Психиатър София Психоаналитик София

  • 6 138
  • 2
Искам да предпазя хората от Доцент Калудиев психиатър от ВМА и от психоаналитик негов приятел доктор Димо Станчев. Доцент Калудиев пенсионер стиснат на приказки ще ви вземе адски много пари като ви вика отново и отново за щяло и неюяло при него така че внимавайте като ходите там. Може да си загубите много пари така. Иначе смятам че има опит, но внимавайте да не загубите много там. И за психоаналитик негов приятел доктор Димо Станчев. Пазете се като от огън този човек нищичко не разбира. Все едно бях при врачка налучкваше през цялото време при мен нарцистичен и студен. Накара ме да смятам че всички проблеми които идват са от мен и че аз ги причинявам. Когато попитах това много ли е лошо той ми каза само че има напредък с мен защото вече осъзнавам нещата. Накара ме да се замисля че съм се разболяла защото имам едно заболяване, че съм се разболяла за да ме гледат родителите ми и да избягам от проблемите.Каза че бягам също от проблемите си и че го карам да ги разрешава а той не желае това. Когато му казах че наистина моля за помощ той ми каза че следващия път може да поговорим за това. Но това така и не се случи. Изобщо и доцент Калудиев и Доктор Димо Станчев са студени не разбиращи човешката болка хора, които не могат да станат съпричастни на болката. Ще ви вземат парите и ще ви оставят вие да се оправяте.
Виж целия пост
# 1
И сега като се замисля мога да препоръчам на вас  много мила и опитна психоложка която е учила и психоанализа тя се казва Мариета Байчева. Сега е изпратена в чужбина, но много лесно се пише с нея по скайп а скайпа и е maia.kirilova7 Може да е индивидуално, но за 20 минути вече получих това което търсех. Имаше и още време, но на мен не ми беше нужно. Надявам се да ви бъде полезна. Цената на един разговор е 10 евро няма и 20 лева. Пожелавам ви успех с нея.
Виж целия пост
# 2
Здравейте, включвам се малко късно в темата, но искам да дам позитивната си оценка за една млада дама, която много ми помогна - Ивет Чернева. Сайта й е http://yvettecherneva.com/, кабинета е в София. Имах много дерзания, които за мой късмет изчистихме заедно с нейна помощ.

Поздрави,
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия