Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява отварянето на сърдечната чакра?
Какво може да се очаква от интервюто за работа по време на ретрограден Меркурий и при липса на лунен курс?
Какви са методите за подобряване на интуицията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява отварянето на сърдечната чакра?
Отварянето на сърдечната чакра е процес, който включва освобождаване и изцеление от емоционални рани, което позволява на човек да изразява и получава любов, състрадание и разбиране. Този процес може да бъде придружен от емоционални реакции като плач и чувство на облекчение. Практики като медитация, утвърждения и работа с енергийни центрове могат да помогнат за отварянето на сърдечната чакра.
-
Какво може да се очаква от интервюто за работа по време на ретрограден Меркурий и при липса на лунен курс?
Влиянието на ретроградния Меркурий и липсата на лунен курс върху интервюто за работа може да създаде предизвикателства в комуникацията и вземането на решения. Въпреки това, поддържането на положително мислене, добрата подготовка за интервюто и увереността в собствените умения и качества са от съществено значение за преодоляване на тези астрологични влияния и постигане на успех.
-
Какви са методите за подобряване на интуицията?
Подобряването на интуицията може да бъде подпомогнато от различни практики като медитация, визуализации, работа с таро карти, утвърждения и обучение в областта на енергийните практики. Освен това, практики като хипноза, медитация и изследване на духовни учения могат да помогнат за подобряване на интуицията.
-
Как да създам карта на желанията?
-
Какви са методите за прошка?
. Тук има информация за Аилха и други.


не я виждам книжката 
не съм писала цяла вечност и прегледах какво сте писали. Много благодаря за линковете с четива - ще прегледам!
Какво имам предвид? Ям месо рядко, примерно веднъж на 10 дни, от яйца понякога ми става лошо само при мисълта какво всъщност ям. Да, обаче се оказва, че съм с инсулинова резистентност и всъщност по-добрият вариант е да ям точно месо, риба, яйца. Смених диетата - месо, яйца, риба, салати, малко млечни продукти, повечко мазнини на мястото на въглехидратите. Еми тялото ми изглежда доста по-добре, няма какво да крия. Обаче с това почти ежедневно приемане на месо... как ще е занапред не знам. Може би ако съм спокойна, че това е правилният начин за хранене конкретно на моето тяло, няма да имам проблем? И всъщност храната и физическата активност ще са ми опорните точки за здраве. Лекарства няма да приемам по моя преценка.