Електронни четци - XVII

  • 80 683
  • 774
# 705
Да, видях че не съм формулирала въпрос.
Исках да попитам нали е нормално след като натисна копчето отдолу да заспи Киндъла, след натискането му отново да мога да го стартирам, без да е нужно да се рестартира.
Разбира се, че не ми върнаха парите, нито го смениха, подлежи на ремонт.


Моят беше с такъв проблем.Занесох го в Технополис,откъдето беше купен,пробваха,видяха,че вместо да заспива се изключва,и го смениха.Дума не стана да го ремонтират.Бях го ползвала около седмица.
Виж целия пост
# 706
Аз си поръчах от алито този калъф и съм много доволна:
http://www.aliexpress.com/item/Ultra-Slim-Vintage-Pattern-Smart- … e/2038805961.html

Вярно е, че го чаках месец и половина, но си струва.
Виж целия пост
# 707
Да бе, мен ме е яд, че си поръчах Киндъла чак от Амазон. Сега тук гледам, че го има + калъф на същата цена. Не бих се прецакала пак да поръчвам от далеч Simple Smile
Виж целия пост
# 708
Аз си поръчах от алито този калъф и съм много доволна:
http://www.aliexpress.com/item/Ultra-Slim-Vintage-Pattern-Smart- … e/2038805961.html

Вярно е, че го чаках месец и половина, но си струва.

А може ли да се вади Киндъла лесно?
Виж целия пост
# 709
Аз си поръчах от алито този калъф и съм много доволна:
http://www.aliexpress.com/item/Ultra-Slim-Vintage-Pattern-Smart- … e/2038805961.html

Вярно е, че го чаках месец и половина, но си струва.

А може ли да се вади Киндъла лесно?

Не ми се е налагало да го вадя, но сега като се заглеждам, ами не е лесно да се извади. Много точно влиза в калъфа и той го обхваща плътно.

Ето как изглежда:

Виж целия пост
# 710
Svet_cvet  много благодаря за линка  bouquet наистина ли е безплатна доставката до Бг? и коя куриерска фирма доставя?Никога не съм поръчвала от али експрес и си мисля ,че с нещо такова бих се пробвала и да изгоря няма да са проблем парите не са много Hug
Виж целия пост
# 711
Svet_cvet  много благодаря за линка  bouquet наистина ли е безплатна доставката до Бг? и коя куриерска фирма доставя?Никога не съм поръчвала от али експрес и си мисля ,че с нещо такова бих се пробвала и да изгоря няма да са проблем парите не са много Hug

Доставката е безплатна, получава се в пощата.
Виж целия пост
# 712
Пощата ?наистина? български пощи?  Grinning супер
Виж целия пост
# 713
Е, зависи...не всичко е с безплатна доставка. Просто търсиш free shipping. За други стоки - несъответстващи и недоставени съм отваряла диспут и са ми връщали парите. Няма проблеми. Плащам с карта, на която няма голяма сума, че да не ме е яд ако нещо стане с трансакцията, но не съм имала проблеми. Пробвай. Купувала съм калъфи от там за Киндъла - перфектни са за никакви пари.
Виж целия пост
# 714
Аз си поръчах от алито този калъф и съм много доволна:
http://www.aliexpress.com/item/Ultra-Slim-Vintage-Pattern-Smart- … e/2038805961.html

Благодаря, че го показа! И аз поръчах. Моя киндълски го префасонирах малко (забравих го под нощната лампа Wink ) и, не че не ми върши същата работа, ама пък този е толкова прилична сума, а и ми харесва и...  Crazy
Виж целия пост
# 715
svet_cvet

Мерси за инфото  Peace
 питах защото имах подобен за Киндъл 4, абсолютно невъзможно беше да се извади без да се счупят ъглите на калъфчето
Виж целия пост
# 716
Явно е до калъфче, моят е пак такъв тип, но може достатъчно лесно да се вади и слага, не че изпитвам нужда за това.
Виж целия пост
# 717
Готово поръчах с айфеловата кула  bouquet ако всичко е ок ще поръчам и на мен за нука! Stop Не ,че си нямам де  Joy
http://www.aliexpress.com/item/Newest-Sketchy-case-for-Kindle-Pa … g/2038480995.html  ама и аз все бързам та да питам този калъф на киндъл пейпъруайт 3 дали ще стане??
Виж целия пост
# 718
Те всички Пейпъруайт са еднакви по форма, т.е. ще стане.
Виж целия пост
# 719
Тъкмо се чудех дали да не анулирам поръчката   newsm78 ама детето си го хареса ! Тя има ръчно изработен калъф .Отпред си пише "книгата на Цвети " в лилаво ,а калъфа е дънков ,на гърба има цветенце а вътре е кремав на лилави цветчета .Поръчах и го за рождения ден на една жена ,която се занимава с такива ръчни. .....неща . После поръчахме и портфейл.Но калъфа е мек и се съмнявам да го не е натиснала Нука през калъфа без да иска и така да се е прецакал тъча? newsm78 Затова ми се ще стандартен калъф,те са твърди
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия