iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 71-та тема

  • 58 218
  • 738
# 600
И аз като Bradley поръчах 10 бр. Епикор и съм много доволна, наистина действа. Срокът обаче е до края на 2017 г., та май ще раздавам, презапасила съм се Simple Smile
Обаче не можах да разбера какво съдържа.

Ето тук има информация за продукта
http://www.epicorimmune.com/what-is-epicor/
Виж целия пост
# 601
Дали в сайта има околоочен крем Thinking

Моля, ако някой знае - да ми препоръча bouquet

И още нещо:) Много моля някой да ми каже какво съдържа този имуностимулант:
http://eu.iherb.com/Healthy-Origins-EpiCor-500-mg-10-Veggie-Caps/63480
За  EpiCor - това е специфичен продукт, който е получен от ферментацията на прости дрожди- Saccharomyces сerevisiae /като хлебната мая/ Самият процес на добиване - ферментация, сушене и т.н. е патент на фирмата производител /компанията Embria Health Sciences/. Най-общо, това е нещо като суперхрана, богата на  витамини, минерали, AK, антиоксиданти, бета-глюкани.
Много хубав продукт е - при настинка, грип и т.н. - повишава за 2 часа NK клетките


mystic woman
Така е, не се притеснявай - в Order history излиза цялата сума  Peace

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:     YUL919
Виж целия пост
# 602
Денис  bouquet
Виж целия пост
# 603
А дали става за деца на 9г? Епикор?
Те са 10 хапчета, може ли да си ги разделим по 5 броя и да пием 5 дни по 1 newsm78
Виж целия пост
# 604
А дали става за деца на 9г? Епикор?
Те са 10 хапчета, може ли да си ги разделим по 5 броя и да пием 5 дни по 1 newsm78

Става, Epicor е за деца над 4 год Peace
Дозата зависи от кг на детето:
до 18 кг - 125мг на ден
от 18 до 36 кг - 2х125мг
от 36 до 55 кг - 3х125 мг
На гладно или след хранене - няма значение
Ето детския:
http://www.iherb.com/Healthy-Origins-EpiCor-for-Kids-125-mg-6-Capsules/51555 - промо продукт
http://www.iherb.com/Healthy-Origins-EpiCor-for-Kids-125-mg-60-Capsules/22372
Виж целия пост
# 605
Денис,
СТРАХОТНА СИ,
поръчвам:) Благодаря ти:)
Виж целия пост
# 606
  DAILY DEAL:  Дневна промоция
валидна до  27.01 - 20.00 часа наше време

$1.00
3 черни и 2 зелени чая
 ягода- черен
  лимон - черен
 чист зелен
 манго - зелен
 ърл грей - черен
Всичките са много хубави - заслужава си Peace
Виж целия пост
# 607
denis , пак аз извинявай, но ММ ми подава информацията от ЛЛ на час по лъжичка (мъжка му работа какво да се прави  Grinning) Та ЛЛ му препоръчала черен бъз като подходяща за него добавка, моля те да ме насочиш какво да му поръчам от сайта.
Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 608
От trials успях да поръчам 2 неща в една поръчка - кутийката за хапчета и бебешкото шампоанче. Simple Smile
Аз малко се притеснявам с тези дрожди в Епикор, нали има някакви твърдения за дрождите в маята, че са доста устойчиви вече и не са много хубави. Laughing Та тези такива ли са?

Код за отстъпка при първа поръчка от сайта - DCN033
Виж целия пост
# 609
Денис, тъй като ти си нашият виртуален лечител влизам с въпрос към теб.  Hug
След кръвни изследвания се установи, че прогестеронът ми е мнооого под минималната долна граница. Утре съм на преглед, предполагам, че ще ми изпишат хормонално лечение, но искам да те попитам има ли алтернативно лечение с хранителни добавки?
Виж целия пост
# 610
denis , пак аз извинявай, но ММ ми подава информацията от ЛЛ на час по лъжичка (мъжка му работа какво да се прави  Grinning) Та ЛЛ му препоръчала черен бъз като подходяща за него добавка, моля те да ме насочиш какво да му поръчам от сайта.
Благодаря  bouquet
Ето предложения:
http://www.iherb.com/Nature-s-Way-Sambucus-Standardized-Elderber … l-oz-240-ml/12196
http://www.iherb.com/Nature-s-Answer-Sambucus-Black-Elder-Berry- … l-oz-240-ml/12219
http://www.iherb.com/California-Gold-Nutrition-Sambucus-Elderber … l-oz-237-ml/65029

една_мама
Има тема за хормоните, заповядай там.
Ако ти е назначен прогестин от лекар, не може да го замениш с добавка / не може да се осигури точната доза активно вещество/
Скрит текст:
Ако прогестеронът /изследван на 7 ден след предполагаемата О./ е бил на долна граница - най-вероятно не е имало О. След като няма О. - няма и прогестерон

Виж целия пост
# 611
Моля припомнете ми това
http://www.iherb.com/prod/65029
Мога ли да го давам на дете на три години и по колко? Свърши ми детския а дребния  днес вдигна температура , давам и коластра, но ако това става да му давам newsm78
Сори, но нямам време да ровя назад Sad
Виж целия пост
# 612
Благодаря ти Денис  Hug
Виж целия пост
# 613
Правя поръчка,
остават ми в кошницата това:

Remaining Balance: €1.92

Предложете ми нещо в рамките на тази цена, за не изгубя все пас сумата...Така и така ще поръчвам, дамога да се възползвам...Може да енещо до към 5 евро - не повече Heart Eyes
Благодаря!
Виж целия пост
# 614
Denis беше предложила бонбонки с ехинацея от мострите.
http://www.iherb.com/Stoneridge-Orchards-Montmorency-Cherries-Wh … s-1-oz-28-g/65991
намерих ги
Не съм пробвала дали може да се поръчват по повече на тази цена, но пробвай.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия