Подсъзнанието може всичко/65 Линкове за всички техники има на 1 стр.

  • 96 971
  • 727
# 225
113, добре дошла  Hug В диети и отслабване има тема за дезинтоксикация, според мен там ще намериш много повече информация , която да ти бъде от полза.  Има един много просто начин,изпитан във времето от поколения -постите. Малко е късно което не пречи да направиш опит.
Споделяш, че в клюкарника усещаш "отрицателна енергия ". Не влизай там. Толкова е просто. Понякога сами си навреждаме повече , отколкото могат да ни навредят околните (тук включвам и себе си ).
Не ти пускам линк, понеже ще ти е от по-голяма полза да потърсиш сама Peace
В коя част на света те е запиляла съдбата?
Днес съм на върха на положителното мислене, без да му мисля много  Mr. Green На работното място всичко 6; на път всичко 6;при паркиране мястото беше най -подходящо и т. н. все в тоя дух. Защо казах :без да му мисля много ,ами защото просто исках да стане така, без да програмирам и да се напъвам. Искам и толкова. Бях като волна  птичка, реех се над всякакъв род съмнения, които започват с  :"ами,дали, ако....."Невероятно усещане. Предполагам,че така се чувстват сърфистите, когато хванат "Вълната "! Приятна вечер,уважаеми леко разпиляли се съфорумци  bouquet
Виж целия пост
# 226
Здравете, чета ви от много време!
От както се натрових с тежки метали поради лековерността си да купувам всякакви илачи и хранителни добавки без да преценявам опасностите не съм същия човек - имам паник атаки, тревожност, депресия, косопад, проблеми със щитовидната, храносмилането и куп други. Общо взето съм за пълен детокс на тежки метали, но не знам как се прави, пробвах с лимон, зехтин и вода, но помага само временно, а и и не е по темата. Сега пия Хлорела.

Понеже тази тема е една от малкото където да има голяма концентрация на хора, занимаващи се с рейки, енергийно лечение или просто практикуващи позитивно мислене ще помоля за енергийна подкрепа. Трудно се живее в чужда страна без никой познат или роднина с толкова неприятни проблеми и освен това четенето на скандалите и свадите в Клюкарника ми повлияха зле на нервите. Винаги усещам отрицателна енергия като вляза там и въпреки че се заричам да на влизам го правя!

Затова ви моля за помощ! Лека нощ и благо-даря! Simple Smile

 Hug
Виж целия пост
# 227
Аз се включвам по темата за "Благодарността"
Препоръчвам книгата "Вълшебството" на Ронда Бърн с 28 дни практики за благодарност....тази книга е за хора, които искат да променят живота си на секундата......Това е книгата, която направи живота ми магически и повече от вълшебен  Simple Smile
Виж целия пост
# 228
Аз се включвам по темата за "Благодарността"
Препоръчвам книгата "Вълшебството" на Ронда Бърн с 28 дни практики за благодарност....тази книга е за хора, които искат да променят живота си на секундата......Това е книгата, която направи живота ми магически и повече от вълшебен  Simple Smile
благодаря  bouquetза книгата и за споделеното Peace
Виж целия пост
# 229
Аз се включвам по темата за "Благодарността"
Препоръчвам книгата "Вълшебството" на Ронда Бърн с 28 дни практики за благодарност....тази книга е за хора, които искат да променят живота си на секундата......Това е книгата, която направи живота ми магически и повече от вълшебен  Simple Smile
Страхотна книга,наистина  Heart Eyes
От нея започна моя душевен мир и равновесие  Peace
От  тук,който иска да я си я изтегли:
http://www.spiralata.net/biblioteka/
Виж целия пост
# 230
Здравейте момичета,обръщам се към вас с едно питане.Имам правена карта на желанията от преди три години,от тогава до днес всяка година прибавям и добавям снимки рисунки и тн,няма вече място.Въпроса ми е как да постъпя,да направя нова,да махна изпълнените/къде да ги съхранявам/?
Виж целия пост
# 231
Променяме живота си за 18 години напред.

Интересно,  Simple Smile
Виж целия пост
# 232

+1 Това ме подсети, че на 23-то число на месеца може да се пишат писма до Кармичното ръководство за промяна и изчистване на кармата за следващите 30 дни а на 23.06 за следващите 6 месеца.
Виж целия пост
# 233
Аз се включвам по темата за "Благодарността"
Препоръчвам книгата "Вълшебството" на Ронда Бърн с 28 дни практики за благодарност....тази книга е за хора, които искат да променят живота си на секундата......Това е книгата, която направи живота ми магически и повече от вълшебен  Simple Smile
Страхотна книга,наистина  Heart Eyes
От нея започна моя душевен мир и равновесие  Peace
От  тук,който иска да я си я изтегли:
http://www.spiralata.net/biblioteka/

Изтеглих си я и почнах да чета. Интересна е и честно казано не съм се замисляла за тия неща.
Но пък тез упражнения ми се струват много сложни. Имам чувството, че трябва 30 дни да прекарам вкъщи в писане на благодарности.
Виж целия пост
# 234

+1 Това ме подсети, че на 23-то число на месеца може да се пишат писма до Кармичното ръководство за промяна и изчистване на кармата за следващите 30 дни а на 23.06 за следващите 6 месеца.

Може ли повече информация,  bouquet
Виж целия пост
# 235
Ето:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=455899.msg … 36782#msg13536782

http://www.jivoslovo.info/publikatzii/slovo-na-madrostta/item/20 … hnoto-rakovodstvo
Виж целия пост
# 236
Изтеглих я книгата и сега чакам да се отвори,за да почна да я чета.
Виж целия пост
# 237
Нийл Доналд Уолш за пръв път в България на 27 и 28 май

"Изобилието и Успехът - от Мечта до Реалност" е темата, върху която ще се фокусира Нийл през тези два дни.

Виж целия пост
# 238
Почти прочетох книгата. Частите от нея са ми попадали от споделено от други съфорумки. След католическият Великден ще се заема сериозно с приложението й.
Присъствахме е на петъчната великденска процесия в Малта. Невероятно преживяване.
Приятна вечер
Виж целия пост
# 239
а когато пишем желания по новолуние-може ли да определим и срок...в смисъл да напиша желание от рода на "благодаря,че започнах работа като еди какво си еди къде си до края на месец април". Питам,защото  ми е много важно да започна точно определена работа и то колкото се може по-скоро.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия