Ето това няма как да го разбера. Оказва се, че ужасът от това да си разведен е много по-голям от това да те блъскат физически или да те мачкат психически, докато си жив.
Ето това няма как да го разбера. Оказва се, че ужасът от това да си разведен е много по-голям от това да те блъскат физически или да те мачкат психически, докато си жив.
Ето това няма как да го разбера. Оказва се, че ужасът от това да си разведен е много по-голям от това да те блъскат физически или да те мачкат психически, докато си жив.
Ето това няма как да го разбера. Оказва се, че ужасът от това да си разведен е много по-голям от това да те блъскат физически или да те мачкат психически, докато си жив.
Накрая, когато разбра, че трепетите му не ме вълнуват, ме обвини, че яз съм причината за раздялата ни, била съм се задявала с мой приятел.
Глупости неземни!!! 
Препоръчани теми