Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-222 тема

  • 64 315
  • 739
# 435
Здравейте Hug
Момичета HugНевероятни сте smile3501

С точното попадение на две снимки,всичко бе разнищено,така са детективите
от детективското ни бюро- "Не остава нищо неразгадано"
- Сабинка Hug,Линка Hug,Баги Hug,Надин Hug Благодаря ви smile3501

Днес ви пожелавам радостта от малките неща. Нали казват, че те са в основата на голямото щастие през деня.


                                           

Скъпи детективки  Hug разчитаме на вас за нови разследвания.Успех.
bouquet

Цвети Hug Hug

 За начало на деня.     

Да бъдеш щастлив не означава да имаш идеален живот.
Да бъдеш щастлив означава да си влюбен в живота,
въпреки всички предизвикателства, загуби и разочарования.
Да бъдеш щастлив означава да не бъдеш жертва на проблемите си, а да се превърнеш в автор на житейската си история.
Да бъдеш щастлив е завоевание, а не дело на случайността.

И... не забравяйте да се усмихвате.Хубав ден. bouquet



                         

Виж целия пост
# 436
Добро утро! Hug Hug Hug



И днес денят ни започва с нова снимка-Цвети Hug

Вичи Hug



Идват почивни дни,а някои са и във ваканция! Laughing

Хубав петък на всички! bouquet

Виж целия пост
# 437
Добро утро!  Hug

Вичи  Hug твоите сутрешни мисли хармонират с времето отвън - слънчево и ясно!  Hug



Цвети  Hug днешната загадка е много лесна - сета е на КРА. Човекът си го е написал.  Simple Smile



Хубав ден ви желая и успех на СВ и Жега на ротердамския фестивал!  Peace

Виж целия пост
# 438
Здравейте Hug
Навън е слънчево, в темата усмихнато и красиво, а е и петък. Какво му трябва още на човек, за да е в настроение Laughing

Вчера от щъкане м/у Холандия, Прага и клубовете на Истанбул, съм пропуснала "Рая"
Чудесен нов клип в стил "Туба, Одри, цветя... "


Ами хареса ми клипът. За да бъде по-пълно усещането добавям текста:
Скрит текст:
Може ли това да са малките неща, които правиш с мен ..
Чувствата, които чувствам са толкова нови за мен ..
Минавам през толкова много промени ...
Никога не съм се чувствала толкова странно, както сега ..
Сърцето ми полудява ... когато ме гледаш Ох, Ох

Припев
Когато съм с теб, това е Раят ..
Няма място на Земята, което да е толкова хубаво ..
През кристалния водопад ... Чувам гласа ти ..
Просто вземи ръката ми, това е Раят .. Ще ме целунеш веднъж ...
Аз ще те целуна два пъти .. Когато се взирам в очите ти .. аз осъзнавам .. това е Paят

Ооо, да Сега знам, най-сладките сънища всички те могат да се сбъднат ..
Защото открих небесата тук на Земята ...
когато те намерих .. Това е нeщо, koeто някога бих могла да създам Как ..
Надявам се никога не се събудя, само за да открия, че това не е истинската реалност ...

Припев
Когато съм с теб, това е Раят ..
Няма място на Земята, което да е толкова хубаво ..
През кристалния водопад ... Чувам гласа ти ..
Просто вземи ръката ми, това е Раят .. Ще ме целунеш веднъж ...
Аз ще те целуна два пъти .. Когато се взирам в очите ти .. аз осъзнавам .. това е Paят

Светът около нас изчезва без следа ..
Когато ми казваш, че съм намерила идеалното място ...
Нека останем така завинаги .. Потопени в любовта
А може никога аз...
Няма да прекарам друг ден, без да си близо до мен...
О .. Рай Да .. Да .. вие-йе-Да ..
Writer(s): Joel Diamond
а за да е стилът съвсем "Туба, Одри, цветя... " добавям и Туба:


Оказа се, че това е песен от едноименен филм. Романтичен, разбира се, нали сме запленени сърца в света на романтичните сериали Wink. Според критиката копирал "Синята лагуна". Който го е гледал, да може да потвърди, аз не съм.
Ето линк:  https://www.youtube.com/watch?v=8b1a3xy1RuQ
Без превод е, но  "според рекламата" най-вероятно и не му е нужен. Покрай клипа зърнах кадър а ла Аси: море, плаж, силуети на прегърнати влюбени, само конят е заменен с камила Wink

Хубав ден  Hug
Виж целия пост
# 439


Хубав ден на всички! Grinning Hug

И като сме в Рая, добавям Туба и Енгин с музиката от "Тайната градина" Grinning


Виж целия пост
# 440
Каква скука е, като няма нова загадка от Онур...
Ами да публикува някоя снимка, дето да се мъчим да я разгадаваме, де... По-интересно е от турски сериал!  Joy Е, поне за мен.  Peace



И в ТТ нищо ново, само много фотоси от 20 мин.




Туба с деца играе безподобно!  Peace
А и с ФЧ й се получи химията, макар, че не беше ГГ. Затова и толкова много я харесват чилийките, направо е конкуренция на Елмерите, поне в ТТ.  Laughing





Всъщност има една загадка - къде са част от "обичайните заподозрени" Злати  Hug и Сабинка  Hugnewsm78
Виж целия пост
# 441
  Здравейте! Hug
Отговарям на Баги: На 27.01.2016г. Туба със сигурност е била в "Offpera" - това е бар според интернет- информацията. За клуб"Вавилон и еди-какво-си" и представянето на белгийците - там е бил фотографът, но не знам, дали до края. Защото доста преди края на 27.01. е в бара вече и прави селфито с Туба.
За новата стара снимка ми прилича да е около 28 серия ли беше - когато влиза в ареста и в реала ходи в Ню Йорка. Със същия суитчър младежът се е снимал и с Джансу Дере. Дори може да е в един ден.

https://www.instagram.com/emrecaglar59/

  Не мога да разбера "на живо" от фестивала в Ротердам. Който иска и може да го следи, подавам линкове. Аз не мога. Туитват към този линк:

http://live.iffr.com/

И горе вдясно е написано, че 5 интерактивни (не знам, какво означава и нямам време да го изясня) ще бъдат гледани наживо чрез Q&A LIVE в 45 избрани градове в европа. На картата я има София. Но разглеждайки я, виждам, че в Лондон ще могат вероятно да гледат филма под номер 2 и в Малта -под номер 3. В Холандия май са струпани и 5-те филма.
Под картата следват трейлъри вероятно на въпросните 5 филма за днес. Под тях вляво под "Последно ъпдейтване" има надпис:"Read all about IFFR Live and the 5 films on the IFFR Blog" ("Прочетете всичко за IFFR на живо и за 5-те филма в блога на IFFR"). Отивам там и вече е изследване:

https://iffr.com/en/blog
Намирам сини стрелкички с "на живо", бегло мяркам ден, час на прожекция - ами не е днес Rolling Eyes Това е засега от мен. Имам предчувствие, че София е включена заради "Жега" и може само него да включат на живо и София. Но ако се следи, може пък и СВ да влезне. Всичко се случва, но трябва да се разбере този блог.



Днес има поздрав за Линка - https://www.instagram.com/p/BBAKb9_ruAU/?taken-by=firatcelik - клипче е.

Хубав слънчев ден! Hug
Виж целия пост
# 442
Цитат
Всъщност има една загадка - къде са част от "обичайните заподозрени" Злати  Hug и Сабинка  Hug?  newsm78
Линка Hug,сутринта си пуснах пост преди теб,но сме в една минута и си го пропуснала! Wink

Баги HugНадин Hug

Снощи гледах поредния епизод на ГВ!Рейтинга днес! Peace
тотал-3място,АБ-1м.,АВС-2м.! Peace







ПП Докато пиша и Саби Hug се появи! Laughing
Виж целия пост
# 443
Ау, извинявай, Злати  Hug, не съм видяла наистина!  ooooh!

Печелиш поздрав!  bouquet



Виж целия пост
# 444
Вече загубих дирите на снимките с феновете, виждала ли съм ги или не ooooh! Добре че по прическата могат да се датират до и след Wink Но на Злати феновете съм ги виждала, на Цвети - не Peace

Сабинка,  Hug за разяснението. Порових се за Off pera. Намира се в сърцето на Европейската част на Истанбул, близо до пл. Таксим. На снимката зад Туба се вижда част от емблемата му:


Линка, това че някой на книга е главен герой, не значи че наистина е такъв - зависи от играта му, от ролята му. Присъствието му на екрана и това че е едната половинка на ябълката сами по себе си не го правят интересеният, запомнящ се и доминиращ образ. Най-пресният пример е Онур в СГ. Кой говори за Енгин newsm78 А за Гьокче Бахадир, макар че тя и като игра, и като образ е добра. Зависи и А също зависи и от субективното мнение на зрителите. Например за някои комисар Озан е впечатляващият и запомнящият, за мене е Али Peace

А това не можах да го подмина, естествено с аналогия.

Но не можах да намеря парижкия сън на Кобра Peace
Виж целия пост
# 445


След като изгледах цял един индийски сериал, сега съм на път да се похваля и с мексикански  Mr. Green Щом издържах 8 от 128  ooooh!, може да се случи и това чудо  Joy Joy

Скрит текст:

Един нов клип с турски актриси- красавици Grinning Признавам ги, но си признавам, че други са качествата, заради които съм фен на Туба Peace


Виж целия пост
# 446
Привет Hug



 В приятна компания

За тонус

 Поздравче/www.youtube.com/watch?v=RbB16rNi5iM

Виж целия пост
# 447
  Първи! newsm08



От Вичи - кафето, от Кобра - чаят, но не и настроението. Peace



Иначе индонезийците изпревариха чилийците:



надин,

Скрит текст:
ти наистина ли си изгледала индийски сериал? В спойлер показваш американски на испански език. Иначе първото име е на мексиканска актриса. Peace

П.П. За Дива, изглежда от фестивала излъчват по Канал 999:

http://forum.kpn.com/t5/Kijktip/Kijktip-nu-ook-IFFR-Live-filmpre … l-999/ba-p/392904
Виж целия пост
# 448
За Сабинката :
Скрит текст:
Докато ти се мотаеше по Лондона града голяма, аз изгледах "Пътеки  към щастието" / Индия/ . Брой го за първи индийски Peace Днес попаднах на този от спойлера, и го гледам на руски език. Пише си ясно, че е мексикански. Знам, че снимат заедно с американците обикновено, но в Щатите "Телемундо" си го гледат пак испаноговорящите. Не се заблуждавайте, както например с КПА, че ще се гледа в САЩ по други канали. Гарантирам ви, сори! Sad  
http://1plus1tv.ru/series/latinoamerikanskie_serialy/16227-gospo … sskom-yazyke.html  Ето линк за сериала, ама май няма да го изгледам, защото попрочетох, че е женска версия на отмъщение в стил Граф Монте Кристо, а аз съм гледала много подобни.

Виж целия пост
# 449
Привет!!!
Чакам новини от вас, за времето тук  Rolling Eyes
Този сайт на фестивала ме побърка.
Последно успях да разбера,
че билетите за прожекцията на Спомени на вятъра,
за днес, са продадени.
Написаха го най-сетне.
Вчера, това беше единствения филм, за който видях, че не може да се купят билети.  Peace
Доколкото знам, турската общност в Ротердам е най-голямата.
Tам е и посолството и консулството, така, че организацията не я мисля.

Другото, което ми направи впечатление, че за език на филма е написано Armeens, Turks, Russisch

И аз разглеждах блога. Регистрирана съм в сайта, но ми поиска да споделя местонахождението си
и вместо на live, ме прати на програмата за закупуване на билети.
Търсих и къде ще има обсъждания, или срещи, но не намерих.
Може би, ако бях се регистрирала по-рано и си бях купила членска карта,
с билети за няколко филма, блузки и сувенири с логото, щях да имам повече инфо.
Срещнах и два-три филма, които ще се прожектират гратис.
Да не казвам, че имаше и обяви за работа по време на фестивала.
Непрекъснато се боря с холандската и английска версия на сайта.
Ако едно го има на холандски, същото го няма на английски.
Станах разногледа. #Crazy
За сега успях да сложа Спомени на вятъра в акаунта ми, като фаворитен  Peace
с надеждата да ми пратят някоя новина.



Сабинка,  Hug благодаря за линка.
За сега ми сочи, че не мога да гледам този канал Cry

ПП: Това не е kanal 999, а е нещо като реклама ,
че този доставчик предлага 999 канала и дори премиери от фестивала.
 
Приятна вечер!!!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия