iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 71-та тема

  • 58 218
  • 738
# 615
Jáne ღ
Това са сушени череши.
Да не би да е това:
http://www.iherb.com/Zand/Cough-Drops-Lozenges?oos=true&disc … sr=4#p=1&sr=4
тези също са хубави:
http://www.iherb.com/Cough-Drops-Lozenges#p=1&bid=RIC&sr=4
http://www.iherb.com/Cough-Drops-Lozenges#p=1&bid=HNS&sr=4

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:     YUL919
Виж целия пост
# 616
Благодаря за предложенията denis   Hug
Виж целия пост
# 617
Благодаря, момичета Heart Eyes
Поръчах бонбонки и  гланц за устни - меррррсииии Heart Eyes

Код за поръчка:  SGS979
Виж целия пост
# 618
И аз днес пуснах две поръчки - бета глюкан, бонбонки с ехинацея и такива неща.
Код за първа поръчка - WBC133
Виж целия пост
# 619
Да, черешките ме объркаха Simple Smile
Виж целия пост
# 620
Моля да ми препоръчате шампоан за детски къдрави коси.  Simple Smile

Код за отстъпка при първа поръчка от www.iherb.com - KJB032
Виж целия пост
# 621
Момичета, вие в каква валута поръчвате? Виждам, че някои пишете в Евро, други в Долари, в Лева.
Според вас в коя е най-изгодно?

JMB946 - www.iHerb.com
Код за отстъпка от първа поръчка
.
Виж целия пост
# 622
Аз - в долари. Simple Smile

Код за отстъпка при първа поръчка от www.iherb.com - KJB032

Виж целия пост
# 623
Момичета, вие в каква валута поръчвате? Виждам, че някои пишете в Евро, други в Долари, в Лева.
Според вас в коя е най-изгодно?


Мисля, че в евро, по курса на банката, която обслужва картата ти. Peace
Виж целия пост
# 624
Момичета, вие в каква валута поръчвате? Виждам, че някои пишете в Евро, други в Долари, в Лева.
Според вас в коя е най-изгодно?

Това с валутите е само за улеснение на клиента, сумата която се таксува от картата винаги е в долари.
Виж целия пост
# 625
Така ли?
Трябва да си погледна платежните, защото последните поръчки ги пусках в друга валута и на My orders сумите си бяха в съответната, не в долари....
Честно казано, ме съмнява да пишат една стойност в една валута и после да ти дръпнат друга, в друга валута....
Виж целия пост
# 626
Плащам в лева. Вземат само точната сума без превалутиране.
Виж целия пост
# 627

Аз купувам от първата на дъщеря ми. Направена е от дребни риби (тоест с възможно най-малък риск от замърсяване), количеството на DHA е голямо, сертифицирано е от IFOS с максималните звезди за чистота и малката го харесва Simple Smile
[/quote]

И аз имам спомен, че съм взимала от тази преди време и я пиеше, но не си спомням по колко му давах.
 newsm78
Виж целия пост
# 628
Може да се плаща и в €, но на кашона се изписва сумата в $.
Ако доларът е над 1,85лв., тогава, по-изгодно е да се плаща в € / за всеки случай си го проверявайте/- и трябва да следите курса по вашата банка.
Направих няколко пробни поръчки и отново си минах на плащане в $
С PayPal - също може да плащате в €.

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:     YUL919
Виж целия пост
# 629
Днес ми дойде поръчка от 13.01

Искам да попитам за приема на тези два продукта - преди/ след хранене? И някакви други особености, ако има?

http://www.iherb.com/Source-Naturals-Injuv-Hyaluronic-Acid-70-mg-60-Softgels/1468


http://www.iherb.com/US-Doctor-s-Clinical-Arthro-7-30-Veggie-Caps/66224
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия