KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - ВСИЧКО ЗА СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 72

  • 40 509
  • 737
# 105

Добро утро и хубав петък!

Завършихме с Неджо и Берг снощи, но вечерта е продължила.

Бергита пак се е изявявала пред микрофона.  Grinning Grinning Grinning


https://www.instagram.com/p/BA0NaWEB7pA/?taken-by=necokut

"Как неусетно минаха хубавите ми години"

Как неусетно минаха хубавите ми години
Понякога имаше сълзи, друг път тъжни песни
Спомням си като вчера всеки миг без изключение
Помня солта по усните ми
Пазя любовта ти в себе си

Щом помня онези дни, значи съм жив
Сякаш щастието ни отново ще се върне
Все още нося красотата ти в сърцето си
Като откъснато бяло цвете






Виж целия пост
# 106
Добро утро в петък!  Hug

Чудя се турските медии как не са разбрали за яхтата. newsm78
Ако е истина, да им е честита на Ергенчови, да си я ползват със здраве!

Кенан и Синем да не се мотат, а да започнат да действат по списъка на Галка  Grinning,

Tака искам да го видя Кенан в реала. Grinning



Виж целия пост
# 107
Добро утро, хулиганки-сладуранки!  Hug Heart Eyes Heart Eyes






Виж целия пост
# 108
Привет сладурки!  Hug Hug Hug
Много интересни неща и снимки сте споделили  bouquet bouquet bouquet



...Да притежаваш яхта си е чисто разточителство...Собствениците плащат огромни суми , дори само за място на пристанищата, пък ако тръгне да плава  ooooh! Най- хубаво е когато ти се прииска и ти стиска  Laughing да си наемеш лодка с красив капитан за морско пътешествие  Wink Heart Eyes








 rotfImbo rotfImbo rotfImbo




Tака искам да го видя Кенан в реала. Grinning





И аз, но той е традиционалист и ще върви по списъка - чааветата са последни  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 109
Малко усмивки  Laughing Laughing Laughing

Виж целия пост
# 110
Виж целия пост
# 111

Забавляват се  Grinning Grinning Heart Eyes















Фунда с интервю по случай новият ѝ сериал и нова фотосесия - този път гюзелна  Peace


http://www.radikal.com.tr/hayat/10-maddede-gecenin-gercek-kralic … -eryigit-1499395/






Вчера имаша съмнения, че на тази снимка от инста на Улуч бей са двамата с Кенан в любимият им  Bozburun yacht club  newsm78
...но днес след друга снимка се разсеяха   Wink Байрактаров има и други високи приятели  Grinning Grinning

Виж целия пост
# 112
Привет,момичета!Отдавна не съм ви чела и какво да видя,ще жените батьо.Веднъж го женихте на "ужким"за кака,а сега на яве за Синемка.Най-сетне момчето се престраши.Злите езици не харесвали момата.Много важно!Кой ги пита?Жената,за която мъжете копнеят, има съвсем малко общо с външността и, и много общо с това какъв е вътрешния и образ
Дали е красавица или не е, няма никакво значение. Въпросът е  какви чувства събужда у него. Той си я харесва и явно е открил в нея качества, които му допадат и я окичи с пръстенче.Желая им много щастие.
В едно интервю за чужда медия попитаха Халит:"Защо се влюбихте в Бергюзар,защото е красива ли?" Той отговори:"Не,защото е добра,е и защото е хубава"Но хубостта сложи на второ място.


.

Какво не харесват на момето?Я каква сладуранка е? 4470
Виж целия пост
# 113

.

Какво не харесват на момето?Я каква сладуранка е? 4470

Сладурски колаж на Синемче , Наде  Hug



Човек и добре да живее, се жени!  Laughing Laughing Laughing но все пак чакаме Батю ви младоженеца да потвърди, че нещо се покри напоследък   Wink  Joy






Сериала Acı Hayat е бил закупен в Латинска Америка. Той е два сезона, заснет е от 2005 до 2007 г. В главните роли Кенан Имирзалъолу и Селин Демиратар.America TV е купила правата на филма.
Турските сериали добиват все по-голяма популярност в страните от Южна Америка. Започва излъчването им и в  Коста Рика, Ел Салвадор, Гватемала, Хондурас, Никарагуа и Доминиканската република.


http://www.ranini.tv/haber/11660/1/aci-hayat-dizisi-de-latin-amerikaya-satildi



Не мога да не ви пусна това  hahaha.. Първи болюм, заварчика от КРЗ-то гони венчалната си халка  Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 114
 hahaha hahaha hahaha hahaha  Не само бяга, ами даже е готов да се фърли у водата заради него.  Laughing

Хоп, Наде!
Виж целия пост
# 115
Още едно изпълнение с пръстен, но на по-високо ниво - 4 години по-късно. 1-ви  болюм - Езел  Heart Eyes
И пръстените вече не ги гони, има кой да му ги събира  Joy

Виж целия пост
# 116
Още едно изпълнение с пръстен, но на по-високо ниво - 4 години по-късно. 1-ви  болюм - Езел  Heart Eyes
И пръстените вече не ги гони, има кой да му ги събира  Joy




Ох, бе!!!  smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544
Виж целия пост
# 117
Иии...последно, най-доброто - Карадайъ  Heart Eyes но там имаше само една Властелинка на пръстена - Фериде  Laughing
Гълъбетата си го прехвърляха цели три сезона  Joy Joy Joy




Виж целия пост
# 118

В това видео пръстена не пада, косенце,  Heart Eyes Hug ...  hahaha

Ама пък видяхме в КД не само как го прехвърлят, ами даже и хвърлят   Wink



Жалко само, че не дадоха Махир заровен в храстите, и ровещ тревата с пръсти  Joy Joy Joy Joy

Ето... архивите ни говорят  hahaha hahaha hahaha hahaha

Цитат
Ще си вземе той пръстена...просто си го представям как се хвърля след него/пръстена/в пропастта и го улавя във въздуха!

Цитат
Вече го виждам Батю как бърше сълзи, подсмърча и рови в треволяка да търси пръстена...
Виж целия пост
# 119


Ама пък видяхме в КД не само как го прехвърлят, ами даже и хвърлят   Wink

 Дисциплина :" мятане на пръстен"  готовииии....старт !!! Joy Joy Joy





Ето... архивите ни говорят  hahaha hahaha hahaha hahaha


Цитат
Вече го виждам Батю как бърше сълзи, подсмърча и рови в треволяка да търси пръстена...

ааа, това си го познах  Joy...Байрактаров го пожали Батю, не ни даде да го видим   Crossing Arms  hahaha



Рицарят на печалният образ Cry  Wink Heart Eyes

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия