Защо се разведохте?

  • 49 870
  • 336
# 255
Изневери не търпя! Всеки си има своя граница на тъпримост, моята приключва в момента на излъганото доверие.

Но аз навремето точно така се изнесох. С детето на ръце, без работа. Но  знаех, че е временно, понеже бях вече подписала договор за работа от август. А беше май. От там нататък беше яко блъскане и плащане на мъжови дългове. Като ми станеше съвсем тежко се присмивах на себе си: "Гледай значи каква идиотка си,другите жени и гърбовете на бившите при развод одраха, а ти на твоя му изплащаш глупостите! Joy "

Но и при мен беше това преди години- в далечната 2008. Сега положението е друго! Simple Smile
Виж целия пост
# 256
Да бе, те по принцип не би трябвало да се търпят, просто аз съм си патка  Mr. Green
Виж целия пост
# 257

Тъпо е ... animal го е обяснила абсолютно точно Simple Smile
Един пример. Баба дойде да се кара с мен, защото видиш ли след брака ни той не им обръщал достатъчно внимание ( разбирай не си ходи при тях на село всеки уикенд) и тъй като живеем в техния апартамент, който те са напуснали преди 15г. , точните и думи бяха " или влизай в правия път или излизай". А въпросният мой мъж през това време седеше с наведена глава и думичка не обелваше.... Както винаги всъщност ... И това е само един пример от многото.
Добре, каза го баба и се върна на село.
Мъжът ти защо не обели дума- дали защото нямахте друга алтернатива, освен да живеете в апартамента, или имахте, но той просто не смееше да ѝ каже нищо?
И след тази закана, той започна да си ходи всеки уикенд, за да не ви изхвърлят на улицата или продължи както преди, без да им обели и дума?
Питам, защото за мен, това са много важни подоробности, които накланят везните в различни посоки.

Виж целия пост
# 258
Мда, на мен също ми кипна, още повече, че г-на беше решил да опита "нещо ново" (ама хич не умее и да лъже), та така - с детето и напред в живота, а той да се оправя както иска (или по-точно както техните искат... защото в момента техните му казват какъв точно ап. да си вземе...и той ги слуша, разбира се...) Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 259
Еовин, всички сме понякога патки в любовта, не се шашкай!  Heart Eyes

Аз пък затова пък търпях да ме блъскат в стената.  Даже като излезе наяве един ден и сестра ми ме попита как съм могла да търпя да ме бият без да й кажа, аз и се ухилих и й казах че мен никой не ме е бил, мен само в стената са ме блъскали, и разликата е в това че при блъскането падаш с поне 10 км/ч по-бързо... Представи си в какво състояние на отблъскване на реалността под формата на сарказъм съм била тогава, че са си правя такива нелепи шеги.. Днес само се потрисам и се питам къде ми е бил акъла...


Виж целия пост
# 260

Та сега нямам църковен развод...да видим какво ще стане и дали ще ме пуснат митарствата.
И аз нямам църковен развод, но пък се омъжих пак църковно за друговерец и по неговите "канони"..)) Joy
Виж целия пост
# 261
EXQUISITE, Joy, скъпа бира си!
Не мога да спра да се смея.
Виж целия пост
# 262
EXQUISITE, Joy, скъпа бира си!
Не мога да спра да се смея.

хаха.. Joy bouquet
Виж целия пост
# 263

Тъпо е ... animal го е обяснила абсолютно точно Simple Smile
Един пример. Баба дойде да се кара с мен, защото видиш ли след брака ни той не им обръщал достатъчно внимание ( разбирай не си ходи при тях на село всеки уикенд) и тъй като живеем в техния апартамент, който те са напуснали преди 15г. , точните и думи бяха " или влизай в правия път или излизай". А въпросният мой мъж през това време седеше с наведена глава и думичка не обелваше.... Както винаги всъщност ... И това е само един пример от многото.
Добре, каза го баба и се върна на село.
Мъжът ти защо не обели дума- дали защото нямахте друга алтернатива, освен да живеете в апартамента, или имахте, но той просто не смееше да ѝ каже нищо?
И след тази закана, той започна да си ходи всеки уикенд, за да не ви изхвърлят на улицата или продължи както преди, без да им обели и дума?
Питам, защото за мен, това са много важни подоробности, които накланят везните в различни посоки.


Не, той просто никога не им противоречи, тяхната дума не се оспорва. Макар че за дадения случай той също мислеше, че бабата не е права, нищичко не им каза. Основните ни противоречия бяха именно заради баба и мама. От там се появиха и други пукнатини... И последва развод. Въпреки всичко съм го обичала, не е лош човек, затова и му дадох втори шанс, ама в последствие се оказа, че не съм разбрала. Той ми бил дал втори шанс, да се поправя Simple Smile Драми, драми ... Simple Smile
Виж целия пост
# 264
Animal, моя възлюбен да не е брат на твоя  Laughing Като те чета, все едно моята история разказваш  Hug
Виж целия пост
# 265

Та сега нямам църковен развод...да видим какво ще стане и дали ще ме пуснат митарствата.
И аз нямам църковен развод, но пък се омъжих пак църковно за друговерец и по неговите "канони"..)) Joy

Не трябва ли да се разтрогне предишния брак? Това си е многоженство Laughing
Виж целия пост
# 266
Е, как - нова вяра, нов брак.
Виж целия пост
# 267
Е, как - нова вяра, нов брак.

Тц, не и преди разтрогването на предишния.
Виж целия пост
# 268
Е, какво да му се разтрогва, той е в друга вяра, не важи в новата.
Виж целия пост
# 269
Е, какво да му се разтрогва, той е в друга вяра, не важи в новата.

Не говориш сериозно нали? Да са живи и здрави, любовта им да пребъде,  но това за другата вяра е несериозно.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия