iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 71-та тема

  • 58 218
  • 738
# 705
Денис, с какво коластрата на Симбиотикс е по добра от тази на Now -на прах ме интересува? Аз давам сега на малкия  и на каката Now, но щом на Симбиотик по добра сега ще се възползвам от намалението. Все пак ми се иска да си изясня какво се гледа при коластрата.
Този път уж има интересни марки намалени, пък нищо не съм си харесала още Simple Smile
Виж целия пост
# 706
Говеждият протеин на прах, какво количество дневно е подходящо за профилактика?
Зависи от продукта - най-общо 10-на грама
Приема се на гладно с много вода

galia2007
Бирена мая
http://www.iherb.com/Bluebonnet-Nutrition-Super-Earth-Brewer-s-Y … d-2-lb-908-g/9984
http://www.iherb.com/Solgar-Brewer-s-Yeast-Powder-14-oz-400-g/12164
http://www.iherb.com/Solgar-Brewer-s-Yeast-7-1-2-Grains-with-Vit … -250-Tablets/9694
http://www.iherb.com/Now-Foods-Brewer-s-Yeast-650-mg-200-Tablets/48771
Препоръчвам ти Хранителна мая - по-вкусна и по-добро кач-во от бирената
http://www.iherb.com/Bob-s-Red-Mill-Large-Flake-Nutritional-Food … -8-oz-226-g/35655


Денис, с какво коластрата на Симбиотикс е по добра от тази на Now -на прах ме интересува? Аз давам сега на малкия  и на каката Now, но щом на Симбиотик по добра сега ще се възползвам от намалението. Все пак ми се иска да си изясня какво се гледа при коластрата.
Този път уж има интересни марки намалени, пък нищо не съм си харесала още Simple Smile
Коластрата на Symbiotics е по-добро кач-во -   производствена им база е регистрирана, регулирана се и се инспектира от американското министерство на земеделието и FDA. Самата марка е гаранция за кач-во.
Ако вашата коластра е тази:
http://www.iherb.com/Now-Foods-Colostrum-100-Pure-Powder-3-oz-85-g/1140  това е най-добрият избор за коластра, предлагана от НАУ Peace

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:     YUL919
Виж целия пост
# 707
благодаря Денис bouquet Hug
Виж целия пост
# 708
Да, тази от линка е, но сега ще пробваме на Симбиотикс Peace
Виж целия пост
# 709
Срещали ли сте тестове за овулация в сайта? Изкарва ми всякакви други, но не и за овулация.
Виж целия пост
# 710
Ето този: http://eu.iherb.com/Fairhaven-Health-Fertile-Focus-1-Personal-Ov … -Microscope/11619

Иначе уринни тестове има в английския ибей, много евтини.


Код за $5 отстъпка при първа поръчка от www.iherb.com - SOV733
Виж целия пост
# 711
Благодаря. Май ще ми излезе по-евтино да ги купувам от тукашни аптеки  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 712
Скрит текст:
Говеждият протеин на прах, какво количество дневно е подходящо за профилактика?
Зависи от продукта - най-общо 10-на грама
Приема се на гладно с много вода

galia2007
Бирена мая
http://www.iherb.com/Bluebonnet-Nutrition-Super-Earth-Brewer-s-Y … d-2-lb-908-g/9984
http://www.iherb.com/Solgar-Brewer-s-Yeast-Powder-14-oz-400-g/12164
http://www.iherb.com/Solgar-Brewer-s-Yeast-7-1-2-Grains-with-Vit … -250-Tablets/9694
http://www.iherb.com/Now-Foods-Brewer-s-Yeast-650-mg-200-Tablets/48771
Препоръчвам ти Хранителна мая - по-вкусна и по-добро кач-во от бирената
http://www.iherb.com/Bob-s-Red-Mill-Large-Flake-Nutritional-Food … -8-oz-226-g/35655


Денис, с какво коластрата на Симбиотикс е по добра от тази на Now -на прах ме интересува? Аз давам сега на малкия  и на каката Now, но щом на Симбиотик по добра сега ще се възползвам от намалението. Все пак ми се иска да си изясня какво се гледа при коластрата.
Този път уж има интересни марки намалени, пък нищо не съм си харесала още Simple Smile
Коластрата на Symbiotics е по-добро кач-во -   производствена им база е регистрирана, регулирана се и се инспектира от американското министерство на земеделието и FDA. Самата марка е гаранция за кач-во.
Ако вашата коластра е тази:
http://www.iherb.com/Now-Foods-Colostrum-100-Pure-Powder-3-oz-85-g/1140  това е най-добрият избор за коластра, предлагана от НАУ Peace

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:     YUL919

Сега се притесних. На синовете ми поръчах от 21st Century Health Care, Colostrum. Тази коластра не е ли добра? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 713
Денис, отново за коластрата. На сина ми, който е почти на 3 г., давам от тази:
http://www.iherb.com/Symbiotics-Colostrum-Plus-Powder-6-3-oz-178-6-g/5457
По-напред си писала, че тази е по-добре за кожа http://www.iherb.com/Symbiotics-Proline-Rich-Polypeptides-6-3-oz-178-6-g/44843
Ако взема тази с повече полипептиди и за двамата, за сина ми ОК ли е?
Виж целия пост
# 714
Много ти благодаря Hug.
Виж целия пост
# 715
denis., коя е най-качествената АФА в сайта?

http://www.iherb.com/American-Health-Klamath-Shores-Blue-Green-A … 60-Capsules/22975
http://www.iherb.com/Klamath-Power-Organics-Algae-Superfood-Klam … 30-Capsules/46870
http://www.iherb.com/Source-Naturals-Blue-Green-Algae-200-Tablets/976
http://www.iherb.com/The-Synergy-Company-Organic-Blue-Green-Alga … Veggie-Caps/62187

Имаш ли наблюдения, колко време след изчерпване на продукт го зареждат отново?
Виж целия пост
# 716
Момичета имам един сигурно много тъп въпрос, но се чудя и ви питам за мнение.
Сега разгледах eu.iherb. Цените са същите, доставката също.
Когато обаче идва от Германия няма мита и ДДС (разсъждавам)
Ако се пуска някоя по-голяма поръчка не е ли по-изгодно да се пусне през другата версия на сайта? Или нещо не довиждам.... newsm78
Виж целия пост
# 717
Сайтът има версии на различни езици и в различни валути, но продуктите се изпращат от САЩ, независимо на какъв език се пазарува  Peace
Виж целия пост
# 718
т.е. не е като Амазон-ите. Това ме подведе. Благодаря
Виж целия пост
# 719
 
Сега се притесних. На синовете ми поръчах от 21st Century Health Care, Colostrum. Тази коластра не е ли добра? Rolling Eyes
Лично на мен - вече доста ми е съмнителна тази коластра.
Преди беше много хубава -  от Нова Зеландия, след това смениха производителя и вече е от американски крави, но скоро се появи и  това, че е фармацевтичен клас / което е добре/, но все още в описанието присъства Нова Зеландия. Така че, не зная.
Преди време писах на 21st Century и те ми отговориха, че са сменили производителя, но не ми дадоха никаква друга информация.

 За АФА - 1, 2 и 4
За зареждането на изчерпани продукти - средно 2 седмици, но аз съм чакала и 2-3 месеца

zanetti
По-добре давай обикновена коластра, без допълнително добавени съставки
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия