iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 71-та тема

  • 58 218
  • 738
# 630
Днес ми дойде поръчка от 13.01
Искам да попитам за приема на тези два продукта - преди/ след хранене? И някакви други особености, ако има?
http://www.iherb.com/Source-Naturals-Injuv-Hyaluronic-Acid-70-mg-60-Softgels/1468
http://www.iherb.com/US-Doctor-s-Clinical-Arthro-7-30-Veggie-Caps/66224
И за двата продукта - на гладно, на 2 приема, с повече вода.
Когато се приема ХК, трябва и през деня да се пие повече вода, за да има видим ефект - защото, една от функциите и е да задържа вода в дермата, да я хидратира, което прави кожата по-опъната, гладка, плътна и мека.  

ПП.
Ако някой приема Глюкоманан /Amorphophallus konjac/, моля да ми пише на ЛС - имам въпроси

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:     YUL919
Виж целия пост
# 631
Аз си проверявам как ми е най-изгодно, но още не мога да хвана каква ми е таксата на картата. Laughing Най-добре да взема да им се обадя и да питам. Но наистина се теглят пари в каквато валута плащаш, нали това е идеята на възможността да се пазарува в различни валути. Не е вярно, че взимат в долари независимо, че плащаш в друга валута, само на кашона е изписано винаги така.


Код за отстъпка при първа поръчка от сайта - DCN033
Виж целия пост
# 632
Скрит текст:
Днес ми дойде поръчка от 13.01
Искам да попитам за приема на тези два продукта - преди/ след хранене? И някакви други особености, ако има?
http://www.iherb.com/Source-Naturals-Injuv-Hyaluronic-Acid-70-mg-60-Softgels/1468
http://www.iherb.com/US-Doctor-s-Clinical-Arthro-7-30-Veggie-Caps/66224
И за двата продукта - на гладно, на 2 приема, с повече вода.
Когато се приема ХК, трябва и през деня да се пие повече вода, за да има видим ефект - защото, една от функциите и е да задържа вода в дермата, да я хидратира, което прави кожата по-опъната, гладка, плътна и мека.  

ПП.
Ако някой приема Глюкоманан /Amorphophallus konjac/, моля да ми пише на ЛС - имам въпроси

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:     YUL919

denis.  Hug
Виж целия пост
# 633
Моля припомнете ми това
http://www.iherb.com/prod/65029
Мога ли да го давам на дете на три години и по колко? Свърши ми детския а дребния  днес вдигна температура , давам и коластра, но ако това става да му давам newsm78
Сори, но нямам време да ровя назад Sad


Аз бях питала дали може да се пие от 10 годишно дете.Денис ми отговори,че според нея може.Не знам за 3 годишно дете става ли? Малкият ми син е на 6 години и на него не му давам от сиропа.
Виж целия пост
# 634
А макси хеър-а как се приема за да не дразни стомаха? Благодаря.
Виж целия пост
# 635
А макси хеър-а как се приема за да не дразни стомаха? Благодаря.
На отделни приеми / 2-3 напр., зависи кой ползваш/, след или по време на хранене и пий повече вода / така вит. В по-слабо се усеща Simple Smile/
Виж целия пост
# 636
Знам, че е коментирано, но не успявам да открия в момента - моля за препоръка за CoQ10. В какво се изразява резултата от приема му? Не питам за полезни свойства, а вие дали сте усетили положителен ефект.
Виж целия пост
# 637
Здравейте дами,
Нова съм и моля за препоръка за Омега 3 в течна форма за мен и детето ми, той е на 7 г. И още нещо, правилно ли съм разбрала, че при първа поръчка ползваш кода за отстъпка на някой друг след което ти дават твой?
Хубав ден на всички  bouquet
Виж целия пост
# 638
Здравейте дами,
Нова съм и моля за препоръка за Омега 3 в течна форма за мен и детето ми, той е на 7 г. И още нещо, правилно ли съм разбрала, че при първа поръчка ползваш кода за отстъпка на някой друг след което ти дават твой?
Хубав ден на всички  bouquet
Ето течна омега 3
http://www.iherb.com/Carlson-Labs-The-Very-Finest-Fish-Oil-Natur … fl-oz-500-ml/2796
Може да се ползва и от двамата
Иначе това е детската:
http://www.iherb.com/Carlson-Labs-The-Very-Finest-Fish-Oil-For-K … l-oz-200-ml/12268
За кода - първо ползваш код на някой, а след като пуснеш поръчката получаваш и ти код  Peace

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:     YUL919
Виж целия пост
# 639
А макси хеър-а как се приема за да не дразни стомаха? Благодаря.
На отделни приеми / 2-3 напр., зависи кой ползваш/, след или по време на хранене и пий повече вода / така вит. В по-слабо се усеща Simple Smile/
Аз мислех, че е по едно на ден 😕
Виж целия пост
# 640
Скрит текст:
А макси хеър-а как се приема за да не дразни стомаха? Благодаря.
На отделни приеми / 2-3 напр., зависи кой ползваш/, след или по време на хранене и пий повече вода / така вит. В по-слабо се усеща Simple Smile/
Аз мислех, че е по едно на ден 😕

Този:
http://www.iherb.com/Country-Life-Maxi-Hair-90-Tablets/1714  2х1
а този:
http://www.iherb.com/Country-Life-Maxi-Hair-Plus-120-Veggie-Caps/42190  2х2, може да се приема и 3 пъти на ден, напр. 1-2-1, като 2 е с най-обилното хранене
Виж целия пост
# 641
Знам, че е коментирано, но не успявам да открия в момента - моля за препоръка за CoQ10. В какво се изразява резултата от приема му? Не питам за полезни свойства, а вие дали сте усетили положителен ефект.

аз честно казано не усещам добре ефекта на CoQ10, предполагам е индивидуално
Даже почнах да вдигам кръвно от един доста препоръчван продукт


Код за отстъпка при първа поръчка от iherb.com - SDB331
Виж целия пост
# 642
Здравейте,
Търся нещо срещу прилошаване по време на път за 7 год.дете, аналог на американския Драмамин http://www.amazon.com/Dramamine-Motion-Sickness-Relief-Flavor/dp/B007TIVLQ8.
Видях тази хомеопатия, дали някой ги е ползвал и имат ли ефект- http://www.iherb.com/Hyland-s-Motion-Sickness-50-Tablets/3868
 Благодаря!
Виж целия пост
# 643
А против прилошаване по време на път за 2г дете има ли?
Виж целия пост
# 644
Здравейте,
Видях тази хомеопатия, дали някой ги е ползвал и имат ли ефект- http://www.iherb.com/Hyland-s-Motion-Sickness-50-Tablets/3868
 Благодаря!


Много съм доволна и аз и детето
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия