Страхотна диета

  • 136 613
  • 570
# 420
Дойде ми М и може би от това е било задържането, тъй като днес съм с още един кг. надолу Sunglasses. 11ти ден от първата диета ми е и общо съм смъкнала 3кг, 2,5см от ханша и 2см от бедрото  Simple Smile.Остават още 2кг.Дано да стане.
Успех на всички!
Виж целия пост
# 421
От днес започвам пети ден от диетата .Страхотно се чувствам, но за сега резултати няма.

Продължавам , а пък ще видим

Успех на всички
Виж целия пост
# 422
най- после изчетох всичко и ме амбицирахте. аз съм доста дебела и не знам дали няма да ми трябват по- сериозни мерки, но ще пробвам с това. кафето отказах, цигарите отказах, сега ще трябва и биричката  Sad но ще опитам това. може пък като съм много дебела и по- добри да са резултатите.
Виж целия пост
# 423
Да се отчета.
Няма движение по лентата, но не спирам и продължавам. Харесва ми, а  и се усеща, че отслабвам /няма значение, какво показва кантара/.
Толкова здравословно ядене Hug
Днес съм на пилешко +салата зеле+ягоди. Wink
Виж целия пост
# 424
Здравейте ,
Отчет давам след 6-тия ден.Килограми никакъв резултат, ноо  в см. -2 на бедра, талия , корем и ханш.

Доволна съм и продължавам
Виж целия пост
# 425
Здравейте момичета,това наистина е СТРАХОТНА ДИЕТА Peace аз вече сьм на 11ден от пьрвата и резултатите са налице  Laughing няма го вече големия корем и се чувствам така леко и започнах да си влизам в дрехи които бях отписьла вече че никога няма да ми станат отново.Дано така да продьлжавам и за напред да свалям Praynig.Успех на всички и едно голямо БЛАГОДАРЯ   bouquet на мамето което сподели с нас тези чудни диети.
Виж целия пост
# 426
На мен ми е 4 ден и съм по-лека с 1 500кг.
Виж целия пост
# 427
И аз се присъединявам от днес - да видим какво ще стане - че съм слон - килата ми са страшно много и имам много за сваляне. Сега отивам да се тегля, че ме беше страх последните два три месеца и ще се срещна със жестоката истина очи в очи  #Crazy
Виж целия пост
# 428
И АЗ ПОКРАЙ ВАС МАМИ СЕ ЗАПАЛИХ СЪС СТРАХОТНАТА ДИЕТА И ВЕЧЕ СЪМ 12 ДЕН И -4кг. newsm44 newsm44направо не мога да повярвам ИСКАМ ДА ПОПИТАМ НЯКОЯ ОТ ВАС ПРАВИЛА ЛИ Е 3-тата ДИЕТА????????аз мисля да направя 2-те и после гадната зелева супа какво ще кажете newsm78 ДАНО ГИ СВАЛЯ ТЕЗИ ГАДНИ КИЛОГРАМИ smile3521
Виж целия пост
# 429
Здравейте и от мен!  bouquetДойде деня в който и аз се песъединявам към вас-отбора на слабеещите PeaceИмам само едно въпросче в салатите слагате ли някакви подправки,че ще ми е много трудно да ям само зеле например Confused
 
Виж целия пост
# 430
Добре дошла в отбора на слабеещите мами,аз си приготвям салатата както си му е реда.Успех с диетата аз вече сьм на финала и резултатите са  newsm10 супер.
Виж целия пост
# 431
Браво мами! Давайте с диетката! Има резултати!

Аз съм на нея от 1.05. Вече ми е 7ми ден от третата диета. Правила съм ги една след друга трите диети. Най-много килца свалих от първата -4.5кг. От втората съм -1.5кг. а от третата ще се отчета като я свърша след 3 дни. След това и аз мисля да изкарам една седмица на зелевата супа, че така съм се засилила да диетувам и не искам да си прекъсвам серията. Simple Smile

Успех на всички! Peace
Виж целия пост
# 432
Здравейте и от мен!  bouquetДойде деня в който и аз се песъединявам към вас-отбора на слабеещите PeaceИмам само едно въпросче в салатите слагате ли някакви подправки,че ще ми е много трудно да ям само зеле например Confused
На салатите слагам всичко: сол, олио/зехтин/, оцет, магданоз, целина и т.н зависи от салатата. От подправките не се пълнене. Само от мазнините, но тази диета е без мазнини и малко дори са полезни.
Много обичам подправки. Peace
Виж целия пост
# 433
Здравейте момичета! Дойде и моя ред да се похваля - на ден 6 съм от диетата, не съм я спазвала много точно, пропускала съм яденета, защото работата ми е свързана с контакти с много хора и не мога точно на часа да опъна суфрата Crazy Laughing Досега съм 2-3 килограма по-малко. не мога точно да ги определя, че кантара ми е скапан, но ефект има, панталоните ми станаха широки и съм много въодушевена. Продължавам да диетя Laughing
Виж целия пост
# 434
здрасти на всички.почнах тая диета и днес ми е 5 ден  и свалих 3,400 кг. много съм доволна и мисля да издържа и трите.да кажа само че досега пропусках яденето в 8 часа newsm55.успех навички goodscale
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия