
Ама няма лошо.
Такива, емоционални фенове обичам... Сабинка
ако стане дует с индийския актьор, поне две фенки на Туба ще са доволни, надявам се! 
Иначе двойката ОС-ЧУ е убиец!
Ако се осъществи ще съм й фен!

Баги
благодаря за обясненията за артхаус (къща на изкуството) и номейнстрийм (неосновен поток), предполагах, че е нещо такова. И се канех днес да търся музиката Вар на Sigar Ros . Ти си ни я предоставила.
Изслушах я внимателно и ще кажа отново, много пъти вече съм го казвала, аз и Онур имаме диаметрално различни предпочитания по отношение на музиката! 
Може би и двамата не харесваме ориенталските ритми и чалгата, ама за всичко останало нямаме допирни точки!

В поста ми не става дума за химия, но искам да ви пусна едно клипче от стар български филм, с балканска музика, но която аз харесвам, и да ви попитам вие също ли усещате химията в този танц? Не искам да съм груба, обаче е по-силна от колкото беше в танца на Елиф и Йомер (става въпрос за народния танц).
При това тук е извадено от контекста (не че ние не си спомняме историята и не си добавяме останалото 
Някой да каже нещо за големия му нос ?
че и две даже
Ненапразно 3 години след краят на тази му успешна и омагьосваща заради двойката роля, този актьор няма нов проект, снимал е един два филма ( не много добри
)
Вече са го дегизирали:
За партньора също съм за нещо европейско.
, нова е , ама... кои са с Туба и какво правят и къде?