В темата с ЧААТАЙ, в отровно-меден УЛУСОЙски рай - ТЕМА 204

  • 30 224
  • 730
# 285
Добро утро в тази мразовита събота!
Приятен и лежерен уикенд!


Никога не съм била супер фенка на Серенай, но м/у  нея и Чачко имаше спойка, стояха добре двамата в ПО. А пък нащу младо, красиво и талантливо не може само мирно да стои, така че няма нищо странно ако са се забавлявали заедно.... Mr. Green Crazy
И да питам нещо:
Скрит текст:
Кой сериал коментирахте? Кой е този Ибрахим? Гледа ми се нещо ново и свежо! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 286
Стели Hug Hug

Скрит текст:
Kördüğüm се казва сериалът. До тук си е в жанр драма, да те предупредя Peace
Виж целия пост
# 287
Добро утро! Hug Hug Hug

Линк към гласуването http://basariodulleri.com/oy-ver/ до 25.01. Аз съм цъкнала, откъдето съм могла...

Като излязат субовете на Възела, нали някой ще даде линк? Simple Smile

Heart Eyes

Студ, студ, но е събота, утре неделя... Кеф! JoyJoyJoy 

http://m.vk.com/video-72953653_171626870?list=ad9d45905f8f2ff245&from=wall-72953653_77257 Чачун преди 5 год за Мари Клер Heart Eyes няма такъв бонбон Simple Smile  и какво пишеше на бележката? Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 288
вай бе  Rolling Eyes Rolling Eyes Joy Joy Joy


Това, което е странно е, че намалят броя гласове .. за процентите е ясно, че може да са качат, ако феновете на Бурак и неговата възлюбена се активизират. Но няма логика да липсват 3000 гласа за Чачо.  Peace
Иначе за филма им - освен феновете на двойката, май никой друг не се е изказал ласкаво за този филм.  Peace напротив коментарите бяха много лоши навсякъде, където аз съм чела.  Peace

Ренка  Hug Hug ами те турските медии са уникални. Зависи накъде духат ветровете и те са натам.  Peace Явно в момента за някой е хубаво да се пише за евентуалната ашк  Mr. Green
Стели  Hug Hug може да са се позабавлявали - вярно е  Joy Joy Joy
Скрит текст:
сериала на Ибрахим е готин.  Peace Но както е казала Ренка е драма и то много ревлива. Има замесено малко дете, което губи майка си .. какво повече да казвам?  Cry


Лу, ами то е безсмислено гласуването  Peace явно наградата ще е за Бурак, щото организаторите са решили така.  Peace
Аз след келебеците не се чудя на нищо  Joy Joy Joy да си дават наградите на когото искат. За мен Чачо е най-добрия.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


ПП вече не може да се глласува  Mr. Green Mr. Green hahaha hahaha hahaha ох бееее  Joy Joy

Виж целия пост
# 289
мен Чачо е най-добрия.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


 Party Party Party Party Crazy Crazy



Стели  Hug Hug може да са се позабавлявали - вярно е  Joy Joy Joy
Скрит текст:
сериала на Ибрахим е готин.  Peace Но както е казала Ренка е драма и то много ревлива. Има замесено малко дете, което губи майка си .. какво повече да казвам?  Cry

Peace  може, може, дори го направиха  hahaha hahaha hahaha

Възела не е Ич тежък за гледане .... ако превърташ  Mr. Green Mr. Green 
Виж целия пост
# 290
Добро утроо Blush Hug Hug Hug



И кво ся Thinking умишлено резнаха Чачето Heart Eyes та да изпъкне друга звИздЪ  Rolling Eyes Joy Joy Joy...дип, че не ми е наблизо тоз, който дирижира парада ... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Heart Eyes
Виж целия пост
# 291
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Виж целия пост
# 292
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

  Crazy Crazy
Виж целия пост
# 293
 dancing dancing dancing dancing dancing



 Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 294
Мерабааа , ято ..... Hug Hug Hug

Голям студ , замръзнаха ми трите букви.... Joy Joy Joy Joy Joy

Добре , че е кардото да ни стопли ..... Party Party Party Party Party









 Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart


Пък може и да го е виждала гол..... newsm78 hahaha hahaha hahaha

Нали снимаха заедно .... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy









Виж целия пост
# 295
Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesЕли Hug отдавна не бях го гледала-има няма два ,три дни Laughing
Виж целия пост
# 296


 Heart Eyes Heart Eyes


Виж целия пост
# 297


 Crazy Crazy Crazy Crazy  Party Party Party

Аййй, нови чупки!

С детективката какви ли ще ги върши....  ooooh! ooooh! Sunglasses Sunglasses Sunglasses

 Heart Eyes Heart Eyes

 Crazy Crazy Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


  Heart Eyes ... нещо за събота следобед ...! Джем Адриан  Crazy

Виж целия пост
# 298

 Crazy Ма какъв полицай ще го играе... я пак да си е любовник Party Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 299

 Crazy Ма какъв полицай ще го играе... я пак да си е любовник Party Joy Joy Joy


Много са хубавииииии  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
може да играе лош любовник  Party Party Party Party hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия