Най-популярните имена за 2015 година?

  • 45 004
  • 513
# 120
Много скучно би ми било да си кръстя дъщерята Мария или Елена. Никакво творчество.
Това са две от най-красивите женски имена, според мен. Интересно ми стана какво "творчество" ти би проявила при евнтуално кръщаване на момиче
Виж целия пост
# 121
Дааам, трябва да се направи  предложение зазаконодателна  промяна в Закона за гражданска регистрация - децата да се кръщават с едно име до 18 г. и после да имат право да го променят. Защото стават възрастни.
Такъв мъдър бисер не бях срещала скоро в мамата  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 122
Боже..Борил Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Хубави са си имената,какво като са поостаряли?
Виж целия пост
# 123
Манол е вярно старо име, но как красиво и мелодично звучи. Жалко, че с К не мога да измисля някое архаично име с което да кръстя детето.
На мен голяма част от "модните" имена пък ми звучат много чалга. Явно всеки с номера си...
Виж целия пост
# 124
Lady Stardust , ами Крум? Аз много си падам по него Simple Smile
Виж целия пост
# 125
Камен.

Харесвам Любен, но съм искрен фен на Захари.
Виж целия пост
# 126
Манол е вярно старо име, но как красиво и мелодично звучи. Жалко, че с К не мога да измисля някое архаично име с което да кръстя детето.
На мен голяма част от "модните" имена пък ми звучат много чалга. Явно всеки с номера си...

Кубрат?
Виж целия пост
# 127
Мдам, всичките Сакскобургготски са с красиви, класически имена: Кардам, Кирил, Кубрат, Константин, Калина, Борис, Симеон.
Виж целия пост
# 128
Ако ви кажа пък колко харесвам Маламир. Grinning
Виж целия пост
# 129
Благодаря, вероятно ще е някое от изброените, просто все още никое не ме грабва на 100%. bouquet
Виж целия пост
# 130
Maнол е от Време разделно, а Момчил е Момчил войвода https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%BE%D0%BC%D1%87%D0%B8%D0% … D0%BE%D0%B4%D0%B0

Трябва да се избягват имена от изучаваната литература, иначе всяка Рада, Бойко, Мина ще има да се червят. Или ако някой си кръсти детето Боромир.
Мечтаех да имам син на име  Арагорн. В краен случай - Боромир, защото звучи по-нормално за нашите географски ширини.
Отскоро си мисля за син Хари.  Flutter Като малък ще го лъжа, че е кръстен на Хари Потър, а като порасне, ще му кажа истината - че съм луда фенка на Хари Хуле.  Embarassed
Виж целия пост
# 131
Бранислав, Бонимир, Боромир, Борислав... как спокойно може да мине между капките Laughing
Виж целия пост
# 132
Благодаря, вероятно ще е някое от изброените, просто все още никое не ме грабва на 100%. bouquet

Красен, Красимир също са хубави. Други: Кубрат, Кубер, Крум, Кyрт, Котраг, Калиман, Камен, Калин, Краймер, Казимир, Кръстьо, Кръстан. Кардам е мой личен фаворит. Peace
Виж целия пост
# 133
Манол е вярно старо име, но как красиво и мелодично звучи. Жалко, че с К не мога да измисля някое архаично име с което да кръстя детето.
На мен голяма част от "модните" имена пък ми звучат много чалга. Явно всеки с номера си...

Котраг, Кубрат, Кирил, Кардам...

Сега, по предишното за Борил, Страхил, Манол и Стоил... Знаех си, че веднага ще бъда наплюта, щото нападам красивите стари български имена.
Мария и Елена са МИ скучни имена.
За възрастните: Казах, когато бях малка.... всяка баба беше баба Мария, а която не беше Мария, беше Елена.
Да, има имена, които като ги чуя и си представям възрастен човек - Стоил, Стамат, Стамен, Стоимен... Не ми харесват и това е положението. 18-годишните не са възрастни. Не знам кой залитна по-нагоре и ми цитира 18-годишни. Аз не съм чувала 18-годишни с такива имена, въпреки че майките им тук твърдят, че много ги харесват.
Мислете малко как си кръщавате децата. Нека да не са Мануеле и Серж, но Стойко и Милко също не са подходящи. Ще им се подиграват още от детската градина.
Един Милко в първи клас стана Морко и така си израстна като Морко. Нямаше нищо против горкия, защото Милко хич не му харесваше.
Старите български имена.... Супер, ама, ако може за чуждите деца. Децата около мене нека да са с новите български имена. Simple Smile

Наистина не мога да повярвам, че толкова масово се харесват Стоил и Страхил. Правите се на интересни или пък прекалено сте свикнали с тях.
Аз не познавам много хора, които се казват така. Не, че не съм ги чувала тези имена, но обикновено така се казват дядовците на хората, които са около мене.

Писали сме с Lаdy Stardust по едно и също време.
Кърт и Краймер са страхотни имена! Кръстьо също.  ooooh!
Последните страници от тази тема утре ще ги изчета с едни приятелки от телефона, малко да се спосмеем. Кърт и Краймер.... Страхотно е просто! Може и Къртичар, за да е по-завършено.
Виж целия пост
# 134
Кърт и Краймер и мен ме втрещиха!  hahaha
Това от някой именник ли са или някакво лично творчество?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия