
http://media.iyaa.com/article/2016/01/tuba-buyukustun-cinta-elif … W3i1mQLps.twitter
Гуги отказа да ми го преведе, но ще опитвам...
РР Преведох го, за Джунглата става въпрос.





Помня , помня... 


Актрисата Сирша Ронан ми взе акъла и разказа историята без едно излишно движение на лице и тяло. Не мога да го опиша, Линка го умее, когато описва играта на Туба 
Честит празник! Много щастие ти пожелавам! Наздраве!
Саби
Линка
Надин
Гуга
,благодаря за споделеното инфо и клипове! 
слизай по-често от балкона! 

Заделих си две.
Харесвам го, какво да направя... 
такъв мраз и лед 
Вярно
, че в ТТ въртяха много кадри и колажи от финала, ама... да попитам все пак 



много ме трогна с този пост
- точно съм на такава тема 
така позната ни вече история ( фенове, желаещи да видят това и в реала, ама... уви, не става)
в роля от преди 5 години
Не дават шанс на различното, а не им пречат повторенията
и като сцени, и като истории ( примери много за това, ама... този сам ми изскочи пред очите
три пъти ми излиза това
Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор.

Сибирският студ си замина 
Боби, честит ти празник
Жива и здрава и все така позитивна!
Снощи гледах концерт в негова памет, страхотно е да четеш по устните на публиката думите на всяка песен. А колко години са минали! От мене "Чудо юдо". Избрах си нея, защото не е сред най-популярните му у нас, защото много си я харесвам и защото ми създава много насторение и някоя и друга асоциация. ТелеПатките, които са online, ще ме разберат 



това го разбрах и се подписвам с две ръце!!!

Цвети,
Лина,
Злати,
Саби,
Надин,
Гуга,
Баги
Да сте живи и здрави, приятели!




моля те, не се обиждай
, но не те разбрах съвсем
Съдържанието на резюмето зависи от страната, където се представя филмът 
https://en.wikipedia.org/wiki/120_%28film%29
Хубави отзиви прочетох за него. 
Препоръчани теми