Kayıp с Аслъ Енвер и Мете Хорозоолу - новите проекти на актьори, колеги, екип #8

  • 63 694
  • 737
# 615


Дали изобщо да  догледа епизодите или да ги зарежа? Ужасен финал....

Като са ги изтрепали всички ,пък и  работещи зад камерата напускат... какъв трети сезон?!

Какъв е замисала  въобще,че до 50 епизод не  разбрах отговора?

Бурчин пък философски е благодарила  newsm78






Виж целия пост
# 616
А какво се случи та се наложи да убият Пойраз  и самоубият Сема? Стана ми тъжно  Sad
Виж целия пост
# 617
Дизи бити, започва подготовката за рахатлъка hahaha hahaha

Бурчин пазарува.
Добре, че няма какво да облече горката за да отиде във ваканция




http://www.gecce.com/haber-burcin-terzioglunun-tatil-hazirligi
Виж целия пост
# 618
Ех,ооо, Зарани, Ели, Хелън Hug Hug Hug

Голямо четене падна тук днес....., даже мислих над Пойраз Joy Joy Joy и стигнах до извода, че нарочно ни баламосват с многото трупове Mr. Green Щом и сценаристът ще е същият, как може да си утрепе най-колоритната фигура и да има смелостта за трети сезон? no no no OLMAZ! И снощи го писах, но днес, на свежа глава, съм 99.99% сигурна, че Пойраз ще се окаже жив...ако руснаците са го убили, това ще е било симулация, за изчезването му от този свят Laughing, за да може с нови сили и вероятно под друга самоличност, да бори злото в Турция  Sunglasses
Зарани Hug, много се смях над английския текст, защото точно днес, сутринта изхвърлих стари обувки...и сега, четейки глупостите, че само крачетата и обувките ни не лъжат rotfImbo rotfImbo rotfImbo, трябва да помисля довечера, като се върна, дали да не ги извадя от кофата за боклук, защото ни познават най-добре hahaha
Всъщност така и не разбрах Сема и Пойраз ли умряха или има и други?
Ако Зафер се беше върнал, пак по щеше да има резон, Пойраз да го няма в трети сезон, но така? Naughty

Така че, убедена, че ще видим Пойраз наесен Laughing, ще изгледам гадния последен епизод, като има превод Crossing Arms

ПП. Зарани Hug, ти си ми отговорила още снощи за кой жив, кой умрял, но аз вече четях полуспейки Heart Eyes

Виж целия пост
# 619
Лиа, това с обувките е традиция при тях. Когато почине някой му ги изкарват на прага. Нямам представа стари или нови. Точно затова Илкер е пуснал снимка с обувки (вероятно на Пойраз), същите са и на столчето пред прага на дома на героя му.

Краят на Пойраз щеше да е или този, който ни показаха вчера, или щеше да оглави бандата на Бахри, ако пък него го бяха убили. Няколко пъти след оттеглянето му от полицията ни го намекнаха. За мен финалът е много логичен и точно такъв мисля, че е бил и замисълът.
Не знам защо, но винаги финалите, които не са щастливи са ми допадали повече.  Mr. Green
Иначе, предвид подготвяния трети сезон, все повече започвам и аз да си мисля, че всичко това с прощалните съобщения си е чист театър, че да държат зрителите в напрежение до старта.  Rolling Eyes  Както писа Лиа, може да са намесили някое хапче.  Laughing

Хелънче, на Сема й се обадиха, че са намерили Сефер. Първоначално тя помисли, че са го намерили жив, но се оказа, че са намерили само тялото му. Оттам реши, че няма смисъл да живее без него и се самоуби на гроба му. Всичко това направи без да знаят другите. На тях каза, че заминава на почивка.
Пойраз пък се жертва, за да не убият руснаците Айшегюл, Бахри, Синан и останалите.

Ако Зафер се беше върнал, пак по щеше да има резон, Пойраз да го няма в трети сезон, но така? Naughty
Че защо да има? Със или без Сефер, няма ли го Пойраз, няма и много голям смисъл от сезона. Е, имаме все пак не един, а двама живи Карайел  Laughing  но да видим какво е замислил Етхем Йозъшък за трети сезон. Въпреки всичко, за мен е един от най-интересните сценаристи.

По "съвет" на фейсбук промених потребителското име на страницата за Кайъп и актьорите - https://www.facebook.com/Kayipbg/

"Пойраз Карайел" зад кадър, който исках да пусна вчера, вече е свободен за гледане:



Позволявам си да копирам един коментар от английския форум, не само защото много ми хареса, но и защото много се доближава до това, което ми е в главата в моментна. Просто, за разлика от авторката, нещо не мога да си подредя мислите правилно.  Laughing  Пойраз е виновен.
Скрит текст:
Many people seem to  have this naive belief that the protagonist has "Plot Armor" . It's almost like it's expected he will never die. Well, one thing we have all loved about this shows was that Ethem bey never really did things the way he was expected to. In life, anyone can die. Especially heroes so what's different about fiction? To me, Poyraz Karayel was not about Poyraz. Not exclusively. I think that was what Albay was trying to say in the homework segment.  He was a father to Sinan, a boyfriend to AG, a neighbor to him and so much more. His impact on them will not stop simply because he is no longer there. Even f he's dead, there could be many "flashbacks" of things we never saw.  Stories we never heard. I'm sure if Ethem bey wants, he can find some way of keeping him in  the story so the story contimues to have a trong connection to him. For my it's to easy to pass judgment. I will wait and see what the pen of the man we all claim to trust so much (and suddenly don't) has to show me first.  Poyraz or no Poyraz, same name of different one. Ethem bey is right.  We watch adaptations all the time knowing very well what happens at the end. We still watch knowing the hero dies at the end or the lovers never come together.  We had more laughs than we had sad moments  with this dizi. I have seen enough Turkish shows to know that often the hero gets a so called "happy ending" we can never see and can only imagine. Or he never gets one at all, in spite of how much he has suffered. That was not the case here. We saw Poyraz get his happy life, in love, and always doing things his way. So Ethem bey did things his way, regardless of all the crap he had to take from people who wanted to re write his story.

I wonder if AG will end up being pregnant with a son she names Poyraz and it becomes his story.  The Poyraz Jr he always talked about! Grinning    Poyraz Karayel (Jr)
Със сигурност тази смърт, било то измислена или истинска при героя, е едно интересно, различно и нестандартно решение. Все повече започвам да искам Пойраз да е наистина мъртъв.  Mr. Green  Laughing
Виж целия пост
# 620
От видеото "зад кадър", Сонга май си е същата като героинята си- емоционална.
Виж целия пост
# 621
 Hug Hug Hug

Зарани Hug, много хубаво клипче зад кадър Peace Изчетох и фенката в спойлера, която е права...Пойраз действаше нестандартно, различно от обикновените очаквания за развитието на събитията. Той затова и беше интересен Peace Докато не започна да се повтаря или пък ние се научихме да му предугаждаме действията hahaha Няма да забравя как предложи на Айшегюл брак ooooh! Joy Joy Joy
Интересна е версията да се роди едно малко Пойразче и преплетено със спомени от постъпките на Пойраз баба, да се избута още един сезон newsm78
Не съм съгласна, че Пойраз е имал само две алтернативи - или да умре или да стане шеф на мафията...за каква мафия изобщо говориш? Joy Joy Joy На Айшегюл бабато не го видях да участва в никакви мафиотски структури hahaha. Той, освен да отмъщава за посегателства над семейството му, да раздава домашно правосъдие и да прави накити, друго не го видях да върши hahaha Така че за какъв шеф на мафията изобщо става въпрос?  Joy Joy Joy ... можеше Пойраз да стане и баш шеф на полицията например, всички "горе" го познаваха Crossing Arms
Пишеш, че Сема се самоубила /не съм го гледала още финала/..., но нали за нея над всичко стоеше Бахри баба? Тя всъщност го е предала с действията си! А целият сезон ни внушаваха, че тя ще мине през трупове заради него newsm78



Виж целия пост
# 622
Добро утро! Hug Hug Hug
Вчера последна, днес първа, ударничка Joy Joy Joy

Кафето днес, в последния работен ден от седмицата, от мен Simple Smile

Скрит текст:

Забравих да драсна няколко думи за "Зимно слънце", 17-ти предпоследен епизод Joy Simple Smile За разлика от свръхдраматичните сериали, които финишираха тази седмица, Зимното слънце е направо песен Simple Smile, въпреки драматичните събития Peace Но нещата се променят толкова бързо /нали нямат време да се разгърнат Peace до 60 серии Laughing/, че ти е приятно да гледаш Heart Eyes При това 1.5 часа макс newsm78
С удоволствие ще гледам финалната серия, много се надявам на щастлив край Simple Smile А народът вече празнува СОН-а на дизито Grinning



Виж целия пост
# 623
Отзивите за финалния епизод на Пойраз не стихват,явно е впечатлил феновете му



http://televizyongazetesi.com/poyraz-karayel-dizisine-ayakkabili … tm_medium=twitter

Лиа , кафето е направено и поднесено  с удоволствие, като се има
в предвид часа ,твърде ранен за теб
Hug
Виж целия пост
# 624
Здравейте, момичета.

Скоро от Тигаса разбрах, че при вас коментирате Пойраз Карайел и хвърлям по едно око Laughing Затова ще си позволя да ти отговоря, Лиа.
Отосно Сема- самоубийството и беше в резултат именно на факта, че заради огромната си любов към Бахри-тя предаде любовта си към Сефер.Визирам начина, по който ги измъкна от затвора.Няма да разказвам сюжета, но ако изгледаш последните два епизода ще го разбереш.В последствие разбра, че Сефер наистина е мъртъв, болестта и се засили и загуби всякаква надежда за живот.Дори на гроба на Сефер каза, че и се гади от самата нея Sad но го е направила заради Бахри.
Бях го казвала и в другата тема, ще го кажа и тук- според мен излизането на Сема от сюжетната линия е ключово за новия сезон.
Тя се пожертва, измъкна ги от затвора, разчисти сметките им с правосъдието и полицията...Пойраз  newsm78 жив или мъртъв не знам, но даде на руския мафиот това, което искаше, а именно живота на Пойраз заради живота на Сергей..Сега могат не само да променят сюжета, но и да затворят темата полиция-мафия, освен ако някой не отмъщава за Пойраз, или ако Пойраз не е жив и не натвори нови каши Laughing
Ето за това филмът е страхотен, защото отговорите са в малките детайли.Изненадват и не знаеш какво да очакваш.Съгласна съм, че имат малки недостатъци, както и вие сте писали по-горе, но на фона на останалите сериали-според мен Пойраз Карайел до момента е най.
Ще видим какво са подготвили за есента, защото винаги може по-добре, но може и по-зле.

****
Намерих клипчето със Сема, всъщнох не търсих него, а едно друго със предсмъртното и писмо, защото там става ясно, но все е нещо Wink



Да допълня, че актьорската игра във филма е потресаващо добра, а Бурчин и Атаберк във финалната сцена... разкъсаха ми сърцето

Приятен ден Simple Smile
Виж целия пост
# 625
Раче добре си слезнала от балкона Hug
Прави го по-често. С удоволствие те прочетох.
Аслъ е на дневен ред сега от жълтурковците. Какво да се прави всеки печели по някакъв начин хлябът си. Лошото е когато се прави на гърба на хората, особено ,,надничайки в спалните ,, на известните , актуалните лица на деня



http://www.gecce.com/haber-kis-gunesi-erken-batti-asli-enver-suk … i-final-murat-boz
Виж целия пост
# 626
 Hug Hug

Eли Hug, нещо не схванах от поста ти newsm78...има ли новина за финала на Зимно слънце /ти писа, че е 18 еп./ или Аслъ е скъсала с Мурат Боз? Shocked

Раче Ради Hug, благодаря, че си се отбила bouquet и че така подробно си разяснила някои неща Peace Аз само последната серия не съм я гледала, в предпоследната серия Сема преспа с прокурора и и се обадиха за Зафер. Моите постове се базират не на прочетено, не на мнения от разни форуми, а това, което аз лично чувствам, така че си падам малко самосиндикалистка hahaha /вижда се и от ритуала с обувките при покойник и моя предишен пост Joy, добре, че беше Зарани Hug да обясни/. Не знам дали Пойраз е най-хубавия сериал за сезона, факт е, че в началото го гледах от край до край, а после взе да ми писва и преминах на диагонално гледане, което за мен се оказа тамам Stop Даже ми стана малко еднообразен...наблягаше се на малките врътки, а големите взеха да бягат...имам предвид "лошите", например тоя с инхалатора /не му помня името/, сто пъти го хващаха и им се изплъзваше, чак пародийни ми бяха действията на мафиозо Бахри и сие newsm78 Образът на Пойраз е определено най- интересен, но малко преекспониран по отношение на злото, което го грозеше от всички страни...според мен пропорциите не бяха спазени Simple Smile. Не съм убедена, че бих гледала дори по диагонал трети сезон без Пойраз Wink
А това, което ми предстои да видя, определено не ми харесва, но аз поне имам надежда, че Пойраз е жив Party

Виж целия пост
# 627
Лиа, точно това е сцената, която ме разпарчедиса hahaha за надеждата, че е жив и аз така мисля.
Видях, че си писала за предложението за брак,  hahaha безспорно върховно, но и във финалния епизод имаше много хумор. Преди да ''умре'' даже ме изненада.Сцената една драматична, напрегната, очаквах да каже на Айшегюл, че я обича или да се грижи за Синан, а той- "всички наоколо са маниаци"  Joy
Виж целия пост
# 628
Раче Ради Hug, супер, че ме подготви за финалния епизод love001, смятам довечера да го гледам...а не ми се реве по нощите no no no, че утре е събота все пак Peace
Виж целия пост
# 629
Ради,  Hug  добре си дошла! С интерес те изчетох.

Да, и в писмото си към Бахри Сема му писа да не й се сърди. Интересен образ е този на Сема, но се изчерпа. Щеше да е излишен в трети сезон, ако я бяха оставили. На мен, за разлика от Хелънчето, ми харесва, когато вкарват нови персонажи. Така сериалът по някакъв начин се освежава. А и тук всеки един нов герой беше съвсем на място. Нямаше го чувството, че е само за пълнеж. В тази връзка ще споделя, че колкото и луд да беше, много ще ми липсва Нешет.  Sunglasses

Вчера попаднах на тези два клипа от 57 епизод, с глас съм се смяла.  Joy  Първо ги спря полицията, но се отърваха благодарение на тези, които били отвлекли посланика на Германия. После, във втория клип, се разбира, че всъщност те са похитителите.  hahaha 

Poyraz Karayel 57.Bölüm - Polis Çevirme! - https://www.youtube.com/watch?v=qdhRyYmzmYU

Poyraz Karayel 57.Bölüm - Almanya Büyükelçisini Biz Kaçırdık! - https://www.youtube.com/watch?v=0xxfDLk-2bY

Гледах първо второто, та след това ми беше още по-смешно.  Laughing

Лиа, ми водят се мафиоти. Нали знаеш, че сериалите, най-вече турските, не трябва да бъдат детайлно разглеждани.  Joy

В статията от Ели пише за финала на Слънцето. "Изненадващо решение", да бе да. Откога се знаеше, че ще финишира. Ама толкова да им е изтъркан речника на тези. Пише, че малко след като е намерила любовта в лицето на Мурат Боз, Аслъ е започнала снимките на сериала. Но за разлика от любовта, която била успешна, не може да се каже същото за сериала.

Да им имам "новината".  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия