
То беше толкова очевидно, че са от различно тесто. Явно не си е давал достатъчно сметка, че ще му бъде невъзможно да поддържа една връзка, само и само да има семейство. И оттам дойде кризата. Още когато се появи интервюто на Едже коментирах, че поразително прилича на това с Гизем в частта за раздялата им. Халит не може да живее без сродна душа, без любов като тази по филмите. Той е романтичен, лиричен, има поетична душа. Такива хора трудно се примиряват с хубава, но тиха, спокойна, равна любов. Със сигурност не е започнал тези връзки със съзнателното желание да нарани някого.



благодаря за интересното четиво! Спомням си, че съм го чела в Асито. Тогава видях коя е тази актриса. Добра е
мисля играе в Карагюл 
Нищо му няма на старото поколение
Хадееее, дръж се на положение, сестро
Успешна седмица на всички!https://www.youtube.com/watch?v=_Tp836QfcRM&feature=youtu.be

Тамам, тамам ! Убеди ме! Даже ме повали 


Сега ги е завихрил циклона Махир и Фериде


Има ли нещо, по което ще се загледаме, я с КенЮ,я с Берги ,или йок все още! 
Да не е на пазар за подаръци
Али май беше Водолейче 
с грим ли била, без ли
Препоръчани теми