Подсъзнанието може всичко/65 Линкове за всички техники има на 1 стр.

  • 96 973
  • 727
# 285
Някой може ли да обясни как се прави карта на желанията онлайн?
Виж целия пост
# 286
Ето някои линкове където е обяснено подробно:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=466545.msg14127917#msg14127917

http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=523181.msg … 28243#msg16228243

Виж целия пост
# 287
Галчудо, благодаря за пояснението Simple Smile

Lanfear, ще мина на ЛС за ИР Simple Smile

Луна, благодаря за напомнянето - ще напиша желания Simple Smile
Виж целия пост
# 288
Здравейте Hug
Записвам се и аз в тази интересна за мен темичка .Всичко,което прочетох дотук ми е много интересно.
Мисля на 7-ми април и аз да си направя карта на желанията.Преди години много се бях запалила по фън шуй,и там също като в картата,домът беше разделен на сектори - любов,пари,приятелство и т.н. Така че има доста съвпадения.
Искам да ви попитам трябва ли във всеки сектор задължително да имаме снимка с желание,или ако имаме например само в три сектора желания,останалите празни ли стоят? newsm78
Успех на всички с изработването на картата Peace
Виж целия пост
# 289
И аз това щях да питам. Задължително ли да се слага снимки? Даже четох, че и наша трябвало  newsm78
Може ли просто в кутийките да отбележим по три желания?
И може ли да ги направя с Благодаря,че...и т.н.
Виж целия пост
# 290
Слага се твоя снимка в средата, снимка, на която си щастлива - може да избереш от пътуване, от почивка, от място, където и когато си била щастлива  Hug Вибрациите на щастие са важните Simple Smile
Останалото е по сектори.
Аз веднъж съм  си правила карта - в началото, когато всички в темата правихме масово Simple Smile
Общо взето, всичко се сбъдна от тогавашната ми карта, а хем не беше "най-мощното" Новолуние в Овен, а обикновено Новолуние през есента  Hug
Виж целия пост
# 291
Здравей и в тази тема, Happy Mijjj ツ Hug
За моята снимка разбрах,но не разбирам дали трябва във всички сектори да имаме желания.Ако имам само в няколко,останалите празни ли да стоят,пиша ли нещо там? newsm78
Виж целия пост
# 292
Привет, sss_sss  Hug
Не е проблем и празни да се оставят, в случай че нямаш желания в конкретните области  Simple Smile 
Изобщо, прави нещата така, както ги усещаш ти самата.
Следвай само най-общите насоки, за всичко останало се довери на интуицията си  Peace
Успех ти желая  bouquet
Виж целия пост
# 293
Привет, sss_sss  Hug
Не е проблем и празни да се оставят, в случай че нямаш желания в конкретните области  Simple Smile 
Изобщо, прави нещата така, както ги усещаш ти самата.
Следвай само най-общите насоки, за всичко останало се довери на интуицията си  Peace
Успех ти желая  bouquet

Благодаря ти.Така ще направя bouquet
Виж целия пост
# 294
Слага се твоя снимка в средата, снимка, на която си щастлива - може да избереш от пътуване, от почивка, от място, където и когато си била щастлива  Hug Вибрациите на щастие са важните Simple Smile
Останалото е по сектори.
Аз веднъж съм  си правила карта - в началото, когато всички в темата правихме масово Simple Smile
Общо взето, всичко се сбъдна от тогавашната ми карта, а хем не беше "най-мощното" Новолуние в Овен, а обикновено Новолуние през есента  Hug

Уф, хич не съм фен на снимките и нямам много.  newsm78
Накрая пак ще си ги напиша по стария метод.
Виж целия пост
# 295
Здравейте,прекрасна тема Simple Smile Страхотно е,когато желанието ти се осъществи? Но необходимо ли е да вярваш,че посоченият метод,ще работи, тъй като аз имам проблем точно с това и ако е нужна непоколебима вяра за да се реализира желанието,може би няма да сте получи при мен.

Искам да ви попитам и още нещо. Къде мога да видя списъка с всички мудри и да получа повече информация за тях? Бихте ли ми препоръчали и някаква книга? Проверих на първа страница,където са изложени всички линкове и методи.Но първият линк за мудрите не ми се отвори,а вторият беше към някакъв сайт,който изискваше регистрация.

Виж целия пост
# 296
.
Виж целия пост
# 297
Здравейте,прекрасна тема Simple Smile Страхотно е,когато желанието ти се осъществи? Но необходимо ли е да вярваш,че посоченият метод,ще работи, тъй като аз имам проблем точно с това и ако е нужна непоколебима вяра за да се реализира желанието,може би няма да сте получи при мен.

Искам да ви попитам и още нещо. Къде мога да видя списъка с всички мудри и да получа повече информация за тях? Бихте ли ми препоръчали и някаква книга? Проверих на първа страница,където са изложени всички линкове и методи.Но първият линк за мудрите не ми се отвори,а вторият беше към някакъв сайт,който изискваше регистрация.



Няма да е лошо да вярваш. Ако не вярваш, не се занимавай. Поне аз така мисля.
Чак непоколебима вяра може би не, но трябва да вярваш. Нищо не ти пречи.
Ще  ти дам пример какво може да докара невярването. Имам позната, която гледа доста негативно в почти всичко. Търси си работа, уж праща св-та. Примерно има подходяща обява за нея, казвам и, а тя - "А видях я, но няма да пратя св, сигурно няма да ме вземат" Изключително отрицателно мислене и то в такава степен, че вече дори не праща св-та.
За мудрите аз лично имам две книги на Сабрина Меско. Виж в нета дали има нейни книги.
Съща така пиша в гугъл мудри. Има много статии.
Виж целия пост
# 298
Здравейте!Много ми е належащо да продам два имота.Ще правя карта на желанията, но не знам къде, в кой сектор да ги поставя Confused
Цитат
Може и друго да направиш: Сложи снимка на колата и я залепи на Таблото/Картата с Желанията , като под нея с големи ярки букви напишеш"Продадена!!!" Съпруга на някое от момичетат в темата беше направил нещо подобно, само че  на десктопа на компа си...и мисля, че беше дало резултат!
В кой сектор?

Цитат
4.В картата на желанията се поставя снимка на имота в северозападен сектор и часовник, за да се ускори продажбата.

5.За ускоряване на продажбата се поставя часовник на изток, в източния сектор и под него поставете бележка с желанието за продажба на имота, напр.”Къща продадена за ….(цена)”
Тук останах раздвоена!В северозападен или източния сектор?
БлагоДаря  Hug
Виж целия пост
# 299
Lаnfеar, може би не съм се изразила правилно,защото не си ме разбрала. Имах предвид,че аз съм човек,на който му е трудно да повярва,че със силата на мисълта може да бъде постигнато нещо или,че има карма и т.н Иска ми се да е така,но една част от мен смята,че това е абсурд. Още повече,че много хора смятат,че този вид  литература и издаването й е машина за пари,която се възползва от наивността на хората и авторите й много умело манипулират. Не казвам,че е така. Но аз съм мислещ човек,който вярва в логичните процеси и не мога да вярвам сляпо, без да съм се убедила,че е така. Предполагам,че всички тук сте прави и,че силата на мисълтта съществува. Но някак си не мога да се отърся от съмненията и да повярвам сляпо в нещо,без да съм го изпитала. Това е й причината за съмненията ми. Моля ви,не ме анатемосвайте Simple Smile.,защото смятам,че това е нормална човешка реакция.

Въпреки това ми се иска да опитам. Това е причината и да пиша тук,защото исках да ви питам дали вярата е задължителна и как вие сте я подхранвали първоначално,още повече щом изпълнението на желанието ви се забавя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия