До момичетата в Бургас - информация за гинеколог 6

  • 125 295
  • 778
# 345

В МБАЛ имало нова апаратура и прегледът там бил 30лв. Някой ходил ли е?

Нов ехограф ли? Колпоскоп имат ли? Информативно питам.
Виж целия пост
# 346
Нов модерен апарат за мамологични прегледи - това четох преди няколко дни. Може и други новости да има, но аз специално това видях Peace
Виж целия пост
# 347
Нов модерен апарат за мамологични прегледи - това четох преди няколко дни. Може и други новости да има, но аз специално това видях Peace
Това имах предвид Blush
Виж целия пост
# 348
имало нов дигитален мамограф
Виж целия пост
# 349
Момичета,препоръчват ми преглед с хистероскоп.Има ли някъде в Бургас да правят такъв преглед?
Виж целия пост
# 350
Д-р Недялков прави хистероскопии в Бургасмед.
Виж целия пост
# 351
Някой ми беше казал, че Недялков вече работи в друг кабинет в центъра.
Виж целия пост
# 352
Някой ми беше казал, че Недялков вече работи в друг кабинет в центъра.
В кабинета на др Минчев доколкото разбрах
Виж целия пост
# 353
Аз не изчетох цялата тема,защото има много страници,но никъде не видях мненията ви за лекар при който сте раждали ? Може ли някоя от вас да ми каже при кой е раждала и с какво впечатление е останала...умирам от страх при мисълта за самото раждане и искам да намеря някой човечен лекар,който наистина да го е грижа и да знае какво прави...
Виж целия пост
# 354
Аз не изчетох цялата тема,защото има много страници,но никъде не видях мненията ви за лекар при който сте раждали ? Може ли някоя от вас да ми каже при кой е раждала и с какво впечатление е останала...умирам от страх при мисълта за самото раждане и искам да намеря някой човечен лекар,който наистина да го е грижа и да знае какво прави...


Аз раждах при др.Лазарова секцио... За мен е добър специалист.. Не е от най-усмихнатите, но пък е професионалист.. Благодарение на нея имам прекрасен син. Живот и здраве след два месеца пак на нея ще се доверя... Работи в окръжна.
Виж целия пост
# 355
UbreakableFlower , много обяснителен и мил е д-р Кироваков. Много го хвалят именно за това. Аз съм раждала при Лазарова и Душепеев, но те няма да седнат да се превъзнасят, да се обясняват и да ти държат ръката. То на мен не ми и трябваше, де. Simple Smile

Вариантът, който съм чувала, че ползват някои момичета, е среща с акушерка преди раждането. Много си говорят, ходят по кафета, ангажират се да присъстват на раждането и пр. Ама това е за нормално раждане.
Виж целия пост
# 356
Добре де,само аз ли съм толкова побъркана,че не искам лекаря ми да е МЪЖ  Laughing предпочитам да е жена...някак си по спокойно ще ми е...
Виж целия пост
# 357
От опит казвам - НИКАКВО значение няма дали гинеколога е мъж или жена. Далеч по-важното е да си разбира от работата и да можеш да му се довериш. Веднъж като свикнеш да посещаваш гинеколог мъж, няма после да ти прави такова впечатление  Peace
Виж целия пост
# 358
Добре де,само аз ли съм толкова побъркана,че не искам лекаря ми да е МЪЖ  Laughing предпочитам да е жена...някак си по спокойно ще ми е...
Същата съм. Особено след един спешен преглед през есента се бях зарекла никога повече мъже АГ, каквото ще да е.
Дори при раждането ми целият екип беше само от жени.
Но се запознах с д-р Ангелов от ДМ докато бях бременна. След това и на визитациите ми обърна страхотно внимание и определено, ако моят АГ не е на линия не бих изпитвала притеснение по отношение на д-р Ангелов.
Иначе аз се следих до 7 месец при д-р Костова, последния триместър при д-р Татарова и родих при нея. Страхотна е!
Виж целия пост
# 359
Добре де,само аз ли съм толкова побъркана,че не искам лекаря ми да е МЪЖ  Laughing предпочитам да е жена...някак си по спокойно ще ми е...
Аз бях така преди раждането,но след него вече не ми пука.Между другото аз съм изключително недоволна от жените гинеколози,които съм посещавала в Бургас-Ризова,Ковачева,Добрева,Драгнева.Мъжете са друга бира.С тях проблеми не съм имала и са доста по-внимателни.Доволна съм от д-р Минчев и съм очарована от д-р Веселин Ангелов,при когото раждах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия