Kayıp с Аслъ Енвер и Мете Хорозоолу - новите проекти на актьори, колеги, екип #8

  • 63 694
  • 737
# 630
Народът папка след снимки Simple Smile /Зимно слънце/



Ето какъв искам да е капакът на дизито Joy Joy Joy



Зарани Hug благодаря за превода за Аслъ bouquet
Виж целия пост
# 631
Ели, Лиа, Зарани  Hug и аз ви благодаря.

За смешките и хумора няма спор, че са оригинални и на място.Това е едно от нещата, които ми допадат във филма.
Лиа, като казваш, че съм те подготвила за епизода-да те предупредя, че имаше моменти(Нешет и Айшегюл), които граничеха с филм на ужасите или поне психо-трилър.Не знам дали вечерта е подходяща hahahaТъкмо Сонгюл се радваше,че няма мъже в къщата и любимото ку-ку Нешет се прояви.Всъщност и на мен ще ми липсва, луд беше, ама  сладък. Laughing

Аз да попитам къде мога да гледам Kayip със бг субтитри, преди бях намирала някакви клипчета, но откакто БТВ го пуснаха- всичко, на което попадам е изтрито.
Виж целия пост
# 632
Раче Ради Hug и аз съм се засилила да го гледам Пойраз с превод hahaha hahaha, ами то няма  още такъв ooooh! А като съм подкована какво ще гледам, мога вече и на пълна тъмнина да гледам Joy

 За Kayıp ще ти отговори Зарани Hug, това е най-любимият и сериал smile3521
Виж целия пост
# 633
А аз мислих, че го гледаш без превод Joy Ще почакаш значи, защото българският превод е до 59 епизод, но ако те устройва с руски той излиза в понеделник Peace
Виж целия пост
# 634

Ето какъв искам да е капакът на дизито Joy Joy Joy



Зарани Hug благодаря за превода за Аслъ bouquet

Красива са,като от приказките излезнали bouquet

И аз благодаря  за ,,новината,, Peace
Няма що супер новина са публикували.
Виж целия пост
# 635
Дано видим Аслъ в нов сериал през следващия сезон. Дали е безопасно да го искам? Тя, с тези нейни избори.  Joy  Майтапа настрана, но наистина никак не й върви със сериалите.

След Каан Ташанер и Селин Шекерджи още една двойка актьори, обвързани и в живота, ще си партнират в сериал - Халит Ергенч и Бергюзар Корел.

Ради, проверих сега за Кайъп. Има го все още в Data-bg, но за жалост повечето серии са без сийд. Аз все още пазя тези с бг аудио. Ако искаш, мога да ти ги изпращам малко по-малко. Знам, че си е друго със субтитри, но метлата на бтв е минала през бокса.  Confused



Май Слънцето ще приключи с щастлив край. Снимка на Аслъ от сета. Щом е на плаж, значи е за нещо хубаво.  Laughing




Долунай в Ню Йорк

Виж целия пост
# 636
Момичета Hug, добро утро!

Ели Hug, направо се разболях от това ранно ставане Mr. Green hahaha



Чакам си фрагмана на финалната серия.....





Виж целия пост
# 637
Здравейте, момичета  Hug

Зарани, благодаря за отговора  и отзивчивостта bouquet За сега няма нужда да ми пращаш епизоди, защото намерих сайт, през който метлата на БТВ още не е минала, та за лятото мисля да изгледам Kayip. Гледала съм отделни епизоди, но много бегло и смятам да поправя този пропуск.



Хубав уикенд на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 638
Пойраз донесе щастливи моменти на Бурчин и Илкер, събра ги като двойка и в живота.
 Дано наистина са такива
.

Виж целия пост
# 639
 Hug Hug Hug

Леле каква прекрасна снимка ни е сложила Рачето Ради Hug, толкова жизнерадостна, пълна с положителни емоции, истинска bouquet
Аз чакам hahaha превод на Пойраз Карайел финал, трейлър на финалния епизод на Зимно слънце, да знаеш да чакаш.... Joy

Рускините са пуснали: https://vk.com/kis_gunesi?z=video295320833_456239027%2F5b157f622 … pl_wall_-86378358

и се питат, какво толкова не им е харесало на турците, че преместиха часа на излъчване на дизито и рейтингът катастрофално се срути newsm78
Виж целия пост
# 640
 wavey
Лиа,  и аз чакам  руския превод  на Пойраз, всъщност българския, но първо ще видя какво ще схвана от руския  Laughing
Погледнах клипчето със снимки зад кадър, което са пуснали рускините, въпреки че не гледам  ''Зимно слънце ''.Винаги ми е било много интересно какво се случва зад камерата Laughing
По въпроса с рейтинга съм без коментар, защото нещата, които харесват в Турция... hahaha не ги разбирам, доста качествени (според мен) сериали, там приключват без време, а такива, които бих сложила в графа ''бозави'' кютат по 100 години  hahaha Може аз да съм в грешка, знам ли.
 
А за снимката на Илкер и Бурчин съм на същото мнение- много позитивна и жизнерадостна, личи им, че са щастлви и играят себе си в  Пойраз.

Ето още малко  Heart Eyes



Виж целия пост
# 641
Раче Ради Hug, наистина чудесни снимки! Peace
Кой какво харесва е много относително нещо по принцип, за себе си вече знам със сигурност, че 60-100 серии са ми в повече, защото няма как да няма локуми Stop Ако ще да е най-прекрасният сериал Heart Eyes
Това, което най-много ценя е свободната критика или пък отявлен възторг от даден сериал! Но трябва да има и от двете, иначе става скучно, да не кажа досадно, ако е еднопосочно  Joy Joy Joy



https://www.youtube.com/watch?v=5AVZTVvM0Pw

★ Poyraz-Ayşegül ★Hello ★
Виж целия пост
# 642
ще си партнират в сериал - Халит Ергенч и Бергюзар Корел.
Този ще е блокбъстър!

Аслъ, е много красива на снимакта от плажа!
Виж целия пост
# 643
Ради, радвам се, че все още има неизтрити серии на Кайъп. Очаквам включванията ти и за него, когато започнеш да го гледаш.  Hug

Фалко, макар доста често да му се ядосвах, е един от любимите ми образи. Да, трудно лошите ми стават любими. Тук "вината" определено е на Илкер.  Grinning

Зачетох се сега в едно ново интервю на Ата Берк Мутлу. Попрехвърлих го, за да разбера дали и какво го питат за Пойраз.
Е, питат го, ето какво говори малкият:

На въпроса каква ще е съдбата на сериала отговаря - Честно казано не мисля, че Пойраз ще умре. Защото батко Илкер е главният герой, ако умре сериалът приключва. Според баща ми Пойраз сънува, според мен мечтае/въобразява/представя си.

Това с представата е изключително извратена теория.  Laughing  Браво бе, Ата Берк!  Mr. Green

Продължава....

Докато бяхме в караваната батко Илкер каза "Наистина умрях (в ролята, буквално). В трети сезон името на сериала ще е Синан Карайел", но много не му повярвах. Навярно се е пошегувал.

Интервюто с Ата Берк и баща му Ерхан Мутлу е по повод деня на бащата, който честват днес в Турция.

http://www.gazetevatan.com/babam-gibi-eglenceli-ve-iyi-kalpli-ol … 7893-pazar-vatan/





ще си партнират в сериал - Халит Ергенч и Бергюзар Корел.
Този ще е блокбъстър!
Дано, защото смятам да го загледам.  Grinning  Laughing

***

Кой какво харесва в Турция вече ми е пределно ясно, че не е особено важно... за мен. Аз пак ще съм с коренно различен вкус от тях.  Joy  Абсолютно всичко, с малки изключения, което там е тотален хит, на мен не ми е интересно.

А, и да, продължителността на сериалите е едно от нещата, които скапват добре започналата продукция. Качеството пада за сметка на количеството и трупането на пари. Не веднъж сме я дъвкали тая тема. Но за жалост едва ли нещо скоро ще се промени.
Виж целия пост
# 644
 Hug по късни доби Laughing

Фрагман на последния епизод на "Зимно слънце"...няма хлабаво Wink Thinking Mr. Green

http://vk.com/sukru_ozyildiz?z=video240129057_456239114%2Fee36fdce1684721250
с руски субове Peace



https://www.youtube.com/watch?v=yoi0l1hw6DU

И тези тежки сцени, измами, стрелби, умирачки са разрешени за деца от 7 години #Crazy ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия