфланд също каза някой, че има. Аз слагам 2 с.л. разтопена мас, 1 с.л.газ, 1 жълтък. С коса до брадичката съм, май ми беше малко. Краищата намазах с масло от гроздови семки.
Пропуснах да каза, че капнах и малко дом.ракия, но не трябва да се прекалява със спирта, че води до изсушаване.
много чета за тази маска, накрая ще взема да се престраша да я пробвам. Газ за осветление се взима, нали?

Някой използвал ли е маслото на Икаров което се води за растеж? Купих си го преди седмица и за сега съм го използвала само веднъж. Някой има ли мнение за продукта?
Ако имаш предвид стимуланта за коса на Икаров, аз го ползвам. Честно казано сега не съм особено редовна, но преди го ползвах редовно (по 1-2 пъти в седмицата) и косата ми ставаше много мека и с много блясък, но растеж не видях особен. Странното е, че след като спрях да го ползвам като че ли косата ми порасна по-бързо, но не съм сигурна дали не си въобразявам.
Виж целия пост
# 189
Газ за осветление. Успех!
Виж целия пост
# 190
Момичета, мисля да си направя смес, като си взема бадемово или сусамово масло и добавям по мъничко амла, за да не ми е толкова концентрирана и да ме "отравя" аромата. Безспорно, амла повлиява добре косата. Не случайно, индийките са с дълги и гъсти коси.
Виж целия пост
# 191
Flowerdi благодаря. bouquet Като я направя ще споделя мнение.

Ani888 ето тук има рецепта как се прави масло за коса от амла

http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=507298.30;;20
мнението е на nellira
Аз като го изхарча това готовото мисля да си направя сама, точно по същата причина.
Успех и да споделиш резултата после.  Peace
Виж целия пост
# 192
Аз купих това масло за растеж на косата, за плътност и блясък го дават Heart Eyes
http://www.zoya.bg/%D0%92%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%B7%D0 … %D0%BC%D0%BB.4906
Виж целия пост
# 193
Noshten Yastreb, благодаря:-) Задължително, ще споделя впечатления. Успех и на теб:-)
Виж целия пост
# 194
Зарибявате ме и мен с тази газ ,имам вкъщи от съседката  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия