Дефицитите на една журналистика

  • 380 928
  • 4 536
# 4 530
Виж целия пост
# 4 531
Че не лъже - няма спор, ама така да го изпляскаш Simple Smile
Виж целия пост
# 4 532
Откак има Виагра, и той лъже...
Виж целия пост
# 4 533
Откак има Виагра, и той лъже...
Мда, вярно. Виагра като Колт - направи всички равни.
Виж целия пост
# 4 534
От Дневник:

"Конституционният съд (на Чехия) разпореди на чешкото правителство да включи президента в делегацията за съмита на НАТО"!!!
Виж целия пост
# 4 535
Ако статията е писана от някое Джен зи, не се изненадвай. Те така си говорят на англо-български. И чаша таратор да ти поискат, пак ще е с чужди думи.
Виж целия пост
# 4 536
Още от Дневник,този път двусмислица:

"За 15 години на "Даунинг стрийт" 10,котаракът Лари смени шестима премиери" SmileJoy

Смятам,че нарочно пишат така а ла вестник "24 часа" – ефектно и шокиращо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия