
Канти,
благодаря ти за милите думи! Да ти се връща! 
Лина,
благодарско за интервюто с Онур!
Невероятен е тоя Онур, бе...

Не съм чела такова интервю на нито един от главните актьори, играещи с Туба. Ама защото те са красавци и играят ГГ. Не им е нужно да имат и интелект. Да не ме разберете погрешно, не казвам, че нямат.
Просто на журналистите не им е за цел да го покажат. За един ГГ на сапунка стига да е чаровен и обаятелен. Пък ако има талант е бонус! 
Явно това списание е за култура, а не клюкарско.

Интервюто е хем семпло, хем обстоятелствено за истинското в изкуството.

Не напразно филмът СВ е в категория "Бъдещи класици"!

Подобно интервю и на Туба не съм чела. Но явно звездите на сапунките не им се полагат такива интервюта...
Искам и Туба да има подобно интервю!

Но, може би, такова интервю трябва да се заслужи...


Лека нощ!
[/b]


, ама не съжалявам. Притчата на Канти за сутрешното кафе я оставям, че повече не мога да поема и да се отправям и аз към страната на сънищата, преди да сте се събудили


На пълно съм съгласна с теб.

Странна работа - 

Искам нещо различно!

