Страхотна диета

  • 136 639
  • 570
# 375
Ако знаеш как ми се иска вече да съм 55....това ми е целта,е,може и малко по надолу...но за сега там се целя...А за мен това са сваляне на още 8 килца...лелеееее...кога ще ги сваля???? newsm45 smile3518
Виж целия пост
# 376
Ако знаеш как ми се иска вече да съм 55....това ми е целта,е,може и малко по надолу...но за сега там се целя...А за мен това са сваляне на още 8 килца...лелеееее...кога ще ги сваля???? newsm45 smile3518
spoko Търпение и това ще стане. Най-тежкото е минало/взела си решението/. Другото е лесно. Малко по малко ще стане.  Wink
Колко са 8 кг, ще ги свалиш. Лято е, яде се по-малко, метаболизмът се засилва, пие се повече вода, живота е по-активен /разходки/
Моята инструктурка казва така:'' Кои са тия, дето свалят зимата, то дори и пролетта е трудно...да вървиш с/у природата???.'' А тя е и културистка и доста разбира, преподавател е в НСА./Не, че аз не го правех преди/.  Wink
Виж целия пост
# 377
Дааа, благодаря на авторката   bouquet...... и на всички включили се за моралната подкрепа  bouquet
Виж целия пост
# 378
Диетата наистина е страхотна. Специални благодарности  Flutter
Днес ми беше последният ден ит първата и съм -4 кг. , а най-хубавото беше, че изобщо не усетих кога е свършила , много е приятна.
Виж целия пост
# 379
Да се отчета. Вчера мина първата седмица от диета 1 и съм 2.5 кг минус. Още пет до заветната цел. Да си призная честно не я спазвам съвсем точно. Пия кафе с мляко и понякога си хапвам забранени неща просто за вкус. Но се чувствам отслабнала и в по-добро настроение. Вече не огладнявам вечер и ще се опитам да запазя принципа за ранната вечеря и след диетата.
Това засега! Успех на всички!
Виж целия пост
# 380
Да се отчета и аз. Днес ми е 11ти ден от втората диета. От нея досега съм -1,5кг. - общо до тук съм - 5,5кг. Наистна се чувствам поотслабнала, но ми остават още мноооого! И на мен първата диета повечко ми допадаше, но съм решила да ги изкарам и трите да видя какъв е общия резултат!

Няма ли вече някой който е преполовил третата диетка да сподели?
Виж целия пост
# 381
А на мен ми писна от тези диети, на първата - в един от последните дни трябваше да ям белтъчни храни, но баба ме подлъга да разменя дните и да ям картофи, от което веднага си върнах 1 кг Close От понеделник започнах втората диета, но на втория ден ми писна - омръзна ми да купувам и готвя отделно за мен някакви специални неща.
Купих си книгата, която Биляна препоръча. Не съм я прочела до край, но от 2 дни спазвам това, което съм прочела дотук. Храня се нормално, почти свалих този 1 кг, който си върнах от бабините картофи. И съм напълно убедена, че положението ще става все по-розово, просто няма да стане за 10 дни, а ще отнеме малко повече време.
Виж целия пост
# 382
Днес ми е 8 ден от Диета 1 и съм свалила 2,5 кг.
Доволна съм и се чувствам добре.
Моят мъж за същото време отслабна с 3 кг., покрай мен. Яде каквото аз ям, но в по-големи количества. Иначе казва, че не бил на диета Wink
Поне не се налага да готвя. ooooh!
Виж целия пост
# 383
Е най накрая и аз я започвам от днес пък да видим, че вече немога да се понасям с тези излишни килограми.
Виж целия пост
# 384
Да се отчета Simple SmileРезултатите са смайващи.Днес ми е 4ти ден от първата диета и вече съм смъкнала 1кг и по сантиметър и половина на бедро, ханш и гръдна обиколка, въпреки че имам да свалям малко килограми. Simple Smile
Виж целия пост
# 385
Да се отчета. Днес е 9 ден и няма движение по лентата.
Реших днес да изям 1 кг киви, а това са:
-вит.С -            2 000мг - норм. е 70-120 мг.
-вит.Р /рутин/ - 1 000 мг.- норм.  50-100мг.
-каротин/провит.А/  50мг- норм. около 2 мг.
-К-       3200 мг , норм. 2гр.
-Мg-    240 мг ,  норм. 0,2 гр
Има и други, но количествата им не са така фрапиращи.Толкова витамини с храна, никога не съм приемала.
Много хубава диета Wink
Утре съм на други витамини.  WinkИзбирам си вече витамините, не плодовете като вкус.
Виж целия пост
# 386
При мен ефектът си е килограм и половина по-малко за 13 дни и смятам да не си губя времето с тази диета. На мен явно не ми действа, а я спазвам стриктно.
Аз отдавна не съм писала, но ето моите резултати- опитах се да спазвам диетата, комбинирано с лунуване и в самото начало свалих 2кг. После около две седмици не мръднах изобщо. Започнах от 60 кг. в началото на май, днес сутринта бях 52,5.
Аз съм доволна, макар че си остава вечният проблем- най- бавно се сваля на дупето и "баджаците".  Mr. Green
За там вече си трябва отделно занимавка- упражнения, масаж, секс... bowuu
Така че не се отчайвайте и не забравяйте думите на мъдрия Мечо Пух: "Колкото повече- толкова повече..." Joy
Виж целия пост
# 387
Последните килца се свалят много трудно..и при мене е така...гледам се,а и на дрехите много ми личи,в4ера даже си купих ново панталонче,че всичко ми виси,НО на дупето,корема и най горе "баджаците,както си казала...най малко ли4и,а и там съм смъкнала..Миналата година носех  номер 12,а в4ера си взех 4/6,така го водят....ами това си  е все едно половин дупе да ми е останало нали? Ама за цялостната ми визия пак си ми е голямо...Днес и аз ще  карам на някакъв плод....може би пак на ягоди,че имам в хладилника...до 1 юни искам да смъкна 2 килца....дано да стане...
Виж целия пост
# 388
Много кофти се получи защото съм в цикъл и изглеждам огромна. Въпреки това тъпо и упорито продължавам диетата. Днес ми е 10ти  ден от първата.
Виж целия пост
# 389
Здравейте,
Да се отчета и аз как напредвам :за килограми мога да дам информация от седмия ден (на 1ва диета), щото си нямам кантар вкъщи: -3кг, а мерките при изминали 11 дни днес ми почва 12 :талия -4см, ханш-3,5см, бедър(най-широката част) -2,5см, горна част на ръката -1,5см, циците също са ми спаднали, ама не ги премерих  341uu
За кърмещите искам да кажа че на мен малко ми намаля кърмата, само че ние успешно (случайно)го съчетахме с отпадане на нощното кърмене (той спря да се буди)и сега се кърмим вместо 4, 3пъти
Аз съм доволна за момента, даже се чудя дали да не продължа първата диета още една седмица, другите не са ми толкова симпатични. Тази много ми харесва и въобще не гладувам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия