/Зимно слънце/Ето какъв искам да е капакът на дизито

Зарани
благодаря за превода за Аслъ
/Зимно слънце/

благодаря за превода за Аслъ
и аз ви благодаря.
Тъкмо Сонгюл се радваше,че няма мъже в къщата и любимото ку-ку Нешет се прояви.Всъщност и на мен ще ми липсва, луд беше, ама сладък.
и аз съм се засилила да го гледам Пойраз с превод
, ами то няма още такъв
А като съм подкована какво ще гледам, мога вече и на пълна тъмнина да гледам 
, това е най-любимият и сериал
Ще почакаш значи, защото българският превод е до 59 епизод, но ако те устройва с руски той излиза в понеделник

благодаря за превода за Аслъ 

Майтапа настрана, но наистина никак не й върви със сериалите.
, добро утро!
, направо се разболях от това ранно ставане 

За сега няма нужда да ми пращаш епизоди, защото намерих сайт, през който метлата на БТВ още не е минала, та за лятото мисля да изгледам Kayip. Гледала съм отделни епизоди, но много бегло и смятам да поправя този пропуск.

, толкова жизнерадостна, пълна с положителни емоции, истинска 
превод на Пойраз Карайел финал, трейлър на финалния епизод на Зимно слънце, да знаеш да чакаш.... 

не ги разбирам, доста качествени (според мен) сериали, там приключват без време, а такива, които бих сложила в графа ''бозави'' кютат по 100 години
Може аз да съм в грешка, знам ли.
, наистина чудесни снимки! 
Ако ще да е най-прекрасният сериал 



Абсолютно всичко, с малки изключения, което там е тотален хит, на мен не ми е интересно.
по късни доби


Препоръчани теми