iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 71-та тема

  • 58 218
  • 738
# 660
Тази паста на мен не ми я дава за 0.10 евро цента newsm78
За първи път я поръчвам ...не се получава, идва в кашноцата на 4 евро newsm78
Виж целия пост
# 661
Да, вместо кристали или силикон.
Виж целия пост
# 662
Тази паста на мен не ми я дава за 0.10 евро цента newsm78
За първи път я поръчвам ...не се получава, идва в кашноцата на 4 евро newsm78
И при мен има такива продукти от секция Trials, които не излизат на посочената цена в кошницата - без да съм ги поръчвала някога. Предполагам е бъг; отказах се - ще мина и без тях.
Виж целия пост
# 663
Моля, не пускайте линкове с генериран код
Виж целия пост
# 664
Денис извинявай. Коригирам веднага.
П.С. Вече си го свършила.
Виж целия пост
# 665
Денис, може ли мнение дали това може да се дава на деца над 7г възраст http://www.iherb.com/Source-Naturals-Wellness-Formula-With-Andro … 180-Tablets/61564

И какво ще кажеш за тази Омега 7 http://www.iherb.com/Sibu-Beauty-Omega-7-Pure-750-ml/47720
За Имуностимуланта - според мен, не - защото съдържа много адаптогени. Консултирай се с лекар
Това е формулата за деца:
http://www.iherb.com/Source-Naturals-Wellness-Children-s-Immune- … -120-Wafers/19223

За Омега 7 - това е сок, не съдържа в големи кол-ва МК и масло от зърнастец, но за тази цена е добре.
Марката е хубава, предлага кач-вени продукти

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:     YUL919
Виж целия пост
# 666
Здравейте Hugимам питане това добро ли е за дете на 7годинки ADLiquid™ For Kids http://admedicine-bg.com/shop/adliquid-for-kids Благодаря bouquet
Виж целия пост
# 667
Момичета, мисля си, че от пробните стоки можеше да се избира само един артикул на намалената цена. А сега като пробвах с две различни предложения - и двете излизат на промоционалната цена.

Тази паста на мен не ми я дава за 0.10 евро цента newsm78
За първи път я поръчвам ...не се получава, идва в кашноцата на 4 евро newsm78

 Пастата ми я дава за 18 ст.
Виж целия пост
# 668
За Имуностимуланта - според мен, не - защото съдържа много адаптогени. Консултирай се с лекар
Това е формулата за деца:
http://www.iherb.com/Source-Naturals-Wellness-Children-s-Immune- … -120-Wafers/19223

За Омега 7 - това е сок, не съдържа в големи кол-ва МК и масло от зърнастец, но за тази цена е добре.
Марката е хубава, предлага кач-вени продукти

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:     YUL919

Благодаря ти  Peace
А каква е разликата между тези два продукта ?
http://www.iherb.com/SeaBuckWonders-Omega-7-Complete-Sea-Bucktho … 60-Softgels/34921 и това

http://www.iherb.com/SeaBuckWonders-Sea-Buckthorn-Seed-Oil-500-m … 60-Softgels/34918

Може ли Омега 7 да се комбинира с Макси Хеър или е добре първо да изпия добавките за коса и после Омегата??

Виж целия пост
# 669
Здравейте! В търсене съм на ежедневна слънцезащита. Разгледах продуктите в сайта, но ще съм благодарна ако някой сподели слънцезащитен крем, от който е доволен. Ползвам ретинол, който изсушава кожата и предпочитам кремът да не съдържа "лош" алкохол. Също не трябва да белее, защото съм с матова кожа и си личи.
Виж целия пост
# 670
Това за какво се пиеше,  гледам нищо не съдържа освен фибри..  Аз ли не разбирам нещо    newsm78   http://eu.iherb.com/Madre-Labs-Eureka-Berries-A-SuperBerry-Super … 35-oz-180-g/15890

И това  става ли за нещо?  http://eu.iherb.com/California-Gold-Nutrition-CollagenUP-5000-7-195-oz-204-g/64903
Виж целия пост
# 671
Благодаря ти  Peace
А каква е разликата между тези два продукта ?
1. http://www.iherb.com/SeaBuckWonders-Omega-7-Complete-Sea-Bucktho … 60-Softgels/34921 и това

2. http://www.iherb.com/SeaBuckWonders-Sea-Buckthorn-Seed-Oil-500-m … 60-Softgels/34918

Може ли Омега 7 да се комбинира с Макси Хеър или е добре първо да изпия добавките за коса и после Омегата??
1. масло от семена и плодове - това е по-добро
2. масло от семена
Почти цялото съдържание на Омега-7 от морски зърнастец се намира в плода. Маслото от семена не съдържа много Омега-7 / повече 3 и 6/
Те се състоят от различни витамини и вещества, но когато се смесят двете масла се получава мощен продукт за здраве - "пълен пакет", невероятно ефективен в изграждането на множество защитните сили на организма и системи   
Виж целия пост
# 672
Здравейте! В търсене съм на ежедневна слънцезащита. Разгледах продуктите в сайта, но ще съм благодарна ако някой сподели слънцезащитен крем, от който е доволен.
Letsgo, това ползвах за лицето миналата година. Много лек, бързо попива, кожата не лъщи след него. Това е малката опаковка - като за проба, има и по - голяма, както и други аромати.
http://eu.iherb.com/Alba-Botanica-Very-Emollient-Sunscreen-SPF-4 … r-1-oz-28-g/52968
Виж целия пост
# 673
Много ти благодаря , Денис  bouquet
Виж целия пост
# 674
megislava, много благодаря  bouquet Този крем е един между няколкото, на които се спрях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия