

Ами, ако беше гледал
щеше да му види таланта по- рано За филмите и сериалите е така





щеше да му види таланта по- рано 


тогава е казал точно това, което написа джадъ: Че е много талантлив и ще успее колкото Кенан.
така че таланта му го е видял и не спира да се хвали в Т
но според него сега всички са признали таланта му - след филма. Защото има много хора, които сериали не гледат
и са прави сигурно ..

тогава е казал точно това, което написа джадъ: Че е много талантлив и ще успее колкото Кенан.
така че таланта му го е видял и не спира да се хвали в Т
но според него сега всички са признали таланта му - след филма. Защото има много хора, които сериали не гледат
и са прави сигурно ..

...всички
...Да ме извини Токио
МноУ време мУ отделихме



и са прави сигурно ..


никъде не влизат и излизат

трябва постоянно да се човърка, заедно с таланта

Намало съмнения с кой е бил, докато се снимаше в ПО. Не е ясно защо обаче, докато беше с нея, изведнъж тя се оказа с друг... Ама нейсе, да са живи и здрави, и много щастливи и тримата 

бош вер


толкова да не я понасяте, че ви се иска и миналото да се промени



верно е за студа,пък и за филма....гледах го заради Бу,ма не съм очарована-ич даже
, съвсем друга ми е мисълта... 
, гласуването е за актьора
верно къз-гласувах без да съм гледала ощИ медеца

, съвсем друга ми е мислълта... 

къв ти телевизор


, съвсем друга ми е мислълта... 

къв ти телевизор




Препоръчани теми