Подсъзнанието може всичко/65 Линкове за всички техники има на 1 стр.

  • 96 973
  • 727
# 270
Галчудо : Не съм изненадан че не ти е познато. И на мен допреди няколко месеца не ми беше Wink. Тук има информация за Аилха и други.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=807570.45
Виж целия пост
# 271
Happy Mijjj ,много БЛАГОДАРЯ.
Виж целия пост
# 272
Галчудо : Не съм изненадан че не ти е познато. И на мен допреди няколко месеца не ми беше Wink. Тук има информация за Аилха и други.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=807570.45
Благодаря за информацията, но не бих се втурнала да ги ползвам Stop
Виж целия пост
# 273
Luna_Luna, ето тази книжка се оказа доста интересна и полезна в различни аспекти ... стига човек да е мотивиран и постоянен в прилагането на описаните техники  Blush
Пак се опира до прилагането на теорията на практика  Peace


Thinkingне я виждам книжката  Sunglasses
Аз всяка сутрин,още в леглото, преди да стана си повтарям колко обичам себе си и колко съм прекрасна. Правя го и пред огледалото,но не успявам да се съсредоточа достатъчно. А и когато пътувам прилагам разни техники.
Стигнете ми по едно палче за утре,имам един контролен преглед да правя!
Виж целия пост
# 274
danilu стиснати палци от мен Hug
Виж целия пост
# 275
Здравейте Simple Smile не съм писала цяла вечност и прегледах какво сте писали. Много благодаря за линковете с четива - ще прегледам!
Говорили сте за рейки - е, така и не разбрах какво точно е това рейки и всеки път, щом попадна на информация по темата изобщо не ми се чете и не ми е интересно и така. Имам си откъде да чета информация, но просто нямам желание да го правя. Та аз дори не знам какво означава да ти правят инициация  Laughing Laughing Може ли някой да ми каже с 1-2 изречения какво е това инициация?

Говорите за физическо унищожаване. И се замислих дали си правя унищожаване с храната си  Grinning Какво имам предвид? Ям месо рядко, примерно веднъж на 10 дни, от яйца понякога ми става лошо само при мисълта какво всъщност ям. Да, обаче се оказва, че съм с инсулинова резистентност и всъщност по-добрият вариант е да ям точно месо, риба, яйца. Смених диетата - месо, яйца, риба, салати, малко млечни продукти, повечко мазнини на мястото на въглехидратите. Еми тялото ми изглежда доста по-добре, няма какво да крия. Обаче с това почти ежедневно приемане на месо... как ще е занапред не знам. Може би ако съм спокойна, че това е правилният начин за хранене конкретно на моето тяло, няма да имам проблем? И всъщност храната и физическата активност ще са ми опорните точки за здраве. Лекарства няма да приемам по моя преценка.

Данилу,  Hug
Виж целия пост
# 276
 С.О, Рейки е универсална енергия достъпна за всички, не е лична енергия.След инициация се отварят и разширяват каналите за достъп и ти показват как да я ползваш и за какво.


Не мисля, че ти се унищожаваш, даже напротив, това, че се грижиш за себе си значи, че се обичаш.
Виж целия пост
# 277
Здравейте Simple Smile не съм писала цяла вечност и прегледах какво сте писали. Много благодаря за линковете с четива - ще прегледам!
Говорили сте за рейки - е, така и не разбрах какво точно е това рейки и всеки път, щом попадна на информация по темата изобщо не ми се чете и не ми е интересно и така. Имам си откъде да чета информация, но просто нямам желание да го правя. Та аз дори не знам какво означава да ти правят инициация  Laughing Laughing Може ли някой да ми каже с 1-2 изречения какво е това инициация?

Говорите за физическо унищожаване. И се замислих дали си правя унищожаване с храната си  Grinning Какво имам предвид? Ям месо рядко, примерно веднъж на 10 дни, от яйца понякога ми става лошо само при мисълта какво всъщност ям. Да, обаче се оказва, че съм с инсулинова резистентност и всъщност по-добрият вариант е да ям точно месо, риба, яйца. Смених диетата - месо, яйца, риба, салати, малко млечни продукти, повечко мазнини на мястото на въглехидратите. Еми тялото ми изглежда доста по-добре, няма какво да крия. Обаче с това почти ежедневно приемане на месо... как ще е занапред не знам. Може би ако съм спокойна, че това е правилният начин за хранене конкретно на моето тяло, няма да имам проблем?

Данилу,  Hug

И аз съм с ИР

Скрит текст:
И аз не съм фен на месото като цяло. Смятам, че най-полезното месо е рибата. Можеш да проучиш растителните храни, които са богати на протеин. Има и такива добавки. Повече ядки -орехи, бадеми, фъстъци, но в сурово състояние са по-полезни. Също така най-добрия протеин е изварата. Може вместо месо. Ако искаш прочети Зоната на Бари Сиърс. Системата на хранене там е сложна и не ми е удобно да я прилагам, само съм чопнала някои неща  Mr. Green Той отрича кашкавала и сиренето като качествен протеин и препоръчва изварата.
Прочетох я миналото лято. И нали лятото много не се яде готвено, поне аз. Карам на салата от домати, краставици, хляб и сирене. Но вместо сирене, започнах да слагам извара. Страхотен ефект.
Отслабнах доста.
Спортуването също е от изключително значение за ИР.
Чията също е богата на протеини и полезна. Чат пат я консумирам и аз.

А за рейкито в последно време на мен не ми остава време. Знам, че отнема няколко минути да се гледа клипчето. Утре мисля да го гледам.
Виж целия пост
# 278
БЛАГОДАРЯ ви,мили момичета HugВсичко мина и е наред. Само дето ми у се плаших толкова на прегледа,нищо не усетих.
С.О, Рейки е универсална енергия достъпна за всички, не е лична енергия.След инициация се отварят и разширяват каналите за достъп и ти показват как да я ползваш и за какво.


Не мисля, че ти се унищожаваш, даже напротив, това, че се грижиш за себе си значи, че се обичаш.
danilu стиснати палци от мен Hug
 Hug
Виж целия пост
# 279
Здравейте, момичета готвите ли се за "Карта на желанията" за предстоящото Новолуние
07.04.2016г.Какво да си пожелаем при Новолуние в Овен:
 ВРЕМЕ Е ЗА НОВИ НАЧИНАНИЯ!
Проправяне на нови пътища
Поставяне на ново начало
Висок енергиен заряд
Предприемане на действие
Новаторски подходи
Инстинкти
Увереност
Собствена посока
Собствена стабилност
Автономност
Самостоятелност
Честност
Самобитност
Виж целия пост
# 280
Благодаря ти за напомнянето. Карта няма да правя, само ще си напиша желанията  Hug
Виж целия пост
# 281
Аз този път съм решила да правя карта, мисля да се подготвя, само трябва да го стиковам с работата.  Thinking

Това новолуние го чакам от няколко месеца-казват, че новолунието е Овен е най-силно и ако се прави карта, е хубаво да е тогава.
Виж целия пост
# 282
Здравейте, момичета готвите ли се за "Карта на желанията" за предстоящото Новолуние
07.04.2016г.Какво да си пожелаем при Новолуние в Овен:
 ВРЕМЕ Е ЗА НОВИ НАЧИНАНИЯ!
Проправяне на нови пътища
Поставяне на ново начало
Висок енергиен заряд
Предприемане на действие
Новаторски подходи
Инстинкти
Увереност
Собствена посока
Собствена стабилност
Автономност
Самостоятелност
Честност
Самобитност

Благодаря за напомнянето!
Има още няколко дни за обмисляне и писане  Simple Smile
Виж целия пост
# 283
може ли някой,който си е правил карта,да ми пише на лични за малко помощ? Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 284
Здравейте,
моля и на мен да ми пишете на лс за картата  на желанията.


благодаря !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия