Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-222 тема

  • 64 315
  • 739
# 450
Здравейте момичета!  Hug

Разследвания, картинки и музика... - как да скучаете  Wink



Е, новини засега няма, ама... все нещо ще се появи  Simple Smile



Това например...  Thinking виждали ли сме?  newsm78
Аз май не помня точно такава поза.

Виж целия пост
# 451


Е, новини засега няма, ама... все нещо ще се появи  Simple Smile



Това например...  Thinking виждали ли сме?  newsm78
Аз май не помня точно такава поза.
Цвети, тези дни колкото пъти се появиш, все с невиждани и от мене снимки го правиш Hug
Дива благодаря за репортажа от мястото на събитието Hug
Цитат
Другото, което ми направи впечатление, че за език на филма е написано Armeens, Turks, Russisch
Доколкото съм запозната със съдържанието на СВ, си мисля, че трите езика символизират миналото, настоящето и бъдещето на Aрам Thinking Вероятно, спомените му ще са на арменски newsm78

"Темата ни обича съвпадения" Wink Днес попаднах на Леонардо Дикаприо, който ни кани в края на седмицата на чаша шампанско:

А шампанското върви с валс. Демис Русос пък ни кани на валс:


Скрит текст:
Ела да танцуваш валс с мене
Ела разходи се с мене
и се отклони от пътя, по който вървиш
Ела поговори с мене
и аз ще ти разкажа това, което наистина си струва да се знае

Животът е твърде хубав, приятелко,
Нека да не свършва

Ела да танцуваш с мене
и аз ще ти дам подарък, който си струва да се подари
възползвай се от шанса с мене
и аз ще ти покажа живот, който си струва да се живее

Не бях попадала на вокално изпълнение на втория валс на Шостакович. Освен че ми изскочи като допълнение към шампанското, и танцът, и думите ми напомниха на
Виж целия пост
# 452
Среднощен привет, момичета

И днешния ден не е минал без нещо ново - Цвети  bouquet днес ти си била приносителката на нови снимки



Е, новини засега няма, ама... все нещо ще се появи  Simple Smile



Това например...  Thinking виждали ли сме?  newsm78
Аз май не помня точно такава поза.



И за мен е нова Баги Peace Е, появява се с малко закъснение - само 4-5  месеца Wink

Докато тази с фена от сутринта си е направо с около година закъснение Peace Но важното е, че все ново нещо "изскача" yes - я снимка на Туба, я снимка-загадка на Онур Heart Eyes И на мен са ми много интересни тези негови снимки, в които има хем подсказка, хем са обвити в  загадачност, и.. хайде по разкриване на следите - Линка   Hug и на мен тези негови задачки ми се нравят, защото са форма на игра с феновете от сорта на "Познай къде сме/съм" Laughing

Сабинка Hug и днес си успяла да разкриеш в ТТ линк за гледане на фестивала в Ротердам  но като гледам обясненията на Дива Hug ми се струва, че ако човек успее да се снабди с билет за филма, който го интересува си е голям късмет  newsm47 Стискам палци СВ и Жега да се харесат на публика и жури и да бъдат отличени с награда

Забелязвам, че Надин Hug от азиатския континент взе, че отиде на южноамериканския Wink Ама с мишката може би бързо ще изгледаш 128 серии Whistling

Злати Hug ще ни уведомиш за превода на 4 еп на ГВ , нали? Гледам го, но не ми е кой знае каква тръпка /поне за сега Peace/ Но и май няма големи шансове да стане  тръпка при мен - и в двамата ГГ има нещо, което не ми е по вкуса. HG ми беше по-интересант Peace

Днес сме започнали деня с усмивка Вичи Hug Предполагам, че  и утре сабахлем ще намериш нещо прекрасно и зареждащо ни с позитивизъм за деня

Слагам и тези две нощни снимки в опит да заместя Рали Heart Eyes



Мир и Светлина за  Колийн Маккълоу- авторката на "Птиците умират сами"
Скрит текст:
На 77-годишна възраст почина австралийската писателка Колийн Маккълоу.
Ще я запомним с шедьовъра ѝ "Птиците умират сами" - трогателната история на семейство Клиъри, Меги и отец Ралф.
Затова ви слагам няколко незабравими мъдри слова от бестселъра Peace

"Защото най-хубавото се добива само с цената на голяма болка… или поне така е според легендата.“

„Защото само онзи, който се е подхлъзнал и паднал, познава неравностите на пътя.“

„Онзи, който няма какво да губи, може да спечели всичко, а човек без чувства не може да бъде наранен.“

„Казваш, че ме обичаш, но нямаш представа какво е любов; само редиш думи, които си научил наизуст, защото ти се струва, че звучат добре!“


„Птичката с тръна в гърдите следва неумолим закон. Сама не знае какво я кара да забие шипа в сърцето си и да умре, пеейки. Когато острият трън я пронизва, тя не подозира, че я очаква смърт; само пее и пее, докато не й останат сили да издаде нито звук повече. Но ние – когато ние забиваме шипа в гърдите си, знаем. Разбираме. И все пак го правим. Все пак го правим.“



Понеже напоследък често ни почистват ви слагам в спойлера един материал за метлата Whistling

Скрит текст:

Магическите свойства на обикновената метла

Как една обикновена метла може да помогне да изчистите къщата си от негативна енергия? В европейската магия метлата не е само въздушен транспорт за вещици, а преди всичко е символ на комфорт и семейно благополучие.

Нейните свързани снопчета са знак за единството на семейството. Когато те започнат да се разпадат, това е предвестник на потенциален конфликт. От такава метла трябва незабавно да се отървете. За да не може вашия дом да бъде напуснат от благополучието, трябва поне от време на време да метете с метлата, а не само да включвате прахосмукачката.

Метете винаги в посока към прага. Като съберете боклука на купчина, не бързайте да го изхвърляте: зад метла често се крие разтревоженият от почистването домашен дух, и вие рискувате да се отървете от него заедно с боклука.

Изчакайте половин час – нека духът се успокои и се премести на друго място. Ако сте си купили нова метла, не я носите веднага у дома – това може да донесе неприятности, макар и малки. Отначало преметете близо до мястото, където е направена покупката, и си пожелайте си нещо , свързано с вашето семейство. То непременно ще се сбъдне, но с уговорката, че не сте прекалено алчни.


Метлата може да се използва и като защитно средство. Вземете две еднакви чисто нови (това е задължително условие) шевни игли, свържете ги на кръст и ги пъхнете в метлата.

Тогава я сложете до входната врата с дръжката надолу – и метлата ще защитава вашия дом, разпръсквайки външната негативна енергия преди да ви нанесе вреда. Тези, които имат кошмари, е препоръчително да поставят метла над леглото си.

Не истинска, разбира се, а малка сувенирна метла. Но с нея преди това трябва да се измете малко пода, а след това поставете в нея кръст от шевни игли.

http://bg.checkonline4you.com/magicheskite-svojstva-na-obiknovenata-metla/



Лека нощ!
Виж целия пост
# 453
Здравейте Hug
Поздрави  Hugза нощната смяна.Благодаря ви за всичко написано. newsm10
Цвети Hug за попадението.Канти Hug за притчата.

Красиво и усмихнато съботно утро !
Разсъни се и се събуди за щастието!
Преоткрий красотата около себе си и всеки следващ миг от живота си.
 Потопи се в деня с порив за Любов, Наслада, сила за постигнати мечти!

               


За разсънване

Искам този свят да бъде щастлив!
Искам всички хора да бъдат усмихнати!
Искам да няма гладни и жадни!
Искам да не срещам отчаяни лица!
Искам във всяка къща, да има хляб на трапезата!
Мечтая за свят, в който да цари мир и любов!
Мечтая хората да се уважават като братя и сестри!
Мечтая за един по-добър живот!
Мечтая за добри приятели, а не за предатели!
И искам мечтите ми да бъдат реалност!

Хубав и спокоен ден. bouquet
Виж целия пост
# 454
Добро утро!  Hug



Баги, Канти  Hug снощи сте били само двете дежурни, но пък с интересни попадения.  Peace

Вичи  Hug

Е, тази сутрин съм без изненада  Wink - късметът ми не проработи отново и няма нова или неизвестна стара снимка, ама дано по-късно някой друг все пак открие някоя  Peace

Виж целия пост
# 455
Добро утро! Hug Hug Hug



Линка Hug,благодаря ти за поздрава от вчера! Wink

Цвети Hug,за новата снимка! bouquet

Дива HugБаги HugКанти Hug,благодаря за всичко споделено! bouquet bouquet bouquet

Вичи HugЦвети Hug

Има превод на 4-ти еп. на ГВ на руски ез.за сега само тук!Във В бокса,когато го качат! Peace
http://vk.com/kordum
http://vk.com/kordugum1

За тази снимка пише при рускините,че е нова зад кадър от сета на Аси! Peace


Приятна събота,момичета! Hug Hug Hug



Виж целия пост
# 456


Пролет и сняг по улиците, това е Пловдив в момента Grinning Някой го е показал в тази картинка  Peace Звездите и пеперудите ги намирам в темата Grinning И нещо, което ми прилича на перо от птица / дали е голяма, незнам/ Wink

Добро утро на всички! Hug
Хубаво си летях сериално от Азия до Латинска Америка, но ме свалиха в реала с ваканцията на внук номер 3  Sunglasses Ще трябва да се правя на нормална баба, но между палачинки и детски филм, непременно ще поглеждам в темата Rolling Eyes
Благодаря ви предварително за това, с което ще ме информирате и развличате! Praynig

Гледам с усмивка на разни класации в клипчета, щото не съм се напънала и аз да избарам някоя, но пък за красота в темата ги слагам Grinning Клипчето е от вчера и пише, че са 10-те най- популярни турски актриси в Емиратите. Туба е ... няма да познаете...първа Joy Joy При положение, че не съм аз авторката  Mr. Green

Виж целия пост
# 457
Надин Hug,благодаря за клипчето! bouquet

Минавам да пусна ГВ и във Вбокса на руски ез.! Peace
http://vbox7.com/play:c912c575c8-1част
http://vbox7.com/play:6ba57b98ab-2част

Виж целия пост
# 458
Здравейте Hug

Минавам да ви поздравя. Заредили сте темата с красота и усмивка, ами при това слънце и синьо небе навън, разходката на чист въздух е с предимство пред нетните Peace

Злати, благодаря за линка Hug И него оставям за по-късно.

Задкадър. От реклама или от проект newsm78



ПП На Мерве Хасман е снимката, значи не е от проект. Вероятно за Пантен newsm78
Има интересни хрумвания: https://www.instagram.com/mervehasman/

Виж целия пост
# 459
Привет Hug

               
 Туба в Инстаграм
   

Злати HugБлагодаря ти за ГВ.
Баги Hug изпревари ме ,но няма да трия,да сложа и аз нещо ново.
Виж целия пост
# 460
Здравейте!  Hug

За малко изчезнах и хоп - две нови снимки са се появили!  Peace



Снимката на Туба е нова. С къса коса е. За реклама на Пантен не избират ли с дълги коси?  newsm78
Може реклама на нещо друго - ама ги тегли къдрите Mr. Green, та може и за Пантен да е...  newsm78



Прочетох при рускините, че Каванч ще се жени на 14.02. - и съм доволна!  tooth tooth tooth

Прочетох също, че има роман между МЙ и новата му партньорка.

Скрит текст:
Новая пара?

Слухи вокруг Мерьем Узерли не утихают. На этот раз актрисе приписали роман с актером Муратом Йылдырымом. Слухам послужило то, что актеры были замечены вместе за завтраком в районе Румелихисар.

 thumbsup tooth tooth

Също съм доволна. Ще спрат колажите и глупостите!  Peace

В момента ТТ е пълен с Аси. Защо ли?  newsm78

Аз пък си стоя при Елифчето. Ами харесвам я, разнообразна ми е и има много снимки и колажи!  Laughing





Аз си направих разходката в слънчевия ден и вече мога да си почивам!  Hug

Приятен ден на всички и благодаря за интересните материали Канти  Hug Вичи  Hug, снимки Цвети  Hug Баги  Hug, линкове за филми и предложения Злати  Hug Надин  Hug, интересното инфо Дива  Hug Сабинка  Hug

А който слага и музикални клипове - двоен поздрав!  Hug
Аз ще ви поздравя с един клип, старичък... Mr. Green

Виж целия пост
# 461
Привет Hug
Линка Hugкакто винаги с актуална информация.
Благодаря ти. newsm10

" Никой не може да избяга от съдбата си. И никой не знае кога и как тя ще го застигне. Какъв смисъл има да се пазариш за времето? И какво представлява всъщност един по-дълъг живот? Само едно по-дълго минало. А бъдещето стига винаги до следващия дъх. Какво ще бъде после така и не знаеш. "
"Живот назаем" - Ерих Мария Ремарк



               За тонус
Музичка

Виж целия пост
# 462
Привет отново!  Simple Smile

Нали е събота..., а при нас мъглива и студена, въпреки хубавия старт сутринта, та... едва сега вече става за разходка ( ама... ако не си набрал студ, като мен Mr. Green - затова съм си у дома  Wink)

Вичи  Hug с кафето, тъкмо малко и да попрочета това онова.  Simple Smile

И какво виждам днес Баги  Hug е открила новата снимка  bouquet



В първият момент и аз помислих, че е стара, защото ми се стори, че Туба е с навита на ролки коса, но... после сякаш размислих. Напоследък сме я виждали с гелосана коса, та... напълно възможно е и да е пораснала повече, а и тази фотографка...  Thinking

Потърсих нещо за нея и... Мерве Хасман

http://www.productionparadise.com/photo-member/istanbul/merve-hasman.html

В международен план, практикуващ турския фотограф Merve Hasman е роден в Цюрих, Швейцария. Нейната страст към фотографията започва, когато тя бе дадена книга Helmut Newton като подарък.

Merve учи фотография в Училището за визуални изкуства в Ню Йорк, където тя също подпомагани известния моден фотограф Стивън Клайн. По-късно тя работи за успешното турския фотограф Tamer Йълмаз, който я научи как да управлява собствения си бизнес.

Работа с извършените фотографи и взаимодействие с хора от различни среди международно информира вдъхновения Мерве и поддръжка й да расте като ентусиазиран професионален фотограф. Тя продължава да работи на свободна практика.


А тук има нейни снимки, видях и такива за МАКС ФАКТОР  Wink

http://www.saatchiart.com/account/artworks/272646

Е, хайде и аз малко детектив  Sunglasses
Виж целия пост
# 463
Здравейте дружки в пролетния януарски ден

Успях да се класирам за следобедното музикално кафе - Вичи Hug
Ето още едно от мен

Баги Hug днес ти си била късметлийката с новата снимка на Туба
Ти и Цвети Hug сте изнамерили допълнителна информация за авторката на снимката-Мерве Хасман  .  Разгледах част  от снимките от линковете , които сте сложили
Че е  с къса коса - така е. Значи е  от тези дни Peace


Цитат
А тук има нейни снимки, видях и такива за МАКС ФАКТОР   Wink

http://www.saatchiart.com/account/artworks/272646

Е, хайде и аз малко детектив   Sunglasses


Цвети това за Макс фактор ме навежда на мисълта за това, че преди време се беше появила информация, че Туба е сключила договор с тях. Дали това няма да се окаже истина  в крайна сметка? newsm78  Thinking

Линка Hug и на мен ми харесва тази новина за роман между МЙ и МУ. Ха, дано! Но се съмнявам, че тези които са "с двата крака във филмирането" е успеят да излезнат скоро от там Rolling Eyes Flutter

Злати Hug мерси за линковете за 4 еп на ГВ

Надин Hug направо програмата ти тези дни е е чок фул - куче, внуче N3, че и забвление в кухнята.... Wink То ще си е истинско геройство да успееш да стигнеш до тук Flutter

Слагам и нещичко като допълнение към кафето Peace
"Крилете са за да летиш" Хорхе Букай

Скрит текст:
Когато синът пораснал, бащата му рекъл:
- Сине, не всички се раждаме с криле. Вярно е, че не си длъжен да летиш, но мисля, че ще е жалко само да ходиш, щом добрият Господ ти е дал криле.
- Но аз не знам да летя - отвърнал синът.
- Така е... - казал бащата.

И както вървели, стигнали до ръба на планинската пропаст.
- Виждаш ли, сине? Това е пропаст. Като ти се прииска да летиш, ела тук, поеми си дъх, подскочи и като разпериш криле, ще полетиш.

Синът се поколебал.
- Ами ако падна?
- И да паднеш, няма да се пребиеш. Само ще се поожулиш и ще станеш по-силен за следващия опит - отвърнал бащата.
Синът отишъл в селото да се види с приятелите си, с другарите си, с които вървял рамо до рамо в живота.

Най-тесногръдите му рекли:
- Да не си луд? За какво ти е? Баща ти нещо е откачил... Защо ти е да летиш? Зарежи тия глупости! На кого му е притрябвало да лети?

Най-добрите приятели го посъветвали:
- Ами ако е вярно? Не е ли опасно? Защо не започнеш постепенно? Опитай да се хвърлиш от някоя стълба или от клоните на някое дърво. Но... от върха?

Момъкът послушал съвета на тези, които го обичали. Покатерил се на едно дърво и като набрал кураж, скочил. Разперил криле, размахал ги с всички сили във въздуха, но за съжаление, паднал на земята.

С голяма цицина на челото отишъл при баща си.
- Ти ме излъга! Не мога да летя. Опитах и виж как се ударих! Не съм като теб. Моите криле са само за красота.
- Сине - отвърнал му бащата. - За да полетиш, ти е нужно пространство да размахаш криле. То е като да скочиш с парашут: нужна е височина.
За да полетиш, трябва да си готов да рискуваш.
Ако не искаш, може би е по-добре да се примириш завинаги и да продължиш да ходиш...

Из „Нека ти разкажа” - Хорхе Букай




И от мен колаж с новата снимка Heart Eyes

Виж целия пост
# 464
Привет! Hug Hug Hug

И аз позачезнах,но след обяд имах гости! Laughing

И днес си имаме нова снимка-Баги HugВичи Hug bouquet bouquet

Линка HugЦвети HugКанти Hug,благодаря за инфото и четивото! bouquet bouquet bouquet
Благодаря за клипчетата! bouquet Канти Hugи за колажа! newsm10

За желаещите да гледат Кралицата на нощта с бг.субт! Peace
                                                                         
                                                                                 КН 3 епизод


https://youtu.be/P3OxvJWGD_g




Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия