Страхотна диета

  • 136 606
  • 570
# 450
Аз съм тук  Wink
Няма движение по моята лента. Много здраво зацикляне.
Днес съм само на ягоди. Ходя на фитнес 5 пъти в седмицата. 3 дена аеробна и 2-силова.
Това е при мен. Не се отказвам и  продължавам... Grinning
мислиш ли да правиш 3-та диетата  newsm78 май след 2 диета ще трябва да се мине на друга за по-големи резултати,но само като се сетя за зелевата супа Sickлошо ми става,но няма как трябва да разкарам бая кила,а лятото дойде вече Banghead
Виж целия пост
# 451
Да ще направя и Диета 3, и след това Диета 1-  тя много ми хареса.
Аз така си ям повече отколкото преди - когато уж бях на диета - и отслабвам без на изпитвам глад / е , с изключение на 2-3 дена когато храната е по-ограничена/ Например днес съм гладна, но затова пък утре ще ям ориз и сигурно ще ми е много тежко от него. Ще видим.
И аз , за нищо на света не минавам на тази Зелева супа. Не мисля че това е начинът да се свалят килограми.
Искам да съм на диета , но да е здравословна, а не лишена от витамини и минерали.
Няма ефект от бързото сваляне - после пак се качват.
А и защо трябва да се мъчим, когато може да е приятно Wink
 
Виж целия пост
# 452
Денис_д,завиждам ти за енергията!Толкова спорт,а си на диета. newsm78
А за това,че си спряла да сваляш,сигурна съм че ще успееш!Толкова си упорита!И като ти гледам кг. сигурно приличаш на манекенка! Peace
Такива като теб ми дават кураж да продължавам.Като огладнея и влизам във форума.Винаги получавам мотивация!Желая ти успех!
Успех и на всички,които са на режим! Heart Eyes
Виж целия пост
# 453
Денис_д,завиждам ти за енергията!Толкова спорт,а си на диета. newsm78
А за това,че си спряла да сваляш,сигурна съм че ще успееш!Толкова си упорита!И като ти гледам кг. сигурно приличаш на манекенка! Peace
Такива като теб ми дават кураж да продължавам.Като огладнея и влизам във форума.Винаги получавам мотивация!Желая ти успех!
Успех и на всички,които са на режим! Heart Eyes
Муцка, ти само не се отказвай. Кураж ще ти давам всеки ден.
Когато бях бременна качих 30 кг.- не че и аз не съм била дебеличка.
Минат ли 3-4 дена спира да ти се яде. Трябва да издържиш толкова, после е по-лесно. И не се изкушавай да си хапва нещо странично, защото става навик.Мисли си, че няма цял живот да си на диета и един ден пак ще си ядеш каквото искаш.При мен това дава резултат.
Виж целия пост
# 454
Денис,все едно ми четеш мислите!Тъкмо се колебаех дали да не спра диетата? ThinkingНали съм по цял ден в къщи,все ме изкушават вкуснотийките. ooooh!Сигурно това е психологическата бариера за прескачане 3-4 ден! #Cussing out
Да знаеш,заради теб не се отказах!  bouquetДобре ми дойдоха думите ти,че диетата няма да е за винаги и ще има време за всичко вкусно! LaughingЗа сега не хапвам нищо извън режима! Naughty
Лека нощ и успешен ден утре!
Виж целия пост
# 455
Добро утро на всички! Hug
Кг. - те пак са ми толкова. ooooh!
Скоро гледах предаване,че човек като е гладен, неможе да заспи, защото...едикаквоси/обесняват го научно/, а когато се нахрани се отделят едикакви си в-ва,които те отпускат и ти се доспива.
Дрън-дрън...легнах си гладна...заспах...събудих се  и не ми се яде. Как само свиква човек да не яде newsm78
На който му се хапва,  да не се отказва - скоро ще дойде момента да не ви се яде.
Муцка добро утро и давай смело напред. Внимавай  храна да не ти провали мечтата. Wink
Виж целия пост
# 456
Здравейте,
и аз вече 5-ти ден съм на диетата, но към киселото мляко прибавям по 1-2 лъжици смляно ленено семе.
Така се решава проблема със запичането, освен това лененото семе съдържа вещества, подпомагащи отслабването.
А друг плюс е, че от него косата, кожата и ноктите стават много хубави, съдържа омега и т.н.
Виж целия пост
# 457
Здравейте,
и аз вече 5-ти ден съм на диетата, но към киселото мляко прибавям по 1-2 лъжици смляно ленено семе.
Така се решава проблема със запичането, освен това лененото семе съдържа вещества, подпомагащи отслабването.
А друг плюс е, че от него косата, кожата и ноктите стават много хубави, съдържа омега и т.н.
Peace Аз също ям ленено семе - повече от 7-8 години. Слагам го в мюслито и го хапвам всеки ден.
Но откакто съм на диета не го ползвам.
Права си много е полезно.
Виж целия пост
# 458
здравейте и от мен днес ми е 3 ден от ДИЕТА 2,но кантара показва,че съм свалила -800гр. #Crazyот вчера[само да не ме лъже]НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ ПРОДЪЛЖАВАМ НАПРЕД!!!!УСПЕХ НА ВСИЧКИ СЪС СВАЛЯНЕТО НА КГ.  bouquet  диетата е супер и не се отказвайте дори и да не почнете да сваляте бързо!!!!
Виж целия пост
# 459
Денис,отчитам се-никакви отклонения от диетата. Grinning
Събудих се без чуство на глад.Бях на пазаруване и в пробната ми се вдигна малко самочуствието,като видях промяната в тялото ми! Rolling Eyes
Купих си и този крем за тяло на Нивеа.
За сега съм много доволна.Тялото става супер меко и пише,че подхранва.
Заинтригувахте ме с лененото семе.Ще се опитам да потърся тук!
Успех на всички!
Виж целия пост
# 460
здравейте, мисля да се присъединя от понеделник към вас, откъде си купувате лененото семе?
Виж целия пост
# 461
това си е гладуване ....я  виж първия  ден , само кисело млеко и плод ...това  ядене  ли е ....мани , не е за мен....много писано , малко за ядене .... GrinningУспех на мераклийките ... PeaceБравос на вас Wink
Абе момичета вие хем искате да си хапвате до пръсване хем да сте тънки фиданки . Е те такъв филм нема , не ви ли стана ясно вече .


Какво ядене до пръсване бе , ама се крайна ....нямаш ли чувство за хумор.... Rolling EyesАз лично смятам грубостта за липса на възпитание  ,особено  когато е прибързана...Всеки да си гледа неговата работа  Wink
Както и да е ....ще я пробвам тази диетка и аз .....Ха дано стане нещо WinkИначе браво за успехите до сега на всички!Само така! newsm10
Малко късно ти отговарям , но понеже не ги спазвам тези диети не поглеждам какво става тук .
Защо да съм крайна и груба , Петя ? Защото ми се струва , че избърза ти и ти липсва чуството за хумор на теб . Ако някого съм засегнала с коментара си моля за извинение , но това беше в кръга на шегата . А за липса но възпитание няма да спорим , а до това дали да си гледам работата аз си я гледам , то си ми личи и по аватара . Защо не дадете отчет и да видим колко в крайна сметка свалихте всички след края и на трите етапа от тази диета . Мойте се виждат , защото си гледам работата както трябва и резултата е на лице .
Виж целия пост
# 462
Най-после, след 14 дневен застой на 54,5 кг, днес съм 54. Party
Желая успех на всички диетуващи.
Виж целия пост
# 463
Най-после, след 14 дневен застой на 54,5 кг, днес съм 54. Party
Желая успех на всички диетуващи.

браво на теб  bouquet и да продължаваш все така[ми то на теб малко ти остана] Peace
Виж целия пост
# 464
Най-после, след 14 дневен застой на 54,5 кг, днес съм 54. Party
Желая успех на всички диетуващи.

браво на теб  bouquet и да продължаваш все така[ми то на теб малко ти остана] Peace
Благодаря ти Тес
Успех и на теб Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия