Прахосмукачка робот - 9 тема

  • 102 060
  • 725
# 630
Ето това е моята пътека "Шаги",
качва си се без проблеми в/у нея,
но в никой случай не е толкова "рунтава" , като тази от клипчето.   bowuu
Ако държите на клип, утре мога да помоля сима ми.  Peace

http://s32.postimg.org/t4lhovs79/image.jpg
Виж целия пост
# 631
Момичета здравейте, отдавна се надявам аз на едно роботче прахосмукачка и мисля скоро да си направя един подарък. Въпроса ми е , главно чета за марки като румба и брава ,те ли са най-добрите като марки. Моя позната има от алиекспрес и вече 3 година я ползва и е много доволна,та много се чудя дали да не си поръчам и аз една от там. Какво е вашето мнение?
Гледам сега новите модели са комбинирани и са хем прахосмукачка ,хем моп. Някой ползвал ли е подобна и стават ли?
Предстои ни нанасяне в къща ,ще е на 2 етажа,като всеки ще е по 100кв.Четох че стълбите не са проблем,засичали ги и спирали,така ли е наистина? Има ли значение площта, която ще минава робота има ли такива за по-големи площи или не?
изкушавам се за ето тази:http://www.amazon.com/Automatic-Cleaner-Hardwood-Flooring-Carpet … 9WRRQR1V7GE62B9VM. Цената просто няма място за коментар, а мненията които открих бяха 90% много добри. И сега голямото чудене hahaha
Виж целия пост
# 632
Тази на която си дала линк,според мен не я бива много.Не че я загледах основно,но не видях средна четка.Толкова пари за неизвестна марка аз не бих дала.
Няма прахосмукачка с мокър моп-мопа е сух и за мен няма особен смисъл.
Имам Брава,но тя е само миячка.Мие с мокър парцал,но не смуче.Не знам за какъв моп говориш-мокър или сух.Румба и Брава нямат нищо общо-едната само смуче ,другата само мие.
Иначе стълбите не са проблем.Аз също съм в къща,малко по -голяма площ е ,но не мисля че това е от най основно значение.Ако не успее да изчисти ще се зареди и пак ще продължи.Аз лично ползвам две -на всеки етаж по една,но това е от мързел да не ги мъкна по етажите.
Мисля ,че информацията ти е твърде оскъдна за такава покупка.Има доста марки-едни със стени,други без,зависи и как се експлоатира къщата ,и има ли деца и домашни любимци.Изобщо има много условности....
Виж целия пост
# 633
Момичета здравейте, отдавна се надявам аз на едно роботче прахосмукачка и мисля скоро да си направя един подарък. Въпроса ми е , главно чета за марки като румба и брава ,те ли са най-добрите като марки. Моя позната има от алиекспрес и вече 3 година я ползва и е много доволна,та много се чудя дали да не си поръчам и аз една от там. Какво е вашето мнение?
И според мен не си проучила добре нещата. От Алиекспрес има ли гаранция и ако важи, кой поема пощенските? Реши си дали ще караш с една и можеш да видиш коментираните в темата роботи за колко квадрата са и как ще ти се впишат за твоите нужди. Единствено Скубата може да мие и смуче, но смученето не е като на Румба, защото контейнерът й е много малък и няма да изчисти дори и единия етаж. Разгледай обстойно ревютата на роботите и като си избереш модел, задай въпросите си тук. Сигурна съм, че тези, които го имат, ще ти отговорят. Аз лично с Румба вече 2,5 години и съм много доволна. Следя и Брава, но не ми е чак такъв приоритет.
Успех!
Виж целия пост
# 634
Благодаря момичета, да си призная отдавна се замислям, но в момента живеем в малък апартамент и не виждам особен смисъл(не че няма, ама някак все не остава да мисля и за това,още повече че строим) . За къщата обаче съм казала че това ще ни е първата покупка, в предвид колко стаи ще имам за чистене,поне това да ме улесни. Деца ще имаме 2,за сега  второто е на път  Simple Smile. Домашен любимец нямаме, но не е изключено да имаме ,така че ми се иска да предвидя и това. Не съм проучила изобщо роботите признавам си, вчера съвсем случайно ми попадна тази оферта и цената направо ме изкуши, но сте прави че за неизвестна марка не си заслужава. Май ще проуча тези които се предлагат в бг, за да имам гаранция все пак.
Иначе линка който ви пуснах от амазон, даваха и 2 год гаранция и безплатна доставка, но предполагам после пощенските разходи при евентуална рекламация ще са си за моя сметка и могат да излезнат и доста солено.
Виж целия пост
# 635
Да кажа само, че открих сервиз на роботи във Варна. В скоро време ще занеса моята Румба на "лекар", благодарение на вас Hug

Ако някой се интересува, мога да дам координати, за да не се приеме като реклама.

Благодаря още веднъж и ще дам отзиви за сервиза bouquet
Виж целия пост
# 636
Дай,дай координати,че нищо не се знае.Най-малкото да хвърля един поглед на цената на батериите.
Виж целия пост
# 637
Дай,дай координати,че нищо не се знае.Най-малкото да хвърля един поглед на цената на батериите.
http://www.bgs.bg/#!/page_Services

Обадих се в София на сервиза и оттам ми дадоха координатите. Само на бул. Трети март 36 приемат роботи за ремонт, там е и магазинът ча резервни части. С уговорката, че ще отида след няколко дни  и тогава ще мога да дам отзиви, на този етап само адрес - на принципа "предай нататък", че колкото време търсих....добре, че една добра душа се смили и ми помогна ooooh!
Виж целия пост
# 638
Зов за помощ  newsm45 newsm45 newsm45
Имам отскоро Румба 8-ма серия. Вчера и се възхитих и тя взема че се развали. Дава ми грешка 9 - да почистя отпред броня ли какво е, да изтръскам. Оф, почти я разглобих - като я пусна пак 30 секунди се върти като подпийнала и спира - и казва "грешка9".
Хич не искам да се разделям с нея. Дайте съвет как да я оправя? Има ли някакво "ъпдействане" като LG-тата?
Ако не успея да се справя с проблема я връщам в Myrobotcenter.
Да споделя как се развива моят въпрос с развалената Руми. От 6ти май се опитвам да се свържа със сайта, пиша мейли. Този път съм ужасно разочарована. Никакъв отговор! Останах с впечатление, че ме въртят за да мине 30-дневния срок в който мога да я върна. Тази сутрин писах малко по-гневно писмо в "стара кореспонденция" (като отговор на мейл, по друг въпрос им бях писала м. февруари). И отговориха след няколко часа. Върнах днес Румбата, платих 42 лв транспортни. Чета им условията за връщане и не знам дали ще ми възстановят цялата сума за робота. Знам, че някой от групата беше връщал - много моля да сподели как протече при тях връщането и възстановяването на парите. Определено следващият ми робот ще е или от Амазон.ук или от българския пазар.  #2gunfire
Виж целия пост
# 639
Момичета, здравейте, търсих, търсих и не намерих нищо, така че ме извинете ако този въпрос е вече дискутиран. Обмислям да си купя Нийто Д85 от робот център-а обаче не мога да разбера, гаранцията му важи ли в БГ или трябва да го пращам до там всеки път?

Писах им писмо преди седмица, още не са ми отговорили, а уж до 24 часа го правели..  #2gunfire

Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 640
Момичета, здравейте, търсих, търсих и не намерих нищо, така че ме извинете ако този въпрос е вече дискутиран. Обмислям да си купя Нийто Д85 от робот център-а обаче не мога да разбера, гаранцията му важи ли в БГ или трябва да го пращам до там всеки път?

Писах им писмо преди седмица, още не са ми отговорили, а уж до 24 часа го правели..  #2gunfire

Благодаря предварително.
Трябва да се праща обратно там.
Виж целия пост
# 641
Моля за помощ!Имам робот МИЕЛЕ,но не мога да почистя и разглобя страничните четки?В книжката не намирам указание.
Виж целия пост
# 642
Момичета, здравейте, търсих, търсих и не намерих нищо, така че ме извинете ако този въпрос е вече дискутиран. Обмислям да си купя Нийто Д85 от робот център-а обаче не мога да разбера, гаранцията му важи ли в БГ или трябва да го пращам до там всеки път?

Писах им писмо преди седмица, още не са ми отговорили, а уж до 24 часа го правели..  #2gunfire

Благодаря предварително.
Трябва да се праща обратно там.
Едно такова връщане на мен ми струва 42 лв. Преди бяха по-бързи в отговорите си. Напоследък се бавят и реших да върна робота си (който се повреди на 2та седмица) и вече да си купя от българския пазар.
Виж целия пост
# 643
Здравейте, момичета!
Имам два робота :LG VR62701LV и Braava 380. Предстои ми отсъствие от няколко месеца и няма да ги ползваме. Трябва ли да направя нещо специално - да извадя батерията или нещо подобно?
Виж целия пост
# 644
Хари,пише точно това за Брава.На ЛГ не съм ги махала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия