Шеста тема на чакащите

  • 594 117
  • 5 451
# 240
skwestarz,

Бързо оздравяване на децата! А на вас трезв ум и спокойствие, за да вземете най-доброто и за вас, и за детето решение!
Виж целия пост
# 241
Здравейте! Пиша ви от името на моята приятелка, която е с увреден слух. Има много несполучливи ин витро процедури, вече е на възраст и искат с мъжа й да осиновят дете. Каква е процедурата? Имат собствено жилище, но проблем ли е това, че и двамата не чуват и не работят, пенсионери са по инвалидност? Чака ли се много за дете?
Виж целия пост
# 242
ragazza84
здравей Мога да ти отговоря на един от въпросите относно това че не работят не е никакъв проблем важното е да имат някакви доходи Когато нашият социален беше във къщи и ни проучваше се заговорихме точно за това защото ние имаме доходи но не можем да ги докажем на документи и се притеснявахме че ако ни проверят ще излезе че нямаме никакви пари  а всъщност не е така и си спомням че той ми каза че това не е никакъв проблем и че имало и хора на социални помощи които са осиновили дете Много се притеснявах до края за това но накрая стана ясно че никой не проверевя реално доходите ви това което вие кажете като доход се взима за чиста монета
По другия въпрос за това че са със слухови проблеми не мога да ти отговоря но пък разсъждавайки не мисля че е кой знае какъв проблем и че не би трябвало да е пречка но не знам дано някоя мама тук знае и ти отговори
Но съветът ми е да действат и да подават документи Успех им желая от все сърце Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 243
Здравейте момичета,
отдавна не съм писала, но имах нужда от време. Написахме отказ. Cry Видяхме се втори път с детенцето. Имахме възможност да останем повече време с него. Имаше някои неща, които ни притесниха. Решихме, че най-добре за нас, а и за детето да напишем отказ. Ако имаме и най-малкото съмнение, по-добре да не се стига до осиновяване. Така ще сме честни спряно нас, а и спрямо детенцето.
Да напишеш отказ е наистина тежко. Но мисля, че взехме правилно и осъзнано решение. Чакането продължава!
Виж целия пост
# 244
skwestarz, не се притеснявай мила, че сте написали отказ. Вие си преценявате дали може да се справите с детенцето. Още повече, че няма да можеш да останеш с него, освен ако не ползваш неплатен отпуск. С този отказ давате шанс на детенцето за по-нататък. Така, че както казваш ти ... чакането продължава. Скоро ще получите ново предложение. Сякаш нещата по-бързо се случват сега.
Виж целия пост
# 245
Момичета, получихме ПИСМО!!!  Hands Clap
Предлагат ни момченце на 2,8 месеца. Срещата трябва да е в понеделник. Утре ще звъним да потвърдим.
Ние сме вписани от края на ноември и това ни е първо предложение - надявам се и да си остане последно Simple Smile
Сега съм с бръмнала глава  #Crazy - мисли, мисли, мисли... за какво ли не. Добре че имаме пътуване през уикенда, че да се поразсеем от обмисляне на неща, които не знаем какви са.

Виж целия пост
# 246
Дано да е вашето детенце! Стискам ти палци! Успех!
Виж целия пост
# 247
skwestarz, съжалявам, че се е наложило да преживеете отказа. Представям си го като едно трудно за вземане решение, което няма как да не остави следа. Но наистина е добре човек да направи правилната преценка с какво може да се справи. Надявам се следващото деценце, което ви предложат, да е вашето и чакането да не е дълго.  Hug

cveti_75, благодаря за подкрепата.  Heart Eyes
В момента съм подредена до часовника и чакам началото на работното време, за да се обадя да потвърдя срещата в понеделник... въздиш! Simple Smile
Виж целия пост
# 248
Fleur rouge, късмет дано да е вашето дете !
Виж целия пост
# 249
Момичета, получихме ПИСМО!!!  Hands Clap
Предлагат ни момченце на 2,8 месеца. Срещата трябва да е в понеделник. Утре ще звъним да потвърдим.
Ние сме вписани от края на ноември и това ни е първо предложение - надявам се и да си остане последно Simple Smile
Сега съм с бръмнала глава  #Crazy - мисли, мисли, мисли... за какво ли не. Добре че имаме пътуване през уикенда, че да се поразсеем от обмисляне на неща, които не знаем какви са.

Честито предложение. Дано е вашето детенце.
Виж целия пост
# 250
Момичета, получихме ПИСМО!!!  Hands Clap
Предлагат ни момченце на 2,8 месеца. Срещата трябва да е в понеделник. Утре ще звъним да потвърдим.
Ние сме вписани от края на ноември и това ни е първо предложение - надявам се и да си остане последно Simple Smile
Сега съм с бръмнала глава  #Crazy - мисли, мисли, мисли... за какво ли не. Добре че имаме пътуване през уикенда, че да се поразсеем от обмисляне на неща, които не знаем какви са.

 Пожелавам Ви вълнуваща среща и много да се харесате
Виж целия пост
# 251
deina, мина ли вашето дело?
Виж целия пост
# 252
Здравейте ! Бих искала да попитам дали е възможно осиновяването на бебета преди 6м, годинка ? Колко средно трае една процедура по осиновяване ? От телефон влизам и интернета ми е слаб в момента, затова не мога да прехвърля страниците и предишните теми.
Виж целия пост
# 253
Здравейте ! Бих искала да попитам дали е възможно осиновяването на бебета преди 6м, годинка ? Колко средно трае една процедура по осиновяване ? От телефон влизам и интернета ми е слаб в момента, затова не мога да прехвърля страниците и предишните теми.
За дете под 6 месеца е почти невъзможно, защото има законови процедури, които отнемат време. За дете до 1 годинка не е невъзможно, но чакането ще е голямо.
Виж целия пост
# 254
deina, мина ли вашето дело?
Мина др седмица ще си я вземем живот и здраве.  Иначе делото беше 5 мин ,а ние се бяхме притеснили се едно в затвора ще ходим
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия