Прахосмукачка робот - 9 тема

  • 102 060
  • 725
# 135
Аз нямах предвид, че за 3 ч чисти 130 кв, доста по-малко е, имам предвид, че толкова и издържаше батерията, а къщата е 130 кв.
Аз имах предвид колко реално чисти за три часа.

Доста повече, сигурно 180-200 кв. Няма как да преценя. Изтощавала съм я доста пъти, но като я пускам да чисти някой помещения по няколко пъти.
Виж целия пост
# 136
Здравейте, от доста време Ви чета и дойде моментът, в който не издържах и днес си поръчах Neato Botvac D85 от myRobotcenter. Имам едно питане (като го получа сигурно ще бъдат повече). Получих обратния e-mail за поръчката, но не мога да открия номера за проследяване срам не срам  Embarassed . Някой, който е поръчвал от там би ли ми помогнал?
Виж целия пост
# 137
Някои казани неща определено са неверни, а за други може само да гадаем дали са така или не, но самата крайна позиция на която заставате е леко дразнеща и в такива моменти винаги си задавам въпроса дали срещу мене не пише някой представител/дистрибутор на Neato? Аз когато си закупя нещо мога да си позволя да го препоръчам, но винаги с уговорката, че може да съм извадил късмет или пък, че може да се окаже с много проблеми, при други хора и в техните конкретни условия. Ако някой извади късата клечка и почне да плюе по Neato дали няма да ви е неудобно, че сте го подвели?

Клиповете които си гледала са били на XV и Signature сериите които са доста зле, четката не стига до края и нямат странична
Това категорично не е вярно. Няма как да знаете, какво съм гледал и какво не:

https://www.youtube.com/watch?v=y0SmMpECBuU&feature=youtu.be&t=368

Специално ви давам конкретна позиция - 6:10 мин, където се вижда какво е останало при почистването с Botvac 85. За мен това е много останал прах. Лично мен би ме дразнило много!

По отношение на всмукателната сила, от LG рекламират, че техните роботи, от последно поколение имат същата смукателна сила, както ето този модел: http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-LG-Robo-Cyking-Vacuum-Cleaner-Auto … :CIcAAOSwjVVVpFjD

Ако приемем, че това не е подвеждаща реклама и факта, че подобни прахосмукачки са сравнително мощни и нямат задвижвани от батерия колела, то цялата им мощност отива за засмукване. Пред мен нямам данни, точно колко е мощна въпросната прахосмукачка така, че ще го карам по усет - но се съмнявам да е по-малко 800-1000W (изглежда по-малка от моята домашна, която е 2300W). При едни такива числа енергията която отива за засмукване при Hom-bot е много повече от 10-15%. Аз съм убеден, че е над 50%.
Виж целия пост
# 138
 Villly1 ще ти го изпратят по пощата не се притеснявай. По принцип куриера си обновяваше страницата напук на мене сутрин за предишната вечер.
Виж целия пост
# 139
Всеки, естествено си хвали неговото си гардже.
Аз винаги съм писала, че нямам опит с другите марки, и че моят избор е следствие на голямо ровене из интернет и анализ съобразно моите нужди. Всеки може да се рови и чете. Така че подмятането за скрита реклама от дистрибутор аз приемам за малко обидна.  Но от друга страна пък разбирам съмненията, защото човек никога не може да бъде сигурен кой стои от другата страна в интернет.
Виж целия пост
# 140
Може и като реклама да звучи,но твърдя че чистят.Когато дойде първия ми робот мъжът ми беше много скептичен.Той никога не ми се бърка какво купувам,обаче като я видя се изсмя и хвана Рейнбоу-старателно почисти,после мина с парочистачката и ме накара да я пусна-еми пак намери какво да почисти.В контейнера имаше боклук-предполагам ,че ние не можем така старателно да се мушкаме под мебелите.Другото ,което за мен е мноого важно ,че чисти вместо мен и мога да я пусна и 5 пъти днес ако реша.Определено няма да извадя стандартната си прахосмукачка 5 пъти.
Виж целия пост
# 141
Здравейте, от доста време Ви чета и дойде моментът, в който не издържах и днес си поръчах Neato Botvac D85 от myRobotcenter. Имам едно питане (като го получа сигурно ще бъдат повече). Получих обратния e-mail за поръчката, но не мога да открия номера за проследяване срам не срам  Embarassed . Някой, който е поръчвал от там би ли ми помогнал?

Двата модела на Нийто Д85 и Конектед са PRE ORDER тоест в момента ги нямат налични още и се очаква доставка при тях. Трябваше днес да ми пуснат моя конектед но уви видях в страницата, че чак на 5.02 ще ги пуснат. Явно има някакво забавяне, мислех да им пиша днес но още не съм.

Може би си пропуснала този текст.
Pre-order now
It will be delivered from 05.02.2016
Виж целия пост
# 142
Някои казани неща определено са неверни, а за други може само да гадаем дали са така или не, но самата крайна позиция на която заставате е леко дразнеща и в такива моменти винаги си задавам въпроса дали срещу мене не пише някой представител/дистрибутор на Neato? Аз когато си закупя нещо мога да си позволя да го препоръчам, но винаги с уговорката, че може да съм извадил късмет или пък, че може да се окаже с много проблеми, при други хора и в техните конкретни условия. Ако някой извади късата клечка и почне да плюе по Neato дали няма да ви е неудобно, че сте го подвели?

Клиповете които си гледала са били на XV и Signature сериите които са доста зле, четката не стига до края и нямат странична
Това категорично не е вярно. Няма как да знаете, какво съм гледал и какво не:

https://www.youtube.com/watch?v=y0SmMpECBuU&feature=youtu.be&t=368

Специално ви давам конкретна позиция - 6:10 мин, където се вижда какво е останало при почистването с Botvac 85. За мен това е много останал прах. Лично мен би ме дразнило много!

По отношение на всмукателната сила, от LG рекламират, че техните роботи, от последно поколение имат същата смукателна сила, както ето този модел: http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-LG-Robo-Cyking-Vacuum-Cleaner-Auto … :CIcAAOSwjVVVpFjD

Ако приемем, че това не е подвеждаща реклама и факта, че подобни прахосмукачки са сравнително мощни и нямат задвижвани от батерия колела, то цялата им мощност отива за засмукване. Пред мен нямам данни, точно колко е мощна въпросната прахосмукачка така, че ще го карам по усет - но се съмнявам да е по-малко 800-1000W (изглежда по-малка от моята домашна, която е 2300W). При едни такива числа енергията която отива за засмукване при Hom-bot е много повече от 10-15%. Аз съм убеден, че е над 50%.

Ако мен визираш далеч съм дистрибутор на Neato колкото ти си на LG, на живо съм виждал само руумба 780 и ако си взимам нова ще е от myrorobots(не съм и тяхно рекламно лице). Всичко друго е на база наблюдения и разсъждения. Ама да ми обесняваш че който и да е робот смуче като 1000W прахосмукачка с тия малките батерии и изкарва по 1-2 часа е смешно. Няма какво да говорим повече. Иначе за клипа който си пуснал абсолютно нормално е това което се вижда, а то е че някой е поръсил нарочно с много мръсно и прахосмукачката стига до там. То не вярвам да има робот който да може да обере тоя ъгъл. Както и да е, споделих разсъждения не ми се спори повече, няма да се меся. Аз просто исках да знам някой дали е сравнявам моделите на neato със и без "D".
Виж целия пост
# 143
Това, го твърди LG, в официални рекламни материали (за което носят отговорност).
И без да знаеш корейски може да се ориентираш: http://www.ebay.com/itm/NEW-LG-ROBOKING-TURBO-VR6570LVM-Robot-Va … :P~UAAOSwQPlV8pUd
Виж целия пост
# 144


Двата модела на Нийто Д85 и Конектед са PRE ORDER тоест в момента ги нямат налични още и се очаква доставка при тях. Трябваше днес да ми пуснат моя конектед но уви видях в страницата, че чак на 5.02 ще ги пуснат. Явно има някакво забавяне, мислех да им пиша днес но още не съм.

Може би си пропуснала този текст.
Pre-order now
It will be delivered from 05.02.2016

Ауууу наистина на това въобще не съм му обърнала внимание! Сега ще трябва да го чакам до към 9-ти февруари,нали? Аз вече си го представях, че пътува Simple Smile Нищо, ще го чакаме.
Виж целия пост
# 145
За който си мисли че робота смуче по-лошо от 1000 ватова прахосмукачка да знае че е в огромна грешка. Имам прахосмукачка с воден контейнер и знам много добре колко мръсотия събира. Трябва да ви кажа че като пуснах робота и както си върви напред назад един такъв безшумен направо се шокирах колко много боклук събра. Беше наистина много.
Виж целия пост
# 146
zorvalth ти пробвал ли си някой робот в къщи?
Виж целия пост
# 147
За който си мисли че робота смуче по-лошо от 1000 ватова прахосмукачка да знае че е в огромна грешка. Имам прахосмукачка с воден контейнер и знам много добре колко мръсотия събира. Трябва да ви кажа че като пуснах робота и както си върви напред назад един такъв безшумен направо се шокирах колко много боклук събра. Беше наистина много.

Ако прочетеш какво сме писали ще разбереш че говорим за смучене. Роботите разчитат най много на четките. Махни  на робота четката и го пусни след прахосмукачакта и ще видиш колко ще събере.

zorvalth ти пробвал ли си някой робот в къщи?

Да, 3 пъти казах - руумба 780.

Виж целия пост
# 148
За който си мисли че робота смуче по-лошо от 1000 ватова прахосмукачка да знае че е в огромна грешка. Имам прахосмукачка с воден контейнер и знам много добре колко мръсотия събира. Трябва да ви кажа че като пуснах робота и както си върви напред назад един такъв безшумен направо се шокирах колко много боклук събра. Беше наистина много.
Ако прочетеш какво сме писали ще разбереш че говорим за смучене. Роботите разчитат най много на четките. Махни  на робота четката и го пусни след прахосмукачакта и ще видиш колко ще събере.
[/quote]

zorvalth ти пробвал ли си някой робот в къщи?

Да, 3 пъти казах - руумба 780.
Това, го твърди LG, в официални рекламни материали (за което носят отговорност).
И без да знаеш корейски може да се ориентираш: http://www.ebay.com/itm/NEW-LG-ROBOKING-TURBO-VR6570LVM-Robot-Va … :P~UAAOSwQPlV8pUd

Виждам две скали но не знам какво пише, защото според мен пише за съберателност включително работата от четките, а не само за вакум. Ти все пак пробвай да захраниш с батерии 1000W прахосмукачака или дори вземи акумулатора от колата и сподели времетраенето.
Виж целия пост
# 149
За който си мисли че робота смуче по-лошо от 1000 ватова прахосмукачка да знае че е в огромна грешка. Имам прахосмукачка с воден контейнер и знам много добре колко мръсотия събира. Трябва да ви кажа че като пуснах робота и както си върви напред назад един такъв безшумен направо се шокирах колко много боклук събра. Беше наистина много.

Ако прочетеш какво сме писали ще разбереш че говорим за смучене. Роботите разчитат най много на четките. Махни  на робота четката и го пусни след прахосмукачакта и ще видиш колко ще събере.

Да махам четкита на робота за да видя колко смучела  newsm78. Аз ти казвам че събира повече от обикновенната ми прахосмукачка ти ме караш да и махам четките и да съм пробвала.
Мен въобще не ме интересува робота как го постига, интересува ме крайния резултат а предполагам и повечето пишещи тук.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия