Kayıp с Аслъ Енвер и Мете Хорозоолу - новите проекти на актьори, колеги, екип #8

  • 63 694
  • 737
# 660
Добро утро и приятен последен работен ден от седмицата! Hug



В контакта излезе руския превод на последната, 62-ра серия на Пойраз Карайел bouquet

Виж целия пост
# 661
Онзи исторически сериал със звездното семейство вероятно ще си го спестя, но "Баща ми и семейството" ще го погледна, всичките актьори са ми тамам Peace
Аз ще ги погледна и двата, и на звездното семейство и на готиното трио.  Grinning  Дали ще ги загледам си зависи от историята. Със сигурност и в този с Берг и Халит каста ще е на високо ниво.

Сериалът "Колоритен" с Каан Ташанер и неговата любима Селин Шекерджи започва на 1 юли, петък, от 21.00 по ATV.

Виж целия пост
# 662
 Добро да е утрото! Hug





Скрит текст:
Любовь - самое сильное чувство. Она как огонь быстро загорается и быстро может угаснуть. Любовь не любит оковы, она любит свободу, она не имеет границ и свою силу берет с двух влюбленных сердец.

Превод на последната серия на "Зимно слънце" йок Sad

Виж целия пост
# 663
Здравейте....и пак аз Hug Joy Joy Joy

На сутрешното кафе
Скрит текст:
нещо се замислих над прекрасния филм "Само ти", та гледах различни клипчета и попаднах на това страхотно клипче от Пойраз Карайел  newsm10....всъщност вие сигурно го знаете, но аз - не Heart EyesЕ, ще е припомка за вас Peace
 



https://www.youtube.com/watch?v=Fcxi5fH4eo4

Poyraz Karayel ♥ I found ♥

Виж целия пост
# 664
Аз не съм гледала това клипче. И песента много ми хареса!
Мерси, Лиа.

Още не съм гледала интервюто на Мете от предната страница, щото съм заета да си търся бански и чехли за Антакия  Wink.

Много хубави снимки!
Виж целия пост
# 665
И аз не го бях гледала това видео.
Лиа,  bouquet



Аслъ и Мурат Боз явно са новите любимци на папараците. Тези са от вчера:





Скрит текст:







Тя е била и на сета на снимките на новия клип на Мурат







Започнали са снимките на игралния филм Mahalle на Буура Гюлсой, в който трябваше да се снимат с Аслъ. Е, Аслъ очевидно се е отказала от ролята, но Буура не се е отказал от филма. На нейно място са взели Хазар Ергючлю. Като ги гледам, обаче, какви са забрадени дамите, май по-добре, че Аслъ се е отказала. Стигат и толкова забрадки.  Stop  Laughing

https://www.instagram.com/mahalle_inside/
Виж целия пост
# 666
 Hug Hug

Най-после днес излезе последният 18-ти епизод на "Зимно слънце" на руски език! bouquet Прекрасен епизод! Heart Eyes



Хелън Hug, хайде, кога тръгваш? Simple Smile
Виж целия пост
# 667
Пък тази сестрата от Гюлтепе /Заранче, съжалявам, но така и не й запомних името/ много обича да е забрадена!

Лиа, още не съм намерила подходящия цвят чехли и ще се забави малко тръгването...

Видях във фейса снимки от страницата на Бурчин. Ходила е на пазар със Синем. Та в този ред на мисли, Синем още ли е омъжена?  Mr. Green
Виж целия пост
# 668
Пък тази сестрата от Гюлтепе /Заранче, съжалявам, но така и не й запомних името/ много обича да е забрадена!

Лиа, още не съм намерила подходящия цвят чехли и ще се забави малко тръгването...

Видях във фейса снимки от страницата на Бурчин. Ходила е на пазар със Синем. Та в този ред на мисли, Синем още ли е омъжена?  Mr. Green

По-добре не търси сега чехлите, че жегите почнаха Joy Joy Joy
Ох, много се смях на въпроса ти /не знам отговора/, защото все едно, че съм го задала аз Joy Joy Joy Joy

Лудият брат на Пойраз с коя дама е тук?


Виж целия пост
# 669
Та в този ред на мисли, Синем още ли е омъжена?  Mr. Green
hahaha hahaha hahaha
Още, още.  Grinning

Синем Йозтюрк й е името на сестрата от Гюлтепе. Героинята й и аз не се сещам как беше. Май Мезийет.

Лудият брат на Пойраз с коя дама е тук?
С неговата си, законната.  Flutter
Виж целия пост
# 670


Спорен ден! Peace 

Приятна двойка са лудият брат Пойразов и законната му съпруга  Heart Eyes newsm10
Виж целия пост
# 671
Здравейте  Hug
"Нося" ви половината от още една симпатична двойка  Laughing

Бурчин в юлският брой на MarieClaire




Виж целия пост
# 672
Толкова й е горещо на Бурчин, че вече се е топнала в басейна.  Laughing

Мерси, Ради!  bouquet  Красива е, както винаги.




Долунай ни поздравява със селфи от зад океана




А Мете го гонят Кайъпски спомени




Тази е вече по-скорошна





Вчера Хелънчето като писа за сестрата от Гюлтепе, аз взех, че й обърках името.  ooooh!  Joy  Синем Йозтюрк е друга актриса, а тази "нашата" е Селен Йозтюрк. Фамилиите им само са еднакви.

Сетих се сега, че не обича все да е забрадена. Миналият сезон се нима в сериал, където беше в коренно различна роля. Тук може да се види, появява в клипа от 1.58 та до края почти.

Виж целия пост
# 673

Вчера Хелънчето като писа за сестрата от Гюлтепе, аз взех, че й обърках името.  ooooh!  Joy  Синем Йозтюрк е друга актриса, а тази "нашата" е Селен Йозтюрк. Фамилиите им само са еднакви.


Заранче, никой не е забелязал грешката в името, вервай ми!  Peace  Grinning

Клипа не ми се пуска, авторски права нещо, но от "снимката" добих представа за разкрепостения й дълбоко скрит нрав  Joy

Виж, Бурчин хич не се крие.  Laughing
А тази мода в банските направо ме убива! Ето и за това се мотая още за Антакия или къвто беше там курорта  Laughing.
Виж целия пост
# 674
А, тия от Мост Япъм не разрешават вграждане. Ами добре, ето го на линк - https://www.youtube.com/watch?v=IEo7an0A7wM  

Тя избягваше да се разголва, по турските стандарти  Mr. Green, ама показа бедър. Забрадки йок, само някакви шалчета.  hahaha

Заранче, никой не е забелязал грешката в името, вервай ми!  Peace  Grinning
А, добре, но аз все пак да си се поправя.  Laughing  Тя и другата наистина е по-непозната. Освен за тези, които следят "Любов под наем".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия