
Разследвания, картинки и музика... - как да скучаете

Е, новини засега няма, ама... все нещо ще се появи

Това например...
виждали ли сме? 
Аз май не помня точно такава поза.



виждали ли сме? 

виждали ли сме? 


Вероятно, спомените му ще са на арменски 
Днес попаднах на Леонардо Дикаприо, който ни кани в края на седмицата на чаша шампанско:
днес ти си била приносителката на нови снимки
виждали ли сме? 
Е, появява се с малко закъснение - само 4-5 месеца 
Но важното е, че все ново нещо "изскача"
- я снимка на Туба, я снимка-загадка на Онур
И на мен са ми много интересни тези негови снимки, в които има хем подсказка, хем са обвити в загадачност, и.. хайде по разкриване на следите - Линка
и на мен тези негови задачки ми се нравят, защото са форма на игра с феновете от сорта на "Познай къде сме/съм"
и днес си успяла да разкриеш в ТТ линк за гледане на фестивала в Ротердам но като гледам обясненията на Дива
ми се струва, че ако човек успее да се снабди с билет за филма, който го интересува си е голям късмет
Стискам палци СВ и Жега да се харесат на публика и жури и да бъдат отличени с награда
от азиатския континент взе, че отиде на южноамериканския
Ама с мишката може би бързо ще изгледаш 128 серии 
ще ни уведомиш за превода на 4 еп на ГВ , нали? Гледам го, но не ми е кой знае каква тръпка /поне за сега
/ Но и май няма големи шансове да стане тръпка при мен - и в двамата ГГ има нещо, което не ми е по вкуса. HG ми беше по-интересант 
Предполагам, че и утре сабахлем ще намериш нещо прекрасно и зареждащо ни с позитивизъм за деня


за нощната смяна.Благодаря ви за всичко написано. 
за попадението.Канти
за притчата.

снощи сте били само двете дежурни, но пък с интересни попадения. 

- късметът ми не проработи отново и няма нова или неизвестна стара снимка, ама дано по-късно някой друг все пак открие някоя 

,благодаря ти за поздрава от вчера! 
,за новата снимка! 
Баги
Канти
,благодаря за всичко споделено!

Цвети 



Някой го е показал в тази картинка
Звездите и пеперудите ги намирам в темата
И нещо, което ми прилича на перо от птица / дали е голяма, незнам/ 

Ще трябва да се правя на нормална баба, но между палачинки и детски филм, непременно ще поглеждам в темата 
Клипчето е от вчера и пише, че са 10-те най- популярни турски актриси в Емиратите. Туба е ... няма да познаете...първа
При положение, че не съм аз авторката
,благодаря за клипчето! 



И него оставям за по-късно.


Благодаря ти за ГВ.
изпревари ме ,но няма да трия,да сложа и аз нещо ново. 








Вичи
, снимки Цвети
Баги
, линкове за филми и предложения Злати
Надин
, интересното инфо Дива
Сабинка 


както винаги с актуална информация.

)
с кафето, тъкмо малко и да попрочета това онова. 
е открила новата снимка 



днес ти си била късметлийката с новата снимка на Туба
сте изнамерили допълнителна информация за авторката на снимката-Мерве Хасман . Разгледах част от снимките от линковете , които сте сложили



и на мен ми харесва тази новина за роман между МЙ и МУ. Ха, дано! Но се съмнявам, че тези които са "с двата крака във филмирането" е успеят да излезнат скоро от там 
мерси за линковете за 4 еп на ГВ
направо програмата ти тези дни е е чок фул - куче, внуче N3, че и забвление в кухнята....
То ще си е истинско геройство да успееш да стигнеш до тук 



Вичи

Цвети
Канти
,благодаря за инфото и четивото!

Канти
и за колажа! 

Препоръчани теми