Прахосмукачка робот - 9 тема

  • 102 060
  • 725
# 645
Момичета, здравейте, търсих, търсих и не намерих нищо, така че ме извинете ако този въпрос е вече дискутиран. Обмислям да си купя Нийто Д85 от робот център-а обаче не мога да разбера, гаранцията му важи ли в БГ или трябва да го пращам до там всеки път?

Писах им писмо преди седмица, още не са ми отговорили, а уж до 24 часа го правели..  #2gunfire

Благодаря предварително.
Трябва да се праща обратно там.

Едно такова връщане на мен ми струва 42 лв. Преди бяха по-бързи в отговорите си. Напоследък се бавят и реших да върна робота си (който се повреди на 2та седмица) и вече да си купя от българския пазар.


Благодаря Simple Smile А какъв робот имахте? По българските пощи ли го пращате обратно? Аз също мислех да си я купя от тук, но тук е само с 2 години гаранция, за разлика от робот център-а, където е с 5.
Виж целия пост
# 646
Здравейте момичета, искам да попитам с коя куриерска фирма пристигат поръчките от http://www.myrobotcenter.eu ?

И още един въпрос - поръчах този модел http://www.myrobotcenter.eu/en/lg-hom-bot-demonstration-model - има 2 години гаранция, защото е демонстрационен, не 5 като новите модели, нали?

Благодаря предварително за отговорите  Hug
Виж целия пост
# 647
Здравейте! Много ми е интересно дали някой си е купил робот за прозорци и ако има - може ли да напише дали е доволен! Гледах ревюта, че може и бани да се чистят с него и ми е интересно мнение от първа ръка.
Виж целия пост
# 648
Здравейте момичета, искам да попитам с коя куриерска фирма пристигат поръчките от http://www.myrobotcent

Моя пристигна с Интерлогистика.
Виж целия пост
# 649
Здравейте! Много ми е интересно дали някой си е купил робот за прозорци и ако има - може ли да напише дали е доволен! Гледах ревюта, че може и бани да се чистят с него и ми е интересно мнение от първа ръка.

И аз се интересувах преди време от същото. Доколкото успях да събера инфо, не е като да са минати на ръка, но и мен ме привлече възможността да минава и вертикални повърхности. Мисля да го взема за тест и така да реша.
Виж целия пост
# 650
Здравейте! Много ми е интересно дали някой си е купил робот за прозорци и ако има - може ли да напише дали е доволен! Гледах ревюта, че може и бани да се чистят с него и ми е интересно мнение от първа ръка.
Имам, но не съм доволна, не си струва парите според мен. Ако имаш конкретни въпроси ще отговоря.
Виж целия пост
# 651
Момичета, аз преди време редовно четях тук и даже почти се бях решила какво ще купувам, но междувременно се сдобих с куче, което пуска доста косми и сега изборът започва наново.

Ще съм благодарна, ако някоя от вас, която има куче, ми даде съвет какъв робот да избера.
Виж целия пост
# 652
Момичета, аз преди време редовно четях тук и даже почти се бях решила какво ще купувам, но междувременно се сдобих с куче, което пуска доста косми и сега изборът започва наново.

Ще съм благодарна, ако някоя от вас, която има куче, ми даде съвет какъв робот да избера.
Аз съм с ЛГ, взет точно заради дългокосместо куче. Много съм доволна.
Не знам дали се получи със снимките newsm78

Скрит текст:
четката след 1во чистене
килим след 1во чистене
виновника
Виж целия пост
# 653
Алис, разкажи моля те дали си доволна от почистването на бани примерно. Доколкото четох само някои модели могат да почистват плочки, ако можеш разкажи твоя опит.
Виж целия пост
# 654
Здравейте! Много ми е интересно дали някой си е купил робот за прозорци и ако има - може ли да напише дали е доволен! Гледах ревюта, че може и бани да се чистят с него и ми е интересно мнение от първа ръка.
Аз си купих - Хобот 188. За миене на стъклата на прозорци съм ама изключително доволна от него. На висок етаж живея и имам и прозорци, които не се отварят, та с известен страх и с добре завързано предпазно въже го пуснах да ги чисти отвън - справи се просто отлично. Интересно, че със съвсем малко пръснат препарат изчиства стъклата до кристална чистота, без да ги драска. Наистина съм ама много доволна.

Не съм го пробвала обаче все още в банята и затова не мога да кажа нищо по въпроса. Съвсем скоро го купих, затова. И това ще го направя в даден момент, но не ми е толкова спешно. И за душкабината ще опитам, но не храня особени надежди, защото тя е с леко изпъкнали стъкла, не са равна повърхност - ще видим. Дори само за прозорците да е, за мен го намирам за отлична инвестиция.

Пуска се само от дистанционното, което е в комплекта, което от една страна малко ме учуди, но не е проблем. Като мине целия прозорец, се връща там, откъдето е тръгнал, и пиука. Не е безшумен или с ниско ниво на шум, но не е нещо кой знае колко непоносимо - търпи се като дневен шум.

Това е, което мога да кажа засега. Знам, че има още по-нов, трети модел, но аз рядко купувам последните излезли модели по редица причини, затова се спрях на втория.
Виж целия пост
# 655
Здравейте! Много ми е интересно дали някой си е купил робот за прозорци и ако има - може ли да напише дали е доволен! Гледах ревюта, че може и бани да се чистят с него и ми е интересно мнение от първа ръка.
Аз си купих - Хобот 188. За миене на стъклата на прозорци съм ама изключително доволна от него. На висок етаж живея и имам и прозорци, които не се отварят, та с известен страх и с добре завързано предпазно въже го пуснах да ги чисти отвън - справи се просто отлично. Интересно, че със съвсем малко пръснат препарат изчиства стъклата до кристална чистота, без да ги драска. Наистина съм ама много доволна.

Не съм го пробвала обаче все още в банята и затова не мога да кажа нищо по въпроса. Съвсем скоро го купих, затова. И това ще го направя в даден момент, но не ми е толкова спешно. И за душкабината ще опитам, но не храня особени надежди, защото тя е с леко изпъкнали стъкла, не са равна повърхност - ще видим. Дори само за прозорците да е, за мен го намирам за отлична инвестиция.

Пуска се само от дистанционното, което е в комплекта, което от една страна малко ме учуди, но не е проблем. Като мине целия прозорец, се връща там, откъдето е тръгнал, и пиука. Не е безшумен или с ниско ниво на шум, но не е нещо кой знае колко непоносимо - търпи се като дневен шум.

Това е, което мога да кажа засега. Знам, че има още по-нов, трети модел, но аз рядко купувам последните излезли модели по редица причини, затова се спрях на втория.
Благодаря за информацията. А как се справя с дограмата? Аз повече време губя в почистване на дограмата.  И вися отвън, защото също имам неотваряеми прозорци.
Виж целия пост
# 656
За Хоботчето и аз наострям уши,чакам отзиви как се справя в банята.
Виж целия пост
# 657
Pump17, а от къде го взе?  Точно това четох, че не всички могат да се движат по грапави повърхности. Дано още някой разкаже впечатления, че много ми е досадно с тея бани.
Виж целия пост
# 658
Аз живея на нисък етаж и прозорците ми се замърсяват бързо. Само с робота е абсурд да ги почистя. Първо минавам с мокра гъба със сапунена вода, след това пръскам с препарат и изчиства добре, но на втория, максимум третия прозорец ( моите са малки) трябва да сменя подложките, защото се зацапват и не чисти добре - минавам с чист микрофибър за да се махнат двата кръга, които се отпечатват като махна робота от прозореца.  Тази процедура съм я вършила един единствен път. Предпочитам да си ги избърша, вместо да го местя и превключвам от контакт в контакт. На мен ми идва и доста шумничък. В банята така и не го пробвах. Котлен камък не виждам как би изчистил. Самия робот по указание би следвало да работи на леко влажна, но не и мокра повърхност. Реших да го тествам на кухненските шкафове, но не успя да се закрепи, явно са прекалено гладки... знам ли...
Прахосмукачката робот си работи ежедневно, иска да ѝ изпразниш контейнера и веднъж седмично да почистиш четките и си струва всяка стотинка за мен. Но с робота за прозорци не е така според мен, защото не мия прозорци всеки ден, а и ми е по трудоемко да го обслужвам. Относно дограмата, няма как да я почисти, има клипчета из нета, виж как действа точно.
Утре ако имам време ще го пусна в банята. И моя е Хобот 188.
Виж целия пост
# 659
Дограмата не я мие Simple Smile. Дограмата - ръчно забърсвам. Не ми е проблем, тя е сравнително нова, пластмасова, а отвън просто не я бърша на прозорците, които не се отварят, защото е физически невъзможно.

Кръглите подложки ги сменям на всеки прозорец, защото иначе наистина оставя кръгове накрая. Това също не ми е проблем, защото в опаковката са 12 броя и за един сеанс миене са ми достатъчни. Моите прозорци са огромни Sad.

*Алис*, изненадваш ме, като казваш, че Хобот трябва да работи на леко влажно стъкло. Доколкото аз знам, няма такова нещо, напротив: не бива да се използва навън във влажно време, а препарат се пръска буквално 2-3 пъти на подложките, защото иначе започва да се приплъзва и не може да се катери по прозореца. Впрочем, установих, че има разлики в упътването на английски и на руски, примерно Simple Smile. Не знам на какво се дължи, но е факт - конкретно в указанията за работа.
Иначе разбирам, че роботът може да не допадне на всеки. И при мен стъклата не са чисти, софийската атмосфера просто го изключва, но бях удивена колко добре се справи той. Отвън сменям подложките в средата на чистенето, ако преценя, че стъклото е много замърсено. Не мия прозорци всеки ден, разбира се, но са много, а моите физически възможности не са 100 %, така че помощта е много силно осезаема.

Моят го взех от айроботбг.ком, а всъщност отидох до офиса им и си го взех лично, след като се бях обадила да проверя имат ли го в момента. От същите съм купувала и прахосмукачката си и нямам поводи за недоволство поне засега.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия